EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova236.5II järkSK-EVÕI3
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksHOV Asko Greta Rüütel223.5III järkSK-EVÕI4
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksVIZ Quickstep of Skyrocket Marika Kuusman209III järkSK-EVÕI5
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksVIZ Folt-Point-Pollach Bako Janne Koots164.5
30.06.12 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas228.5II järkSK-VÕI1
30.06.12 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksMIX Mona Janne Koots224II järkSK-VÕI2
30.06.12 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksMAL Amely Galina Filina193.5III järkSK-VÕI3
30.06.12 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksIDA Lord Garold Aire Allpere181
30.06.12 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksRVK Lapinlumon Josias Karoliina Kansi131
10.06.12 KK-1 võistlusKAGUAnu OksMIX Rosy Birgit Piho87heaKK-11
10.06.12 KK-1 võistlusKAGUAnu OksSLK Estrellest Öömust Max Peeter Palo83heaKK-12
10.06.12 KK-1 võistlusKAGUAnu OksBC Clara Dynamic Quest Elin Sild82heaKK-13
10.06.12 KK-1 võistlusKAGUAnu OksISS Estrellest Pamela Birgit Piho77rahuldavKK-14-5
10.06.12 KK-1 võistlusKAGUAnu OksSLK Ratsumestarin Gandalf Eveli Kauksi77rahuldavKK-14-5
10.06.12 KK-1 võistlusKAGUAnu OksMAL Kiosan's Orion Stefi Praakli57mitterahuldav
10.06.12 KK-2 võistlusKAGUAnu OksIWT Dion's Wheaten Glenn Tuuli Kauer77rahuldavKK-21
10.06.12 KK-2 võistlusKAGUAnu OksSLK Allsaare Buran Esta Kookmaa62mitterahuldav
10.06.12 KK-2 võistlusKAGUAnu OksVLK Fenna Vom Haus Eckenfels Aino Kitsik 55mitterahuldav
10.06.12 KK-3 võistlusKAGUAnu OksMAL Kiirastulen Aron Kersti Nüüd63mitterahuldav
10.06.12 KK-3 võistlusKAGUAnu OksSLK Aussenhaus Kennedy Aime Tavel62mitterahuldav
10.06.12 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksKUL Idavir Star Beauty Of Winter Tatjana Zamorskaja182.5I järkSK-ALG1
10.06.12 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksMIX Cashlyn Birgit Vana148II järkSK-ALG2
10.06.12 SK-EVÕI võistlusKAGUAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu297I järkSK-EVÕI1
10.06.12 SK-EVÕI võistlusKAGUAnu OksBC Amazing Grace of Shamrock Field Helena Trus261I järkSK-EVÕI2
10.06.12 SK-EVÕI võistlusKAGUAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko206III järkSK-EVÕI3
10.06.12 SK-EVÕI võistlusKAGUAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova170.5
10.06.12 SK-EVÕI võistlusKAGUAnu OksSSN Ave Grossa Encore Angelo Evi Reitel129.5
10.06.12 SK-VÕI võistlusKAGUAnu OksMIX Mona Janne Koots159.5
09.06.12 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBGR Volfrad Ellin's Golden Catlyn Marika Bander181I järkSK-ALG1
09.06.12 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksMIX Gladiator Gornelius Eskimoski Domek Janeli Tikk145.5II järkSK-ALG2
09.06.12 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Ferry Ferari Kevin Kalle Kell138III järkSK-ALG3
09.06.12 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksWSS Speckled Easeful Mitch Lona Sarapuu127III järkSK-ALG4
09.06.12 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksMIX Skipper Ege Taliaru125III järkSK-ALG5
09.06.12 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksBC Luna Tale Joy Julia Saarestik183I järkSK-AVA1
09.06.12 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksCC Eaglemount Maya Bernadetta Livia Kask167I järkSK-AVA2
09.06.12 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksMAL Alexa Tatjana Fjodorova135.5III järkSK-AVA3
09.06.12 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko219.5III järkSK-EVÕI1
09.06.12 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksVIZ Quickstep of Skyrocket Marika Kuusman200III järkSK-EVÕI2
09.06.12 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksACD Cossaks Zelda Power Karin Lassmann252.5II järkSK-VÕI1
09.06.12 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksMAL Amely Galina Filina223.5III järkSK-VÕI2
09.06.12 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksACD Inglisilm Greta Nuuskurnina Leelet Kiviojadiskval.
02.06.12 SK-ALG võistlusAKTIIVAnu OksSLK Fest Kiefer Violetta Liina Solotarjeva184.5I järkSK-ALG1
02.06.12 SK-ALG võistlusAKTIIVAnu OksVLK Born To Win White Keykeeper Kersti Pink146II järkSK-ALG2
02.06.12 SK-ALG võistlusAKTIIVAnu OksMIX Jenny Aire Remmelg120III järkSK-ALG3
02.06.12 SK-ALG võistlusAKTIIVAnu OksAM Snowtear Ly Saar109III järkSK-ALG4
02.06.12 SK-AVA võistlusAKTIIVAnu OksVLK Kauruna Eke-Eirenne Rainer Rohi153.5II järkSK-AVA1
02.06.12 SK-AVA võistlusAKTIIVAnu OksMIX Millimeeter Annika Maripuu135III järkSK-AVA2
02.06.12 SK-AVA võistlusAKTIIVAnu OksSLK Golttvizen Hof Bodo Kaidi Kask117.5III järkSK-AVA3
02.06.12 SK-EVÕI võistlusAKTIIVAnu OksBC Amazing Grace of Shamrock Field Helena Trus287I järkSK-EVÕI1
02.06.12 SK-EVÕI võistlusAKTIIVAnu OksHOV Asko Greta Rüütel257.5I järkSK-EVÕI2
© 2010-2022 Mari Oblikas