EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
21.04.18 SK1 võistlusTAKOAnu OksSN Udolas Vaivorykšte Elena Kravchenko211III järkSK15
21.04.18 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu291.5I järkSK31
21.04.18 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe272.5I järkSK32
21.04.18 SK3 võistlusTAKOAnu OksSIL Bersifjor Vicenza Regina Suup264.5I järkSK33
21.04.18 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko259I järkSK34
21.04.18 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Unique Alfa Fortuna Inga Liis250II järkSK35
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksEKK Bodeguita Del Medio Swiss Tricolor Hedi Peterson95väga heaKK-11
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksRVK Lapinlumon Josias Karoliina Kansi91väga heaKK-12
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksKUL Rogerwiek Cool Casanova Merlin Raud90väga heaKK-13
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksMIX Akira Kerli Kurvits89heaKK-14
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksLAB Allihuupan Cotton Candy Anneli Lints88heaKK-15
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksSLK Aischa Zo Sebesa Kaidi Kobar86heaKK-16
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksKUL Double Flame Jamie Shine Kaidi Kobar75rahuldavKK-17
15.07.17 KK-2 võistlusKAGUAnu OksBGL Bently Birgit Piho74rahuldavKK-21
15.07.17 KK-2 võistlusKAGUAnu OksSLK Estrellest Ax Attila Maiu Rõbakov67mitterahuldav
15.07.17 KK-2 võistlusKAGUAnu OksLAB Juht Mulder Marika Mikkkatkestas
15.07.17 KK-3 võistlusKAGUAnu OksALK Capricole Crazy About You Tuuli Vaino72rahuldavKK-31
15.07.17 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksMIX Bentley Jana Mängli185.5I järkSK-ALG1
15.07.17 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksSLK Estrellest Õnnelik Brita Birgit Vana123III järkSK-ALG2
15.07.17 SK1 võistlusKAGUAnu OksRVK Wildfinn Carezzevole Bionda Karoliina Kansi185
15.07.17 SK1 võistlusKAGUAnu OksJRT Avatar Alsu Abzalova64
15.07.17 SK2 võistlusKAGUAnu OksBC Xera Alchera Natalia Archipenko306I järkSK21
15.07.17 SK2 võistlusKAGUAnu OksSLK Hera Loo Endora Merike Rahnik208III järkSK22
15.07.17 SK2 võistlusKAGUAnu OksMT Avtograf Ot Yastreba Natalia Arhipenko167.5
15.07.17 SK2 võistlusKAGUAnu OksBC Maeglin Ophelia Anastasiia Mankova167
15.07.17 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu292I järkSK31
15.07.17 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC Piggyland's Up To Speed Dollie Ege Taliaru275.5I järkSK32
15.07.17 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova265.5I järkSK33
15.07.17 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu244.5II järkSK34
15.07.17 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe242.5II järkSK35
15.07.17 SK3 võistlusKAGUAnu OksMT Avtoritet Piterskiy Ekaterina Lukasheva185
07.01.17 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Icepeak Prider's Rising Star Helena Trus187I järkSK-ALG1
07.01.17 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksHOV Custos Liminis Aurelia Greta Rüütel175I järkSK-ALG2
07.01.17 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAB Forest Fan Ursus Minor Raimo Maasik140.5II järkSK-ALG3
07.01.17 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSN Udolas Vaivorykšte Elena Kravchenko138.5III järkSK-ALG4
07.01.17 SK1 võistlusTAKOAnu OksSIL Bersifjor Vicenza Regina Suup309.5I järkSK11
07.01.17 SK1 võistlusTAKOAnu OksBC Icepeak Ray's Fellow Dreamer Janne Koots287.5I järkSK12
07.01.17 SK1 võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Bugi-Vugi Flame Natalja Sazonova236.5II järkSK13
07.01.17 SK1 võistlusTAKOAnu OksWCP Ingermanlandija Premium Alina Fedorova187
07.01.17 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Unique Alfa Fortuna Inga Liis258I järkSK21
07.01.17 SK2 võistlusTAKOAnu OksHOV Nicky vom Hause Luka Greta Rüütel251.5II järkSK22
07.01.17 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Kind To Me Twister Svetlana Zolotnikova162
07.01.17 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu293I järkSK31
07.01.17 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe289I järkSK32
07.01.17 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Piggyland's Up To Speed Dollie Ege Taliaru288.5I järkSK33
07.01.17 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu276.5I järkSK34
07.01.17 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova257I järkSK35
07.01.17 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko230II järkSK36
29.05.16 SK-ALG võistlusSAAREAGAnu OksALK Peak River Fab Fancy Annika Maripuu187I järkSK-ALG1
29.05.16 SK-ALG võistlusSAAREAGAnu OksBC Rafferty vom Grünen Kuckuck Monika Põld179.5I järkSK-ALG2
© 2010-2020 Mari Oblikas