Aeg | Katse | Kohtunik | Korraldaja | Lisainfo/tulemused |
09.01.2016 |
SK võistlus | Kaja Koor | Tarkade Koerte Klubi (TAKO) | Tulemused |
10.01.2016 |
AG võistlus | Svetlana Zolotnikova | Agility Pluss (AGPLUSS) | Tulemused: 1 2 3 |
16-17.01.2016 |
AG võistlus | Jurate Miliunaite | Koerteklubi Vile (VILE) | Tulemused: 1 2 3 4 |
23.01.2016 |
KK eksam | Lea Mengel | Haapsalu Koerakasvatajate Klubi (HAAPSALU) | Tulemused |
30.01.2016 |
KK eksam | | Teenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK) | eksam jäi ära |
31.01.2016 |
KK eksam | | Teenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK) | eksam jäi ära |
06.02.2016 |
AG võistlus | Zeljko Gora | Koerteklubi Säde (SÄDE) | Tulemused: 1 2 3 |
13.02.2016 |
KK võistlus | Kaja Koor | Koerteklubi "Articus" (ARTICUS) | Tulemused |
13.02.2016 |
KK eksam | Aljo Pärn | Koerteklubi "Articus" (ARTICUS) | Tulemused |
05.03.2016 |
SK võistlus | Anu Oks | Tarkade Koerte Klubi (TAKO) | Tulemused |
12.03.2016 |
KK võistlus | Tatjana Tšernjakova | Koerteklubi "Articus" (ARTICUS) | Tulemused |
12-13.03.2016 |
AG võistlus | Zsofi Biro | Tarkade Koerte Klubi (TAKO) | Tulemused: 1 2 3 |
19-20.03.2016 |
AG võistlus | Monika Põld | Saarlaste Agilityklubi (SAAREAG) | Tulemused: 1 2 3 4 |
02.04.2016 |
SK võistlus | Svetlana Zolotnikova | Tarkade Koerte Klubi (TAKO) | Tulemused |
09-10.04.2016 |
AG võistlus | Monika Põld | Tarkade Koerte Klubi (TAKO) | Tulemused: 1 2 3 |
23-24.04.2016 |
AG võistlus | Inga Järv | Agilityklubi A-Koer (A-KOER) | Tulemused: 1 2 3 |
23-24.04.2016 |
IPO-R võistlus (EMV) | Marko Bručan | Eesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK) | Tulemused |
23-24.04.2016 |
IPO-R võistlus | Marko Bručan | Eesti Otsingukoerte Klubi (EOKK) | Tulemused |
23.04.2016 |
KK võistlus | Tatjana Tšernjakova | Eesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ) | Tulemused |
30.04.2016 |
KK võistlus | Kaja Koor | Koerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV) | Tulemused |
30.04.2016 |
KK võistlus | Taimi Leib | Kagu-Eesti Kennelklubi (KAGU) | Tulemused |
30.04.2016 |
SK võistlus | Taimi Leib | Kagu-Eesti Kennelklubi (KAGU) | Tulemused |
30.04.2016 |
AG võistlus (RV) | Peter Holmberg | Koerteklubi Säde (SÄDE) | Tulemused: 1 2 3 4 5 RV koond |
07.05.2016 |
KK võistlus | Marika Mikk | Eesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ) | Tulemused |
07-08.05.2016 |
AG võistlus | Svetlana Kreslina | Pärnu Agility (PÄRNUAG) | Tulemused: 1 2 3 |
14.05.2016 |
SK võistlus (EMV) | Pirkko Bellaoui | Eesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK) | Tulemused |
14-15.05.2016 |
A-katse võistlus | Elmar Mannes | Eesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ) | Tulemused |
14-15.05.2016 |
BC-katse võistlus | Elmar Mannes | Eesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ) | |
14-15.05.2016 |
IPO võistlus | Elmar Mannes | Eesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ) | Tulemused |
14-15.05.2016 |
PJK võistlus | Elmar Mannes | Eesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ) | Tulemused |
14.05.2016 |
SK võistlus | Pirkko Bellaoui | Keila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON) | Tulemused |
14-15.05.2016 |
AG võistlus (RV) | Veronika Herendy | Koerteklubi Vile (VILE) | Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 RV koond |
