EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

EKL kalenderplaanis olevad eksamid ja võistlused
Punasega on tähistatud võistlused, mille tulemused lähevad arvesse EKL aasta sportkoera ja koerajuhi konkursil.
AegKatseKohtunikKorraldajaLisainfo/tulemused
14.01.2017 AG võistlusIndrek TirmasteAgility Pluss (AGPLUSS)Tulemused: 1 2 3
21-22.01.2017 AG võistlus Stefi Praakli, Elika LassKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3 4
18-19.02.2017 AG võistlusIndrek TirmasteKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
04-05.03.2017 AG võistlusIndrek TirmasteTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3
18-19.03.2017 AG võistlusAnne TammiksaluAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2 3
25-26.03.2017 AG võistlus Monika PõldSaarlaste Agilityklubi (SAAREAG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
01-02.04.2017 AG võistlusInga JärvTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3
15-16.04.2017 AG võistlusJohanna NybergAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2 3
06-07.05.2017 AG võistlusEsa MuotkaPärnu Agility (PÄRNUAG)Tulemused: 1 2 3 4
13-14.05.2017 AG võistlus (RV)Rolli SchiltzKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 RV koond
27-28.05.2017 AG võistlus (RV)Lenka PankovaAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 RV koond
03-04.06.2017 AG võistlusInga JärvPärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber" (MUSÕBER)Tulemused: 1 2 3
10.06.2017 AG võistlus (EMV)Jan Egil EideEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused: 1 2 koond
11.06.2017 AG võistlus Jan Egil EideKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2
17-18.06.2017 AG võistlusMinna RäsänenPärnu Agility (PÄRNUAG)Tulemused: 1 2 3 4
01-02.07.2017 AG võistlus Stefi Praakli, Indrek TirmastePärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber" (MUSÕBER)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
08.07.2017 AG eksamIndrek TirmasteKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2 3
15-16.07.2017 AG võistlus (RV)Monika Põld, Anne TammiksaluSaarlaste Agilityklubi (SAAREAG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 RV koond
05-06.08.2017 AG võistlusInga JärvAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2 3 4
12-13.08.2017 AG võistlus Elika Lass, Svetlana ZolotnikovaPärnu Agility (PÄRNUAG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
19-20.08.2017 AG võistlus Indrek TirmasteKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused: 1 2 3 4 5
26-27.08.2017 AG võistlus (RV)Anne Huittinen, Harri HuittinenTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8 RV koond
02-03.09.2017 AG võistlusSvetlana Kreslina, Jurate MiliunaiteKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
09-10.09.2017 AG võistlusAgnes TothPärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber" (MUSÕBER)
16.09.2017 AG eksamIndrek TirmastePärnu Agility (PÄRNUAG)
23-24.09.2017 AG võistlus Stefi PraakliAgility Pluss (AGPLUSS)Katse info
21-22.10.2017 AG võistlusAnne TammiksaluTarkade Koerte Klubi (TAKO)Katse info
18-19.11.2017 AG võistlusSvetlana KreslinaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Katse info
25-26.11.2017 AG võistlusKoerteklubi Säde (SÄDE)Katse info
02-03.12.2017 AG võistlusKoerteklubi Vile (VILE)Katse info
© 2010-2017 Mari Ojarand