EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
29.05.16 SK-ALG võistlusSAAREAGAnu OksALK Peak River Fab Cratt Ene Rand124.5III järkSK-ALG3
29.05.16 SK1 võistlusSAAREAGAnu OksAM Snowtear Ly Saar197.5III järkSK11
29.05.16 SK1 võistlusSAAREAGAnu OksALK Peak River Fly Graceful Pitta Brit Moonika Trumm158.5
29.05.16 SK1 võistlusSAAREAGAnu OksJRT Scarlett Bevy Jr Secret Hope Jaanus Randkatkestas
29.05.16 SK2 võistlusSAAREAGAnu OksMIX Pirru Marika Samlik185.5
29.05.16 SK2 võistlusSAAREAGAnu OksALK Momento Mistika Sailing To Peak River Annika Maripuu183
29.05.16 SK3 võistlusSAAREAGAnu OksBC Piggyland's Up To Speed Dollie Ege Taliaru283.5I järkSK31
29.05.16 SK3 võistlusSAAREAGAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu231II järkSK32
29.05.16 SK3 võistlusSAAREAGAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe202.5III järkSK33
29.05.16 SK3 võistlusSAAREAGAnu OksBC Amazing Grace of Shamrock Field Helena Trus201.5III järkSK34
05.03.16 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAB Alfa Valeri Vetserkovski176I järkSK-ALG1
05.03.16 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Icepeak Ray's Fellow Dreamer Janne Koots173I järkSK-ALG2
05.03.16 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Star Light Son Hold Up Indrek Truu150.5II järkSK-ALG3
05.03.16 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Bugi-Vugi Flame Natalja Sazonova135III järkSK-ALG4
05.03.16 SK1 võistlusTAKOAnu OksMIX Rambo Regina Tomson222.5II järkSK11
05.03.16 SK1 võistlusTAKOAnu OksBC Unique Alfa Fortuna Inga Liis219.5II järkSK12
05.03.16 SK2 võistlusTAKOAnu OksISS Bimbik's Carrie Aet Leemet172.5
05.03.16 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Kind To Me Twister Svetlana Zolotnikova134
05.03.16 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova271I järkSK31
05.03.16 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu264I järkSK32
05.03.16 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko262I järkSK33
05.03.16 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe248.5II järkSK34
05.03.16 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Piggyland's Up To Speed Dollie Ege Taliaru245II järkSK35
05.03.16 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu233.5II järkSK36
10.10.15 KK-1 võistlusEVLÜAnu OksDOB Legrant Land Campary Flox Liisa Zjabrikova92väga heaKK-11
10.10.15 KK-1 võistlusEVLÜAnu OksKUL Double Flame Jamie Shine Kaidi Kobar80heaKK-12
10.10.15 KK-1 võistlusEVLÜAnu OksMIX Rambo Regina Tomson78rahuldavKK-13
10.10.15 KK-1 võistlusEVLÜAnu OksVLK Estrellest Xanthe Martti Grüner60mitterahuldav
10.10.15 KK-1 võistlusEVLÜAnu OksAT Katherina's Land Some Marathon Inger Kuuskatkestas
10.10.15 KK-2 võistlusEVLÜAnu OksBGL Bently Birgit Piho82heaKK-21
10.10.15 KK-2 võistlusEVLÜAnu OksSLK Heleros Odelia Einar Hansing71rahuldavKK-22
10.10.15 KK-2 võistlusEVLÜAnu OksJRT Scarlett Bevy Jr Secret Hope Jaanus Randdiskval.
10.10.15 KK-3 võistlusEVLÜAnu OksSLK Laisa Oger Schloss Lea Tõnismäe80heaKK-31-2
10.10.15 KK-3 võistlusEVLÜAnu OksSLK Unerschrocken Zarita Raimo Lander80heaKK-31-2
10.10.15 KK-3 võistlusEVLÜAnu OksDOB Dobgun's Birger Jarl Leela Nõu79rahuldavKK-33
10.10.15 KK-3 võistlusEVLÜAnu OksSLK Wunderstern Myyth Ülle Vahesaar74rahuldavKK-34
10.10.15 KK-3 võistlusEVLÜAnu OksVLK Born To Win White Target Kersti Pink66mitterahuldav
10.10.15 KK-3 võistlusEVLÜAnu OksSLK Margman Namza Lehar Lauritskatkestas
08.08.15 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Icepeak Ray's Fellow Dreamer Janne Koots152.5II järkSK-ALG1
08.08.15 SK1 võistlusTAKOAnu OksSLK Hera Loo Endora Merike Rahnik231I järkSK11
08.08.15 SK1 võistlusTAKOAnu OksCC Timoniere Giorgina Regina Tomson222.5II järkSK12
08.08.15 SK1 võistlusTAKOAnu OksSSN Glance's Destiny Run To Win Olga Dmitrieva218II järkSK13
08.08.15 SK1 võistlusTAKOAnu OksBGR Sign of Constancy Apple Aet Leemet216II järkSK14
08.08.15 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu292.5I järkSK21
08.08.15 SK2 võistlusTAKOAnu OksMT Avtoritet Piterskiy Ekaterina Lukasheva214III järkSK22
08.08.15 SK2 võistlusTAKOAnu OksMT Avtograf Ot Yastreba Natalia Arhipenko193.5III järkSK23
08.08.15 SK2 võistlusTAKOAnu OksMIX Gladiator Gornelius Eskimoski Domek Janeli Tikk163.5
08.08.15 SK2 võistlusTAKOAnu OksISS Bimbik's Carrie Aet Leemet138
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu293I järkSK31
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko279.5I järkSK32
© 2010-2020 Mari Oblikas