21.05.2016 |
BH eksam | Vilve Roosioks | Koerte Dressuurikool "Canis" (CANIS) | Tulemused |
21.05.2016 |
KK eksam | Vilve Roosioks | Koerte Dressuurikool "Canis" (CANIS) | Tulemused |
29.05.2016 |
SK võistlus (RV) | Anu Oks | Saarlaste Agilityklubi (SAAREAG) | Tulemused |
11-12.06.2016 |
AG võistlus | Monika Põld | Pärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber" (MUSÕBER) | Tulemused: 1 2 3 4 5 6 |
11.06.2016 |
BH eksam | Marika Mikk | Tartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN) | Tulemused |
12.06.2016 |
KK võistlus | Aljo Pärn | Keila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON) | Tulemused |
12.06.2016 |
IPO eksam | Marika Mikk | Klubi Sportkoer (SPORT) | Tulemused |
12.06.2016 |
PJK eksam | Marika Mikk | Klubi Sportkoer (SPORT) | Tulemused |
14.06.2016 |
KK eksam | Aljo Pärn | Koerteklubi "Articus" (ARTICUS) | Tulemused |
16.06.2016 |
KK eksam | Kaia Pilden | Tartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran" (URAN) | Tulemused |
18-19.06.2016 |
AG võistlus (RV) | Anne Tammiksalu | Agilityklubi A-Koer (A-KOER) | Tulemused: 1 2 3 4 5 RV koond |
18.06.2016 |
KK võistlus | Kaidi Juurik | Eesti Dobermanniühing (EDÜ) | Tulemused |
18.06.2016 |
VP võistlus | Christian Diedrichs | Eesti Retriiverite Tõuühing (ERTÜ) | Tulemused |
19.06.2016 |
VP võistlus | Christian Diedrichs | Eesti Retriiverite Tõuühing (ERTÜ) | Tulemused |
19.06.2016 |
SK eksam | Svetlana Zolotnikova | Koeraspordiklubi Koerus (KOERUS) | Tulemused |
21.06.2016 |
BH eksam | Urve Lageda | Eesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ) | Tulemused |
21.06.2016 |
KK eksam | Urve Lageda | Eesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ) | Tulemused |
22.06.2016 |
BH eksam | | Eesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ) | eksam jäi ära |
22.06.2016 |
KK eksam | | Eesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ) | eksam jäi ära |
25.06.2016 |
PJK eksam | | Eesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ) | eksam jäi ära |
29.06.2016 |
BH eksam | Urve Lageda | Eesti Otsingukoerte Klubi (EOKK) | Tulemused |
29.06.2016 |
KK eksam | Aliftina Petrova | Narva Saksa Lambakoerte Klubi "Harandus" (HARANDUS) | Tulemused |
02.07.2016 |
KK võistlus | Marika Mikk | Kagu-Eesti Kennelklubi (KAGU) | Tulemused |
02.07.2016 |
SK võistlus | Svetlana Zolotnikova | Kagu-Eesti Kennelklubi (KAGU) | Tulemused |
02-03.07.2016 |
AG võistlus | Inga Järv, Svetlana Zolotnikova | Pärnu Agility (PÄRNUAG) | Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8 |
04.07.2016 |
KK eksam | Urve Lageda | Eesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ) | Tulemused |
07.07.2016 |
IPO eksam | | Eesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ) | eksam jäi ära |
09.07.2016 |
FH võistlus | Marika Mikk | Eesti Dobermanniühing (EDÜ) | Tulemused |
09-10.07.2016 |
AG võistlus (RV) | Alexander Beitl | Saarlaste Agilityklubi (SAAREAG) | Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8 RV koond |
15.07.2016 |
AD eksam | Bernhard Prem | Eesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ) | Tulemused |
15.07.2016 |
BH eksam | Bernhard Prem | Eesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ) | Tulemused |
15.07.2016 |
IPO eksam | Bernhard Prem | Eesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ) | Tulemused |
