EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

EKL kalenderplaanis olevad eksamid ja võistlused
Punasega on tähistatud võistlused, mille tulemused lähevad arvesse EKL aasta sportkoera ja koerajuhi konkursil.
AegKatseKohtunikKorraldajaLisainfo/tulemused
06.01.2018 SK võistlus Vladislava AkimovaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
13-14.01.2018 AG võistlusLidia BelyaevaKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
20.01.2018 AG võistlusSvetlana ZolotnikovaAgility Pluss (AGPLUSS)Tulemused: 1 2 3
27-28.01.2018 AG võistlusInga JärvAgility Arenguselts (AGARENG)Tulemused: 1 2 3 4
10-11.02.2018 AG võistlusSvetlana ZolotnikovaKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
10.02.2018 KK eksamAliftina PetrovaKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
17.02.2018 KK võistlusMari OblikasKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
17-18.02.2018 AG võistlusSvetlana ZolotnikovaKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
24-25.02.2018 AG võistlus Stefi PraakliAgility Arenguselts (AGARENG)Tulemused: 1 2 3 4
03-04.03.2018 AG võistlusInga JärvAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2 3 4
03.03.2018 BH eksamUrve LagedaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
04.03.2018 KK eksamAliftina PetrovaHaapsalu Koerakasvatajate Klubi (HAAPSALU)
17-18.03.2018 AG võistlusElika LassAgility Arenguselts (AGARENG)Tulemused: 1 2 3 4
17.03.2018 KK võistlusLea MengelKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
24-25.03.2018 AG võistlusMonika PõldSaarlaste Agilityklubi (SAAREAG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7
24.03.2018 SK võistlusKaja KoorTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
24.03.2018 IPO-R eksamMargot Luukas, Monika RusingEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
24.03.2018 BH eksamEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
24.03.2018 KK eksamEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
30.03.2018 BH eksamVilve RoosioksEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
31.03-01.04.2018 AG võistlusHarald SchjelderupTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4
31.03.2018 BH eksamUrve LagedaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
31.03.2018 KK eksamUrve LagedaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
14-15.04.2018 AG võistlusElika LassKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
21-22.04.2018 AG võistlusAlen MarekovicKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
21.04.2018 SK võistlus Anu OksTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
22.04.2018 KK võistlus Marika MikkEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
28-29.04.2018 AG võistlusAnne TammiksaluAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2 3 4
28.04.2018 KK võistlus Aliftina PetrovaKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused
28-29.04.2018 IPO-R võistlus (EMV)Mirela MlinarecEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
28-29.04.2018 IPO-R võistlus Mirela MlinarecEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
04.05.2018 AD eksamWolfgang LauberEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
05.05.2018 KK võistlus Marika MikkEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Tulemused
05-06.05.2018 AG võistlusIndrek Tirmaste, Jari SuomalainenPärnu Agility (PÄRNUAG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
12.05.2018 KK võistlusAnu OksKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
12.05.2018 SK võistlus Anu OksKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
12-13.05.2018 AG võistlus (RV)Gabi Steppan, Stefi PraakliKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8 RV koond
16.05.2018 IPO eksamUrve LagedaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
19.05.2018 SK võistlus Anu OksKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
19.05.2018 KK võistlusIlvi RimmValga Koerteklubi (VALGA)Tulemused
20.05.2018 BH eksamMarika MikkTartu Koerte Klubi AMUR (AMUR)Tulemused
20.05.2018 KK eksamMarika MikkTartu Koerte Klubi AMUR (AMUR)Tulemused
23.05.2018 BH eksamUrve LagedaEesti Päästekoerte Ühing (EPKÜ)Tulemused
25.05.2018 BH eksamLene CarlsonEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
26-27.05.2018 A-katse võistlusLene CarlsonEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
26-27.05.2018 BC-katse võistlusLene CarlsonEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)võistlus jäi ära
26-27.05.2018 IPO võistlusLene CarlsonEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
26-27.05.2018 PJK võistlus Lene CarlsonEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
26-27.05.2018 AG võistlusSvetlana ZolotnikovaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4
30.05.2018 BH eksamUrve LagedaKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
01.06.2018 AD eksamBernhard PremKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)eksam jäi ära
01.06.2018 BH eksamBernhard PremKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)eksam jäi ära
01.06.2018 IPO eksamBernhard PremKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
02-03.06.2018 AG võistlusSimon NoelPärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber" (MUSÕBER)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
02.06.2018 AD eksamBernhard PremKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)eksam jäi ära
02.06.2018 BH eksamBernhard PremKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
02.06.2018 IPO eksamBernhard PremKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)eksam jäi ära
