EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

EKL kalenderplaanis olevad eksamid ja võistlused
Punasega on tähistatud võistlused, mille tulemused lähevad arvesse EKL aasta sportkoera ja koerajuhi konkursil.
AegKatseKohtunikKorraldajaLisainfo/tulemused
20.01.2024 SK võistlus Anja Bege KnudsenTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
27-28.01.2024 AG võistlusEsa MuotkaAgility Arenguselts (AGARENG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8
04.02.2024 RK eksamVivian AinsaluTartu Trennid (TTRENNID)Tulemused: 1 2
10.02.2024 RK võistlusVivian AinsaluDogVActive Koertekool (DOGVACT)Tulemused: 1 2
10.02.2024 IPO-R eksamMonika RusingEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)eksam jäi ära
11.02.2024 SK võistlus Svetlana KuldaKoertekool Tubli (TUBLI)Tulemused
17-18.02.2024 AG võistlus Stefi PraakliAgility Arenguselts (AGARENG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8
17.02.2024 KK võistlusMari OblikasKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
17.02.2024 IPO-R eksamMonika RusingEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)eksam jäi ära
24-25.02.2024 AG võistlus (Q)Anna SchönenbergerKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
09-10.03.2024 AG võistlus Marko VisseKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2 3 4
16-17.03.2024 AG võistlus Keida RaamatTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8
17.03.2024 RK võistlus Anu OksKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused: 1 2
23-24.03.2024 AG võistlus Johnny AasAgility Arenguselts (AGARENG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8
23.03.2024 KK võistlusAivo OblikasKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
23.03.2024 RK võistlus Karin LassmannTartu Trennid (TTRENNID)Tulemused: 1 2
30.03.2024 SK võistlus Pernilla TallbergTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
06.04.2024 RK võistlusVivian AinsaluRally-O Koeraspordiklubi (RALLY-O)Tulemused: 1 2
06-07.04.2024 AG võistlus (Q)Juraj RuzaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
07.04.2024 SK võistlus Anne TammiksaluKoertekool Tubli (TUBLI)Tulemused
14.04.2024 IBGH võistlusUrve LagedaRaplamaa Koerteklubi (RAPLAKK)Tulemused
20.04.2024 RK võistlusLauma ZutereDogVActive Koertekool (DOGVACT)Tulemused: 1 2
20-21.04.2024 IPO-R võistlus (EMV)Tomaz DrazumericEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
20-21.04.2024 IPO-R võistlus Tomaz DrazumericEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
20-21.04.2024 AG võistlusPetr PupikKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2 3 4
27.04.2024 KK võistlus Margot LuukasEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
27-28.04.2024 AG võistlus Marko KivihalmeTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4
04.05.2024 KK võistlus Marika MikkEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Tulemused
04.05.2024 SK võistlus Karin LassmannTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
05.05.2024 A-katse võistlusVilve RoosioksRaplamaa Koerteklubi (RAPLAKK)Tulemused
10-12.05.2024 BH eksamBernhard PremKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
11.05.2024 KK võistlusMarika MikkKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
11.05.2024 RK võistlus Tytti LintenhoferKoeraspordiklubi Topdog (TOPDOG)Tulemused: 1
11-12.05.2024 AG võistlusKine EimhjellenKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7
11-12.05.2024 IGP eksamBernhard PremKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
11.05.2024 IGP eksamBernhard PremKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
18-19.05.2024 AG võistlusMarko VisseTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3
18.05.2024 RK võistlus Anu OksTartu Trennid (TTRENNID)Tulemused: 1 2
19.05.2024 KK võistlus Aivo OblikasKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused
25.05.2024 KK võistlusMarika MikkEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
25-26.05.2024 AG võistlus (Q)Jesus Fernandez CrespoMTÜ Vauh (VAUH)
25.05.2024 BH eksamTatjana TšernjakovaKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
26.05.2024 RK võistlusVladislava AkimovaRakvere Koeraspordi Klubi (RKK)
26.05.2024 BH eksamTatjana TšernjakovaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
26.05.2024 KK eksamTatjana TšernjakovaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
28.05.2024 KK eksamMonika RusingTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
01.06.2024 RK võistlus Anna Klingenberg, Karin LassmannEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused: 1 2
02.06.2024 RK võistlus (EMV)Karin Lassmann, Anna KlingenbergEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused: 1
02.06.2024 RK eksamAnna Klingenberg, Karin LassmannPärnu Agility (PÄRNUAG)Tulemused: 1 2
08-09.06.2024 PJK võistlus Vilve RoosioksEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
08-09.06.2024 AG võistlus (Q)Annemarie van der BergePärnu Agility (PÄRNUAG)
09.06.2024 KK võistlus Mari OblikasKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
09.06.2024 RK eksamIrina PopjonokaTartu Trennid (TTRENNID)
10.06.2024 KK võistlus Katrin MändEesti Dobermanniühing (EDÜ)
15-16.06.2024 AG võistlus (EMV)Neil Ellis, Ana Beltran BustamanteEesti Agilityliit (AGLIIT)
15-16.06.2024 A-katse võistlusAivo OblikasEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)