16-17.07.2016 |
AG võistlus | Inga Järv | Pärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber" (MUSÕBER) | Tulemused: 1 2 3 4 5 6 |
16.07.2016 |
A-katse eksam | | Eesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ) | eksam jäi ära |
16.07.2016 |
AD eksam | Bernhard Prem | Eesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ) | Tulemused |
16.07.2016 |
BC-katse eksam | | Eesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ) | eksam jäi ära |
16.07.2016 |
BH eksam | Bernhard Prem | Eesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ) | Tulemused |
16.07.2016 |
IPO eksam | Marika Mikk | Eesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ) | Tulemused |
16.07.2016 |
IPO eksam | Bernhard Prem | Eesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ) | eksam jäi ära |
17.07.2016 |
AD eksam | Bernhard Prem | Eesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ) | eksam jäi ära |
17.07.2016 |
BH eksam | Bernhard Prem | Eesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ) | eksam jäi ära |
17.07.2016 |
IPO eksam | Bernhard Prem | Eesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ) | eksam jäi ära |
20.07.2016 |
KK eksam | Aliftina Petrova | Eesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ) | Tulemused |
23-24.07.2016 |
AG võistlus | Jari Suomalalinen | Koerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV) | Tulemused: 1 2 3 4 5 |
23-24.07.2016 |
IPO võistlus (EMV) | Igor Lengvarsky | Eesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK) | Tulemused |
31.07.2016 |
KK eksam | Aljo Pärn | Koerteklubi "Articus" (ARTICUS) | Tulemused |
06-07.08.2016 |
AG võistlus | Svetlana Zolotnikova | Agilityklubi A-Koer (A-KOER) | Tulemused: 1 2 3 4 5 6 |
13.08.2016 |
AG võistlus (EMV) | Stefanie Semkat | Eesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK) | Tulemused: 1 2 koond |
14.08.2016 |
AG võistlus | Stefanie Semkat | Pärnu Agility (PÄRNUAG) | Tulemused: 1 2 3 |
20.08.2016 |
KK võistlus (EMV) | Esta Ratnik | Eesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK) | Tulemused |
20.08.2016 |
KK võistlus | Esta Ratnik | Eesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ) | Tulemused |
20.08.2016 |
SK võistlus | Irina Popjonoka | Tarkade Koerte Klubi (TAKO) | Tulemused |
25.08.2016 |
KK eksam | Aliftina Petrova | Virumaa Koerteklubi (VIKO) | Tulemused |
27-28.08.2016 |
IPO võistlus | Thomas Müller | Eesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ) | Tulemused |
27-28.08.2016 |
AG võistlus (RV) | Seppo Savikko | Tarkade Koerte Klubi (TAKO) | Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 RV koond |
29.08.2016 |
KK eksam | Aliftina Petrova | Eesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ) | Tulemused |
03.09.2016 |
VP võistlus | Teemupekka Virtanen | Eesti Retriiverite Tõuühing (ERTÜ) | Tulemused |
03-04.09.2016 |
AG võistlus | Algirdas Valciukas | Koerteklubi Vile (VILE) | Tulemused: 1 2 3 4 5 6 |
03.09.2016 |
VP eksam | Teemupekka Virtanen | Eesti Retriiverite Tõuühing (ERTÜ) | eksam jäi ära |
05.09.2016 |
BH eksam | Urve Lageda | Eesti Otsingukoerte Klubi (EOKK) | Tulemused |
09.09.2016 |
KK eksam | Tatjana Tšernjakova | Koerte Dressuurikool "Canis" (CANIS) | Tulemused |
10.09.2016 |
KK võistlus | Marika Mikk | Kagu-Eesti Kennelklubi (KAGU) | Tulemused |
10.09.2016 |
