EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

EKL kalenderplaanis olevad eksamid ja võistlused
Punasega on tähistatud võistlused, mille tulemused lähevad arvesse EKL aasta sportkoera ja koerajuhi konkursil.
AegKatseKohtunikKorraldajaLisainfo/tulemused
09.01.2016 SK võistlus Kaja KoorTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
10.01.2016 AG võistlus Svetlana ZolotnikovaAgility Pluss (AGPLUSS)Tulemused: 1 2 3
16-17.01.2016 AG võistlusJurate MiliunaiteKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3 4
23.01.2016 KK eksamLea MengelHaapsalu Koerakasvatajate Klubi (HAAPSALU)Tulemused
30.01.2016 KK eksamTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)eksam jäi ära
31.01.2016 KK eksamTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)eksam jäi ära
06.02.2016 AG võistlusZeljko GoraKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2 3
13.02.2016 KK võistlusKaja KoorKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
13.02.2016 KK eksamAljo PärnKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
05.03.2016 SK võistlus Anu OksTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
12.03.2016 KK võistlusTatjana TšernjakovaKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
12-13.03.2016 AG võistlusZsofi BiroTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3
19-20.03.2016 AG võistlusMonika PõldSaarlaste Agilityklubi (SAAREAG)Tulemused: 1 2 3 4
02.04.2016 SK võistlus Svetlana ZolotnikovaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
09-10.04.2016 AG võistlusMonika PõldTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3
23-24.04.2016 AG võistlusInga JärvAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2 3
23-24.04.2016 IPO-R võistlus (EMV)Marko BručanEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
23-24.04.2016 IPO-R võistlus Marko BručanEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
23.04.2016 KK võistlus Tatjana TšernjakovaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
30.04.2016 KK võistlus Kaja KoorKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused
30.04.2016 KK võistlusTaimi LeibKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
30.04.2016 SK võistlusTaimi LeibKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
30.04.2016 AG võistlus (RV)Peter HolmbergKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2 3 4 5 RV koond
07.05.2016 KK võistlus Marika MikkEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Tulemused
07-08.05.2016 AG võistlusSvetlana KreslinaPärnu Agility (PÄRNUAG)Tulemused: 1 2 3
14.05.2016 SK võistlus (EMV)Pirkko BellaouiEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
14-15.05.2016 A-katse võistlusElmar MannesEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
14-15.05.2016 BC-katse võistlusElmar MannesEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)
14-15.05.2016 IPO võistlusElmar MannesEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
14-15.05.2016 PJK võistlus Elmar MannesEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
14.05.2016 SK võistlus Pirkko BellaouiKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
14-15.05.2016 AG võistlus (RV)Veronika HerendyKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 RV koond
21.05.2016 BH eksamVilve RoosioksKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
21.05.2016 KK eksamVilve RoosioksKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
29.05.2016 SK võistlus (RV)Anu OksSaarlaste Agilityklubi (SAAREAG)Tulemused
11-12.06.2016 AG võistlusMonika PõldPärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber" (MUSÕBER)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
11.06.2016 BH eksamMarika MikkTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
12.06.2016 KK võistlus Aljo PärnKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
12.06.2016 IPO eksamMarika MikkKlubi Sportkoer (SPORT)Tulemused
12.06.2016 PJK eksamMarika MikkKlubi Sportkoer (SPORT)Tulemused
14.06.2016 KK eksamAljo PärnKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
16.06.2016 KK eksamKaia PildenTartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN)Tulemused
18-19.06.2016 AG võistlus (RV)Anne TammiksaluAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2 3 4 5 RV koond
18.06.2016 KK võistlus Kaidi JuurikEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
18.06.2016 VP võistlusChristian DiedrichsEesti Retriiverite Tõuühing (ERTÜ)Tulemused
19.06.2016 VP võistlusChristian DiedrichsEesti Retriiverite Tõuühing (ERTÜ)Tulemused
19.06.2016 SK eksamSvetlana ZolotnikovaKoeraspordiklubi Koerus (KOERUS)Tulemused
21.06.2016 BH eksamUrve LagedaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
21.06.2016 KK eksamUrve LagedaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
22.06.2016 BH eksamEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
22.06.2016 KK eksamEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
25.06.2016 PJK eksamEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
29.06.2016 BH eksamUrve LagedaEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
29.06.2016 KK eksamAliftina PetrovaNarva Saksa Lambakoerte Klubi "Harandus" (HARANDUS)Tulemused
