EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

EKL kalenderplaanis olevad eksamid ja võistlused
Punasega on tähistatud võistlused, mille tulemused lähevad arvesse EKL aasta sportkoera ja koerajuhi konkursil.
AegKatseKohtunikKorraldajaLisainfo/tulemused
05.01.2019 SK võistlus Anne TammiksaluTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
12-13.01.2019 AG võistlusElika LassAgility Arenguselts (AGARENG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
26-27.01.2019 AG võistlusNicolas RenaudKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
02.02.2019 KK võistlusAivo OblikasKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
09-10.02.2019 AG võistlusPeter HolmbergKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
23-24.02.2019 AG võistlus Peter HolmbergAgility Arenguselts (AGARENG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
02.03.2019 KK võistlusAljo PärnKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
09-10.03.2019 AG võistlus Svetlana ZolotnikovaAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
16-17.03.2019 AG võistlusSvetlana ZolotnikovaAgility Arenguselts (AGARENG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
16.03.2019 SK võistlus Anu OksTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
23-24.03.2019 AG võistlusSari MikkiläTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4
26.03.2019 KK eksamAliftina PetrovaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
31.03.2019 KK eksamIlvi RimmEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
13.04.2019 SK võistlusSvetlana ZolotnikovaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
13-14.04.2019 AG võistlusInga JärvKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3 4
16.04.2019 KK eksamAliftina PetrovaKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
20-21.04.2019 IPO-R võistlus (EMV)Jose BuggenhoutEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
20-21.04.2019 IPO-R võistlus Jose Buggenhout Eesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
20.04.2019 KK võistlus Mari OblikasEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
20-21.04.2019 AG võistlusEsa MuotkaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4
27.04.2019 KK võistlus Mari OblikasKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused
27-28.04.2019 AG võistlusBonnik BerthelsenKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
28.04.2019 BH eksamVilve RoosioksKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
28.04.2019 IGBH eksamVilve RoosioksKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
28.04.2019 KK eksamVilve RoosioksKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
04.05.2019 KK võistlusMari OblikasKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
04-05.05.2019 AG võistlusRiikka Kankainen, Indrek TirmastePärnu Agility (PÄRNUAG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
11.05.2019 KK võistlus Marika MikkEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Tulemused
11-12.05.2019 AG võistlus Marko MäkeläKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
18-19.05.2019 IGP võistlusTita PoikonenEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
18-19.05.2019 PJK võistlusTita PoikonenEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
18.05.2019 SK võistlus Heli KelhäläKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
19.05.2019 RK eksamHeli KelhäläKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused: 1 2
25-26.05.2019 AG võistlusElika LassAgility Arenguselts (AGARENG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
25.05.2019 KK võistlusMarika MikkValga Koerteklubi (VALGA)Tulemused
27.05.2019 KK eksamUrve LagedaEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
30.05.2019 KK eksamElle TammEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
01.06.2019 AG eksamIndrek TirmasteKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused: 1 2 3
08-09.06.2019 AG võistlus (RV)Henri LuomalaAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 RV koond
08.06.2019 SK võistlus Irina PopjonokaKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused
08.06.2019 SK võistlus (EMV)Irina PopjonokaEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
08.06.2019 KK eksamAnu OksKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
11.06.2019 KK eksamVilve RoosioksTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
15.06.2019 AG võistlus (EMV)Redas MasiulisEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused: 1 2 koond
15.06.2019 KK võistlus (EMV)Mari OblikasEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
15-16.06.2019 IGP võistlus Peteris AkimovsEesti Šnautserite Klubi (ESHK)võistlus jäi ära
15-16.06.2019 PJK võistlusPeteris AkimovsEesti Šnautserite Klubi (ESHK)võistlus jäi ära
15.06.2019 KK võistlusKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)võistlus jäi ära
16.06.2019 AG võistlusRedas MasiulisPärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber" (MUSÕBER)Tulemused: 1 2 3
22.06.2019 BH eksamAivo OblikasKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
22.06.2019 IGP eksamAivo OblikasKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