SK võistlus | Svetlana Zolotnikova | Kagu-Eesti Kennelklubi (KAGU) | Tulemused |
10-11.09.2016 |
AG võistlus | Sascha Grunder | Pärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber" (MUSÕBER) | Tulemused: 1 2 3 |
10.09.2016 |
IPO-R eksam | Resi Gerritsen | Eesti Päästekoerte Ühing (EPKÜ) | Tulemused |
11.09.2016 |
IPO-R eksam | Resi Gerritsen | Eesti Päästekoerte Ühing (EPKÜ) | Tulemused |
11.09.2016 |
FH eksam | Urve Lageda | Viimsi Koer (VIIMSI) | Tulemused |
14.09.2016 |
KK eksam | Aliftina Petrova | Haapsalu Koerakasvatajate Klubi (HAAPSALU) | Tulemused |
17.09.2016 |
SK võistlus | Anne Tammiksalu | Tarkade Koerte Klubi (TAKO) | Tulemused |
17.09.2016 |
KK võistlus | Ilvi Rimm | Valga Koerteklubi (VALGA) | Tulemused |
22.09.2016 |
KK eksam | Elle Tamm | Eesti Koeraspordiliit (EKSL) | Tulemused |
22.09.2016 |
IPO eksam | | Haapsalu Koerakasvatajate Klubi (HAAPSALU) | eksam jäi ära |
23.09.2016 |
IPO eksam | Urve Lageda | Haapsalu Koerakasvatajate Klubi (HAAPSALU) | Tulemused |
24.09.2016 |
FH võistlus | Hanne Boe | Eesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ) | Tulemused |
01-02.10.2016 |
AG võistlus | Stefi Praakli, Elika Salonen | Agility Pluss (AGPLUSS) | Tulemused: 1 2 3 4 5 |
01-02.10.2016 |
IPO võistlus | Tatjana Tšernjakova | Eesti Dobermanniühing (EDÜ) | Tulemused |
01-02.10.2016 |
PJK võistlus | Tatjana Tšernjakova | Eesti Dobermanniühing (EDÜ) | Tulemused |
01.10.2016 |
BH eksam | Marika Mikk | Kagu-Eesti Kennelklubi (KAGU) | Tulemused |
08.10.2016 |
A-katse eksam | Mari Oblikas | Klubi Sportkoer (SPORT) | Tulemused |
08.10.2016 |
IPO eksam | Mari Oblikas | Klubi Sportkoer (SPORT) | Tulemused |
15-16.10.2016 |
IPO-FH võistlus (EMV) | Vesa Kuosmanen | Eesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK) | Tulemused |
15.10.2016 |
KK võistlus | Aliftina Petrova | Eesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ) | Tulemused |
15-16.10.2016 |
AG võistlus | Anne Tammiksalu | Tarkade Koerte Klubi (TAKO) | Tulemused: 1 2 3 |
21.10.2016 |
KK eksam | Aliftina Petrova | Eesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ) | Tulemused |
22.10.2016 |
SK võistlus | Svetlana Zolotnikova | Tarkade Koerte Klubi (TAKO) | Tulemused |
22.10.2016 |
KK eksam | Aliftina Petrova | Eesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ) | Tulemused |
29-30.10.2016 |
AG võistlus | Tanja Pollich | Saarlaste Agilityklubi (SAAREAG) | Tulemused: 1 2 3 4 5 6 |
30.10.2016 |
A-katse eksam | Urve Lageda | Koerte Dressuurikool "Canis" (CANIS) | Tulemused |
30.10.2016 |
B-katse eksam | Urve Lageda | Koerte Dressuurikool "Canis" (CANIS) | Tulemused |
30.10.2016 |
C-katse eksam | Urve Lageda | Koerte Dressuurikool "Canis" (CANIS) | Tulemused |
30.10.2016 |
IPO eksam | Urve Lageda | Koerte Dressuurikool "Canis" (CANIS) | Tulemused |
30.10.2016 |
KK eksam | Urve Lageda | Koerte Dressuurikool "Canis" (CANIS) | Tulemused |
30.10.2016 |
PJK eksam | | Koerte Dressuurikool "Canis" (CANIS) | eksam jäi ära |
05.11.2016 |
KK eksam | Ilvi Rimm | Eesti Koeraspordiliit (EKSL) | Tulemused |
05.11.2016 |
KK eksam | | Eesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ) | eksam jäi ära |
06.11.2016 |
KK eksam | Kaia Pilden | Eesti Koeraspordiliit (EKSL) | Tulemused |
06.11.2016 |
KK eksam | Urve Lageda | Eesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ) | Tulemused |