02.07.2016 KK võistlus Marika MikkKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
02.07.2016 SK võistlusSvetlana ZolotnikovaKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
02-03.07.2016 AG võistlus Inga Järv, Svetlana ZolotnikovaPärnu Agility (PÄRNUAG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8
04.07.2016 KK eksamUrve LagedaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
07.07.2016 IPO eksamEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
09.07.2016 FH võistlus Marika MikkEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
09-10.07.2016 AG võistlus (RV)Alexander BeitlSaarlaste Agilityklubi (SAAREAG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8 RV koond
15.07.2016 AD eksamBernhard PremEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
15.07.2016 BH eksamBernhard PremEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
15.07.2016 IPO eksamBernhard PremEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
16-17.07.2016 AG võistlus Inga JärvPärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber" (MUSÕBER)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
16.07.2016 A-katse eksamEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
16.07.2016 AD eksamBernhard PremEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
16.07.2016 BC-katse eksamEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
16.07.2016 BH eksamBernhard PremEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
16.07.2016 IPO eksamMarika MikkEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
16.07.2016 IPO eksamBernhard PremEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
17.07.2016 AD eksamBernhard PremEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
17.07.2016 BH eksamBernhard PremEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
17.07.2016 IPO eksamBernhard PremEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
20.07.2016 KK eksamAliftina PetrovaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
23-24.07.2016 AG võistlusJari SuomalalinenKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused: 1 2 3 4 5
23-24.07.2016 IPO võistlus (EMV)Igor LengvarskyEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
31.07.2016 KK eksamAljo PärnKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
06-07.08.2016 AG võistlus Svetlana ZolotnikovaAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
13.08.2016 AG võistlus (EMV)Stefanie SemkatEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused: 1 2 koond
14.08.2016 AG võistlusStefanie SemkatPärnu Agility (PÄRNUAG)Tulemused: 1 2 3
20.08.2016 KK võistlus (EMV)Esta RatnikEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
20.08.2016 KK võistlusEsta RatnikEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Tulemused
20.08.2016 SK võistlus Irina PopjonokaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
25.08.2016 KK eksamAliftina PetrovaVirumaa Koerteklubi (VIKO)Tulemused
27-28.08.2016 IPO võistlusThomas MüllerEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
27-28.08.2016 AG võistlus (RV)Seppo SavikkoTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 RV koond
29.08.2016 KK eksamAliftina PetrovaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
03.09.2016 VP võistlusTeemupekka VirtanenEesti Retriiverite Tõuühing (ERTÜ)Tulemused
03-04.09.2016 AG võistlusAlgirdas ValciukasKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
03.09.2016 VP eksamTeemupekka VirtanenEesti Retriiverite Tõuühing (ERTÜ)eksam jäi ära
05.09.2016 BH eksamUrve LagedaEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
09.09.2016 KK eksamTatjana TšernjakovaKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
10.09.2016 KK võistlus Marika MikkKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
10.09.2016 SK võistlusSvetlana ZolotnikovaKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
10-11.09.2016 AG võistlusSascha GrunderPärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber" (MUSÕBER)Tulemused: 1 2 3
10.09.2016 IPO-R eksam Resi GerritsenEesti Päästekoerte Ühing (EPKÜ)Tulemused
11.09.2016 IPO-R eksam Resi GerritsenEesti Päästekoerte Ühing (EPKÜ)Tulemused
11.09.2016 FH eksamUrve LagedaViimsi Koer (VIIMSI)Tulemused
14.09.2016 KK eksamAliftina PetrovaHaapsalu Koerakasvatajate Klubi (HAAPSALU)Tulemused
17.09.2016 SK võistlusAnne TammiksaluTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
17.09.2016 KK võistlusIlvi RimmValga Koerteklubi (VALGA)Tulemused
22.09.2016 KK eksamElle TammEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
22.09.2016 IPO eksamHaapsalu Koerakasvatajate Klubi (HAAPSALU)eksam jäi ära
23.09.2016 IPO eksamUrve LagedaHaapsalu Koerakasvatajate Klubi (HAAPSALU)Tulemused
24.09.2016 FH võistlusHanne BoeEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
01-02.10.2016 AG võistlusStefi Praakli, Elika SalonenAgility Pluss (AGPLUSS)Tulemused: 1 2 3 4 5
01-02.10.2016 IPO võistlus Tatjana TšernjakovaEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
01-02.10.2016 PJK võistlus Tatjana TšernjakovaEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
01.10.2016 BH eksamMarika MikkKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