15-16.06.2024 IGP võistlus Aivo OblikasEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)
15.06.2024 KK eksamUrve LagedaKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)
15.06.2024 BH eksamMarika MikkKlubi Kuldkoer (KULDKOER)
19.06.2024 VP eksamAili KivinurmKoeraspordiklubi Delta (DELTA)Katse info
22.06.2024 BH eksamMarika MikkEesti Koeraspordiliit (EKSL)Katse info
22.06.2024 KK eksamMarika MikkEesti Koeraspordiliit (EKSL)Katse info
29-30.06.2024 AG võistlus (Q)Rolli SchiltzKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Katse info
29.06.2024 KK võistlusKatrin MändEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Katse info
30.06.2024 RK võistlusVivian AinsaluRaplamaa Koerteklubi (RAPLAKK)Katse info
06.07.2024 SK võistlus Anu OksKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Katse info
06.07.2024 KK eksamAlla PetrovaKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Katse info
13.07.2024 IPO-R võistlus Monika RusingKoeraspordiklubi Delta (DELTA)Katse info
13.07.2024 VP võistlus Margot LuukasKoeraspordiklubi Delta (DELTA)Katse info
14.07.2024 VP võistlus Irina SokolovaKoeraspordiklubi Delta (DELTA)Katse info
14.07.2024 BH eksamMarika MikkEesti Koeraspordiliit (EKSL)Katse info
20-21.07.2024 IGP võistlus (EMV)Tony PopperEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Katse info
20-21.07.2024 AG võistlus MTÜ Vauh (VAUH)Katse info
27-28.07.2024 VP võistlus (EMV)Daniel SedlakEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Katse info
27-28.07.2024 VP võistlus Eesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Katse info
27-28.07.2024 AG võistlusMarko VisseRaplamaa Koerteklubi (RAPLAKK)Katse info
03.08.2024 KK võistlusMarika MikkKlubi Kuldkoer (KULDKOER)Katse info
10.08.2024 RK võistlusEesti Austraalia Lambakoerte tõuühing (EALT)Katse info
11.08.2024 A-katse võistlusEesti Dobermanniühing (EDÜ)võistlus jääb ära
11.08.2024 KK võistlus Eesti Koeraspordiliit (EKSL)Katse info
11.08.2024 RK võistlus Peteris AkimovsTarkade Koerte Klubi (TAKO)Katse info
17-18.08.2024 AG võistlus (RV)Jari SuomalainenAgility Arenguselts (AGARENG)Katse info
17.08.2024 SK võistlus Maarit HellmanKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Katse info
17-18.08.2024 IGP võistlus Eesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Katse info
18.08.2024 KK võistlus Valga Koerteklubi (VALGA)Katse info
24.08.2024 KK võistlus (EMV)Vilve RoosioksEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Katse info
25.08.2024 RK võistlus Vivian Ainsalu, Karin LassmannKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Katse info
25.08.2024 IBGH võistlusRaplamaa Koerteklubi (RAPLAKK)Katse info
31.08.2024 SK võistlus Irina PopjonokaKoertekool Tubli (TUBLI)Katse info
01.09.2024 RK võistlus Irina PopjonokaKoertekool Tubli (TUBLI)Katse info
06.09.2024 AG võistlusEesti Jack Russelli Terjerite Tõuühing (EJRTÜ)Katse info
07.09.2024 SK võistlus (EMV)Jimmy Wranning, Piritta PärssinenEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Katse info
07.09.2024 SK võistlusPiritta PärssinenTarkade Koerte Klubi (TAKO)Katse info
07-08.09.2024 AG võistlusEinari PekkalaKoerteklubi Vile (VILE)Katse info
08.09.2024 RK võistlusRakvere Koeraspordi Klubi (RKK)Katse info
14.09.2024 A-katse võistlusEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Katse info
14-15.09.2024 AG võistlus Tobias SjöbergTarkade Koerte Klubi (TAKO)Katse info
14.09.2024 RK eksamTartu Trennid (TTRENNID)Katse info
15.09.2024 IGP võistlus Eesti Dobermanniühing (EDÜ)võistlus jääb ära
15.09.2024 A-katse võistlusEesti Koeraspordiliit (EKSL)Katse info
21-22.09.2024 AG võistlusReetta PirttikoskiAgility Arenguselts (AGARENG)Katse info
21-22.09.2024 IFH võistlusEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Katse info
28.09.2024 RK võistlusDogVActive Koertekool (DOGVACT)Katse info
28.09.2024 KK võistlus Katrin MändKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Katse info
05-06.10.2024 PJK võistlus (EMV)Eesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Katse info
05-06.10.2024 IPO-R võistlus Eesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Katse info
05-06.10.2024 IPO-R võistlus Eesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Katse info
05.10.2024 KK võistlusEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Katse info
06.10.2024 A-katse võistlusRaplamaa Koerteklubi (RAPLAKK)Katse info
12.10.2024 RK võistlus Rally-O Koeraspordiklubi (RALLY-O)Katse info
19-20.10.2024 AG võistlus Rene BlankAgility Arenguselts (AGARENG)Katse info
19-20.10.2024 IGP-FH võistlus (EMV)Eesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Katse info
26-27.10.2024 AG võistlus Alejandro SalasTarkade Koerte Klubi (TAKO)Katse info
02-03.11.2024 IPO-R võistlus Eesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Katse info
03.11.2024 RK võistlus Anu OksTartu Trennid (TTRENNID)Katse info
09-10.11.2024 AG võistlusAnnemarie van den BergeKoerteklubi Vile (VILE)Katse info
16-17.11.2024 AG võistlus (Q)Jordi Boix BaroKoerteklubi Säde (SÄDE)Katse info
23-24.11.2024 AG võistlus Peter HolmbergAgility Arenguselts (AGARENG)Katse info
23.11.2024 KK võistlusKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Katse info
07-08.12.2024 AG võistlusStefanie Semkat, Seppo SavikkoTarkade Koerte Klubi (TAKO)Katse info
14-15.12.2024 AG võistlus (Q)Sari MikkiläAgility Arenguselts (AGARENG)Katse info
© 2010-2024 Mari Oblikas