06.11.2016 |
BH eksam | Mari Oblikas | Virumaa Koerteklubi (VIKO) | Tulemused |
11.11.2016 |
A-katse eksam | Klaus Schukraft | Koerteklubi "Articus" (ARTICUS) | |
11.11.2016 |
AD eksam | Klaus Schukraft | Koerteklubi "Articus" (ARTICUS) | |
11.11.2016 |
B-katse eksam | Klaus Schukraft | Koerteklubi "Articus" (ARTICUS) | |
11.11.2016 |
BC-katse eksam | Klaus Schukraft | Koerteklubi "Articus" (ARTICUS) | |
11.11.2016 |
BH eksam | Klaus Schukraft | Koerteklubi "Articus" (ARTICUS) | Tulemused |
11.11.2016 |
C-katse eksam | Klaus Schukraft | Koerteklubi "Articus" (ARTICUS) | |
11.11.2016 |
IPO eksam | Klaus Schukraft | Koerteklubi "Articus" (ARTICUS) | |
12.11.2016 |
KK võistlus | Esta Ratnik | Koerteklubi "Articus" (ARTICUS) | Tulemused |
12-13.11.2016 |
AG võistlus | René Blank | Tarkade Koerte Klubi (TAKO) | Tulemused: 1 2 3 |
12.11.2016 |
A-katse eksam | Klaus Schukraft | Koerteklubi "Articus" (ARTICUS) | eksam jäi ära |
12.11.2016 |
AD eksam | Klaus Schukraft | Koerteklubi "Articus" (ARTICUS) | Tulemused |
12.11.2016 |
B-katse eksam | Klaus Schukraft | Koerteklubi "Articus" (ARTICUS) | eksam jäi ära |
12.11.2016 |
BC-katse eksam | Klaus Schukraft | Koerteklubi "Articus" (ARTICUS) | Tulemused |
12.11.2016 |
BH eksam | Klaus Schukraft | Koerteklubi "Articus" (ARTICUS) | |
12.11.2016 |
C-katse eksam | Klaus Schukraft | Koerteklubi "Articus" (ARTICUS) | eksam jäi ära |
12.11.2016 |
IPO eksam | Klaus Schukraft | Koerteklubi "Articus" (ARTICUS) | eksam jäi ära |
12.11.2016 |
IPO-R eksam | Walter Hoffmann | Eesti Otsingukoerte Klubi (EOKK) | Tulemused |
12.11.2016 |
BH eksam | Urve Lageda | Eesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ) | eksam jäi ära |
12.11.2016 |
KK eksam | | Eesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ) | eksam jäi ära |
13.11.2016 |
A-katse eksam | Klaus Schukraft | Koerteklubi "Articus" (ARTICUS) | eksam jäi ära |
13.11.2016 |
AD eksam | Klaus Schukraft | Koerteklubi "Articus" (ARTICUS) | eksam jäi ära |
13.11.2016 |
B-katse eksam | Klaus Schukraft | Koerteklubi "Articus" (ARTICUS) | eksam jäi ära |
13.11.2016 |
BC-katse eksam | Klaus Schukraft | Koerteklubi "Articus" (ARTICUS) | eksam jäi ära |
13.11.2016 |
BH eksam | Klaus Schukraft | Koerteklubi "Articus" (ARTICUS) | Tulemused |
13.11.2016 |
C-katse eksam | Klaus Schukraft | Koerteklubi "Articus" (ARTICUS) | eksam jäi ära |
13.11.2016 |
IPO eksam | Klaus Schukraft | Koerteklubi "Articus" (ARTICUS) | eksam jäi ära |
13.11.2016 |
FH eksam | Marika Mikk | Eesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ) | eksam jäi ära |
20.11.2016 |
AG võistlus | Svetlana Zolotnikova | Koerteklubi Säde (SÄDE) | Tulemused: 1 2 3 |
26-27.11.2016 |
AG võistlus | Elika Salonen, Stefi Praakli | Koerteklubi Vile (VILE) | Tulemused: 1 2 3 4 |
27.11.2016 |
A-katse eksam | Aivo Oblikas | Eesti Otsingukoerte Klubi (EOKK) | eksam jäi ära |
27.11.2016 |
FH eksam | Aivo Oblikas | Eesti Otsingukoerte Klubi (EOKK) | Tulemused |
03.12.2016 |
KK eksam | Aljo Pärn | Koerteklubi "Articus" (ARTICUS) | Tulemused |
11.12.2016 |
KK eksam | Elle Tamm | Eesti Koeraspordiliit (EKSL) | Tulemused |
17.12.2016 |
BH eksam | Urve Lageda | Eesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ) | Tulemused |
17.12.2016 |
KK eksam | Urve Lageda | Eesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ) | Tulemused |