22.06.2019 PJK eksamAivo OblikasKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)eksam jäi ära
29.06.2019 IGP eksamUrve LagedaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
05-06.07.2019 IAD eksamBernhard PremKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
05-06.07.2019 BH eksamBernhard PremKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
05-06.07.2019 IGP eksamBernhard PremKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
06.07.2019 KK võistlus Tatjana TšernjakovaEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
06-07.07.2019 AG võistlus Jenni LehtinenPärnu Agility (PÄRNUAG)
06.07.2019 BH eksamUrve LagedaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
13-14.07.2019 IGP võistlus (EMV)Jari KokkonenEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
13-14.07.2019 AG võistlusRoman LukacKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8
20.07.2019 IFH võistlusAivo OblikasKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)võistlus jääb ära
20.07.2019 VP võistlus Danielle RichardKoeraspordiklubi Delta (DELTA)Katse info
20.07.2019 IPO-R võistlus Danielle RichardEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Katse info
20-21.07.2019 AG võistlus (RV)Bernd HueppeKoerteklubi Säde (SÄDE)Katse info
20.07.2019 IGP eksamTatjana TšernjakovaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Katse info
21.07.2019 VP võistlus Danielle RichardKoeraspordiklubi Delta (DELTA)Katse info
21.07.2019 IPO-R võistlus Monika RusingEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Katse info
28.07.2019 BH eksamHaapsalu Koerakasvatajate Klubi (HAAPSALU)Katse info
28.07.2019 IGP eksamHaapsalu Koerakasvatajate Klubi (HAAPSALU)Katse info
30.07.2019 KK eksamAliftina PetrovaKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Katse info
01.08.2019 KK eksamElle TammEesti Koeraspordiliit (EKSL)Katse info
03.08.2019 SK võistlus Svetlana ZolotnikovaKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Katse info
03-04.08.2019 AG võistlus Anne TammiksaluPärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber" (MUSÕBER)Katse info
04.08.2019 BH eksamRaplamaa Koerteklubi (RAPLAKK)Katse info
07.08.2019 KK eksamEesti Šnautserite Klubi (ESHK)Katse info
10-11.08.2019 AG võistlusPärnu Agility (PÄRNUAG)Katse info
10.08.2019 KK võistlusAljo PärnRakvere Koeraspordi Klubi (RKK)Katse info
10.08.2019 IGP eksamKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Katse info
10.08.2019 PJK eksamKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Katse info
17-18.08.2019 AG võistlus Koerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Katse info
17.08.2019 KK võistlusKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Katse info
24-25.08.2019 IPO-R võistlus Eesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Katse info
24-25.08.2019 IPO-R võistlus Eesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Katse info
24-25.08.2019 IGP võistlusSergey ZhirkevichEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Katse info
24-25.08.2019 AG võistlus (RV)Katarina Virkkala, Vesa SivonenTarkade Koerte Klubi (TAKO)Katse info
30.08-01.09.2019 IAD eksamAlexander RathKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Katse info
30.08-01.09.2019 BH eksamAlexander RathKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Katse info
30.08-01.09.2019 IGP eksamAlexander RathKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Katse info
31.08-01.09.2019 AG võistlusKoerteklubi Vile (VILE)Katse info
07.09.2019 KK võistlusEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Katse info
07.09.2019 SK võistlus Pirkko BellouiTarkade Koerte Klubi (TAKO)Katse info
07-08.09.2019 AG võistlusKoerteklubi Vile (VILE)Katse info
14-15.09.2019 AG võistlusAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Katse info
14.09.2019 KK võistlusValga Koerteklubi (VALGA)Katse info
15.09.2019 IGP eksamAivo OblikasKoerteklubi ActiveDog (ACTIVE)Katse info
21-22.09.2019 IFH võistlusEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Katse info
21.09.2019 KK võistlus Kagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Katse info
28-29.09.2019 AG võistlusAgility Arenguselts (AGARENG)Katse info
05.10.2019 SK võistlus Irina PopjonokaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Katse info
12-13.10.2019 IGP-FH võistlus (EMV)Eesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Katse info
12.10.2019 KK võistlusEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Katse info
12-13.10.2019 AG võistlusRene BlankTarkade Koerte Klubi (TAKO)Katse info
19-20.10.2019 IPO-R võistlus Eesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Katse info
26-27.10.2019 AG võistlusAgility Arenguselts (AGARENG)Katse info
09-10.11.2019 AG võistlusAgility Arenguselts (AGARENG)Katse info
09.11.2019 SK võistlusTarkade Koerte Klubi (TAKO)Katse info
16-17.11.2019 AG võistlusMarko MäkelaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Katse info
23-24.11.2019 AG võistlusSascha GrunderKoerteklubi Säde (SÄDE)Katse info
07-08.12.2019 AG võistlusKoerteklubi Vile (VILE)Katse info
21-22.12.2019 AG võistlusAgility Arenguselts (AGARENG)Katse info
© 2010-2019 Mari Oblikas