EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
15.09.13 SK-ALG võistlusURANAnu OksSLK Hera Loo Endora Merike Rahnik162.5I järkSK-ALG6-7
15.09.13 SK-ALG võistlusURANAnu OksSIL Valneriz Divine Queen Tatjana Zamorskaja162.5I järkSK-ALG6-7
15.09.13 SK-ALG võistlusURANAnu OksSAM Hard Beik Iz Moskovskoy Metely Mikhail Suzi151II järkSK-ALG8
15.09.13 SK-ALG võistlusURANAnu OksJRT Riikolan Poker Face Ülli Saar149II järkSK-ALG9
15.09.13 SK-ALG võistlusURANAnu OksDOB Piterskiy Kurazh Zhemchuzhyna Marianna Voznessenskajadiskval.
15.09.13 SK-AVA võistlusURANAnu OksSLK Margman Yamaica Maire Õunmaa162.5I järkSK-AVA1
15.09.13 SK-AVA võistlusURANAnu OksACD Koerustükk Red Dingo Indie Ove Laars109III järkSK-AVA2
15.09.13 SK-VÕI võistlusURANAnu OksMIX Mona Janne Koots244II järkSK-VÕI1
15.09.13 SK-VÕI võistlusURANAnu OksACD Cossaks Zelda Power Karin Lassmann222III järkSK-VÕI2
15.09.13 SK-VÕI võistlusURANAnu OksSIL Malet Park Paprika Regina Suup211III järkSK-VÕI3
15.09.13 SK-VÕI võistlusURANAnu OksMAL Kiirastulen Aron Kersti Nüüd206III järkSK-VÕI4
15.09.13 SK-VÕI võistlusURANAnu OksVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas205III järkSK-VÕI5
15.09.13 SK-VÕI võistlusURANAnu OksACD Inglisilm Greta Nuuskurnina Leelet Kivioja193.5III järkSK-VÕI6
15.06.13 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksACD Karjapeni Aussie Karin Lassmann173.5I järkSK-ALG1
15.06.13 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksLAB Norbon Hill Bell Olive Nuare Argo Priivits168.5I järkSK-ALG2
15.06.13 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksIS Wind Chart Alternative Mambo Liina Kümnik146.5II järkSK-ALG3
15.06.13 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksALK Landzett Coyboy From Finland Annika Parv142.5II järkSK-ALG4
15.06.13 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksMIX Muki Andres Võsa136III järkSK-ALG5
15.06.13 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksMIX Sebastian Triinu Hommuk128III järkSK-ALG6
15.06.13 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksES Edenbridge Very Expected Orion Aivar Piiriste119III järkSK-ALG7
15.06.13 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksBKK Ridon Hennet Gwen Stefani Markus Pärn94.5
15.06.13 SK-AVA võistlusEVLÜAnu OksVLK White Gold Dream Alfix Margot Luukas163.5I järkSK-AVA1
15.06.13 SK-AVA võistlusEVLÜAnu OksVLK Born To Win White Keykeeper Kersti Pink145.5II järkSK-AVA2
15.06.13 SK-AVA võistlusEVLÜAnu OksKUL Meiepere Golden Lights Rando Komi131.5III järkSK-AVA3
15.06.13 SK-AVA võistlusEVLÜAnu OksSIL Starworkers Risky Business Aet Toose119.5III järkSK-AVA4
15.06.13 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu294I järkSK-EVÕI1
15.06.13 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko287I järkSK-EVÕI2
15.06.13 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova235II järkSK-EVÕI3
15.06.13 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksBC Amazing Grace of Shamrock Field Helena Trus226.5II järkSK-EVÕI4
15.06.13 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas282I järkSK-VÕI1
15.06.13 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksIDA Lord Garold Aire Allpere254.5II järkSK-VÕI2
15.06.13 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksACD Cossaks Zelda Power Karin Lassmann249II järkSK-VÕI3
15.06.13 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksMIX Mona Janne Koots200III järkSK-VÕI4
15.06.13 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksACD Inglisilm Greta Nuuskurnina Leelet Kivioja165
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSIL Valneriz Divine Queen Tatjana Zamorskaja168.5I järkSK-ALG1
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Mainspring Tjika Monika Põld167I järkSK-ALG2
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksALK Peak River Billapaloola Kerli Tüvi165I järkSK-ALG3
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksHAC Memorylane A Pirates Party Tiina Teng-Tamme162I järkSK-ALG4
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Heleros Hekla Enely Öeren156II järkSK-ALG5
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAB Norbon Hill Bell Olive Nuare Argo Priivits154.5II järkSK-ALG6
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Guldfynd's Ity Isac Anna Sadunenko140.5II järkSK-ALG7
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksCLK Milli Miller Vallatu Vanessa Jevgenia Hlõstova137III järkSK-ALG8
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSIL Starworkers Risky Business Aet Toose134.5III järkSK-ALG9
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Assauwehof Eden Irina Andrejeva130III järkSK-ALG10
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSSN Cäsar vom Römerwall Andrei Hramtsov128.5III järkSK-ALG11
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Rogerwiek Noble Napoleon Velge Järveots102III järkSK-ALG12
23.02.13 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe182I järkSK-AVA1
23.02.13 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksKUL Idavir Star Beauty Of Winter Tatjana Zamorskaja142II järkSK-AVA2
23.02.13 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSIL Malet Park Paprika Regina Suup135III järkSK-AVA3
23.02.13 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSAM Lumeingel Väike Merineitsi Natalja Beljajeva115III järkSK-AVA4
© 2010-2022 Mari Oblikas