08.10.2016 A-katse eksamMari OblikasKlubi Sportkoer (SPORT)Tulemused
08.10.2016 IPO eksamMari OblikasKlubi Sportkoer (SPORT)Tulemused
15-16.10.2016 IPO-FH võistlus (EMV)Vesa KuosmanenEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
15.10.2016 KK võistlusAliftina PetrovaEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Tulemused
15-16.10.2016 AG võistlusAnne TammiksaluTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3
21.10.2016 KK eksamAliftina PetrovaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
22.10.2016 SK võistlus Svetlana ZolotnikovaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
22.10.2016 KK eksamAliftina PetrovaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
29-30.10.2016 AG võistlusTanja PollichSaarlaste Agilityklubi (SAAREAG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
30.10.2016 A-katse eksamUrve LagedaKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
30.10.2016 B-katse eksamUrve LagedaKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
30.10.2016 C-katse eksamUrve LagedaKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
30.10.2016 IPO eksamUrve LagedaKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
30.10.2016 KK eksamUrve LagedaKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
30.10.2016 PJK eksamKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)eksam jäi ära
05.11.2016 KK eksamIlvi RimmEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
05.11.2016 KK eksamEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
06.11.2016 KK eksamKaia PildenEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
06.11.2016 KK eksamUrve LagedaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
06.11.2016 BH eksamMari OblikasVirumaa Koerteklubi (VIKO)Tulemused
11.11.2016 A-katse eksamKlaus SchukraftKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)
11.11.2016 AD eksamKlaus SchukraftKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)
11.11.2016 B-katse eksamKlaus SchukraftKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)
11.11.2016 BC-katse eksamKlaus SchukraftKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)
11.11.2016 BH eksamKlaus SchukraftKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
11.11.2016 C-katse eksamKlaus SchukraftKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)
11.11.2016 IPO eksamKlaus SchukraftKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)
12.11.2016 KK võistlusEsta RatnikKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
12-13.11.2016 AG võistlusRené BlankTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3
12.11.2016 A-katse eksamKlaus SchukraftKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)eksam jäi ära
12.11.2016 AD eksamKlaus SchukraftKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
12.11.2016 B-katse eksamKlaus SchukraftKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)eksam jäi ära
12.11.2016 BC-katse eksamKlaus SchukraftKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
12.11.2016 BH eksamKlaus SchukraftKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)
12.11.2016 C-katse eksamKlaus SchukraftKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)eksam jäi ära
12.11.2016 IPO eksamKlaus SchukraftKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)eksam jäi ära
12.11.2016 IPO-R eksamWalter HoffmannEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
12.11.2016 BH eksamUrve LagedaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
12.11.2016 KK eksamEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
13.11.2016 A-katse eksamKlaus SchukraftKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)eksam jäi ära
13.11.2016 AD eksamKlaus SchukraftKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)eksam jäi ära
13.11.2016 B-katse eksamKlaus SchukraftKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)eksam jäi ära
13.11.2016 BC-katse eksamKlaus SchukraftKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)eksam jäi ära
13.11.2016 BH eksamKlaus SchukraftKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
13.11.2016 C-katse eksamKlaus SchukraftKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)eksam jäi ära
13.11.2016 IPO eksamKlaus SchukraftKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)eksam jäi ära
13.11.2016 FH eksamMarika MikkEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
20.11.2016 AG võistlus Svetlana ZolotnikovaKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2 3
26-27.11.2016 AG võistlusElika Salonen, Stefi PraakliKoerteklubi Vile (VILE)
27.11.2016 A-katse eksamAivo OblikasEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)eksam jäi ära
27.11.2016 FH eksamAivo OblikasEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
03.12.2016 KK eksamAljo PärnKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Katse info
11.12.2016 KK eksamElle TammEesti Koeraspordiliit (EKSL)Katse info
17.12.2016 BH eksamUrve LagedaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Katse info
17.12.2016 KK eksamUrve LagedaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Katse info
© 2010-2016 Mari Ojarand