03.06.2018 AD eksamBernhard PremKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
03.06.2018 BH eksamBernhard PremKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)eksam jäi ära
03.06.2018 IPO eksamBernhard PremKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
09-10.06.2018 AG võistlus (EMV)Anders VirtanenEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused: 1 2 koond
09.06.2018 KK võistlus Aljo PärnKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
09-10.06.2018 AG võistlus Anders VirtanenKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3
10.06.2018 BH eksamVilve RoosioksKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
10.06.2018 KK eksamVilve RoosioksKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
16.06.2018 KK võistlus Esta RatnikEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
16-17.06.2018 AG võistlus Inga Järv, Svetlana KreslinaPärnu Agility (PÄRNUAG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8
30.06.2018 AG võistlusSvetlana ZolotnikovaAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2 3 4
01.07.2018 AG võistlus (RV)Svetlana ZolotnikovaAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2 3 4 5 RV koond
01.07.2018 KK võistlusAljo PärnViimsi Koer (VIIMSI)Tulemused
01.07.2018 VP eksamAili KivinurmEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
07.07.2018 SK võistlus Anu OksKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused
07-08.07.2018 AG võistlusIndrek TirmasteKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
10.07.2018 KK eksamElle TammEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
14.07.2018 VP võistlusInguna TihomirovaKoeraspordiklubi Delta (DELTA)Tulemused
14-15.07.2018 FH võistlus Vilve RoosioksEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
14-15.07.2018 AG võistlus Inga JärvSaarlaste Agilityklubi (SAAREAG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
15.07.2018 VP võistlusInguna TihomirovaKoeraspordiklubi Delta (DELTA)Tulemused
16.07.2018 KK eksamAljo PärnKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
20-22.07.2018 IPO võistlus (EMV)Günther Diegel, Outi HermiöEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
20-22.07.2018 IPO võistlusGünther Diegel, Outi HermiöKlubi Sportkoer (SPORT)Tulemused
22.07.2018 AG eksamIndrek TirmasteTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4
24.07.2018 IPO eksamTatjana TšernjakovaEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
28.07.2018 KK võistlusMarika MikkKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
28.07.2018 SK võistlusTaimi LeibKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
31.07.2018 KK eksamAliftina PetrovaNarva Saksa Lambakoerte Klubi "Harandus" (HARANDUS)Tulemused
04.08.2018 SK võistlus (EMV)Karin LassmannEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
04-05.08.2018 AG võistlusWillem Alexander KeldersPärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber" (MUSÕBER)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
04.08.2018 SK võistlus Karin LassmannSaarlaste Agilityklubi (SAAREAG)Tulemused
04.08.2018 IPO-R eksamMargot Luukas, Monika RusingEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
08.08.2018 KK eksamAliftina PetrovaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
11-12.08.2018 IPO võistlus Michael GreubEesti Šnautserite Klubi (ESHK)Tulemused
11-12.08.2018 PJK võistlus Michael GreubEesti Šnautserite Klubi (ESHK)võistlus jäi ära
11-12.08.2018 AG võistlusElika Lass, Stefi PraakliPärnu Agility (PÄRNUAG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
11.08.2018 SK võistlusAnne TammiksaluTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
15.08.2018 IPO eksamUrve LagedaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
17.08.2018 IPO eksamTatjana TšernjakovaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
17.08.2018 KK eksamIlvi RimmEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
18-19.08.2018 AG võistlusElika LassKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused: 1 2 3 4 5
18.08.2018 VP võistlusJuri MalevKoeraspordiklubi Delta (DELTA)Tulemused
18.08.2018 BH eksamTatjana TšernjakovaKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
18.08.2018 KK eksamTatjana TšernjakovaKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
19.08.2018 VP võistlusJuri MalevKoeraspordiklubi Delta (DELTA)Tulemused
22.08.2018 IPO eksamTatjana TšernjakovaKoerteklubi ActiveDog (ACTIVE)Tulemused
23.08.2018 IPO eksamTatjana TšernjakovaKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
25-26.08.2018 IPO võistlusJari Kokkonen, Marika Mikk, Mari Oblikas, Tatjana TšernjakovaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
25-26.08.2018 AG võistlus (RV)Kati Wala-Bruin, Inga JärvTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8 RV koond
27.08.2018 KK eksamUrve LagedaTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
01-02.09.2018 AG võistlusLidia BelyaevaKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
01.09.2018 FH võistlusUrve LagedaViimsi Koer (VIIMSI)Tulemused
08.09.2018 KK võistlusMari OblikasEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Tulemused
08-09.09.2018 AG võistlusPavol RohacekPärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber" (MUSÕBER)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
08.09.2018 KK võistlusEsta RatnikValga Koerteklubi (VALGA)Tulemused
15.09.2018 KK võistlus (EMV)Anu OksEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
15.09.2018 SK võistlus Viktoria VarsaniTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
15-16.09.2018 AG võistlus Jurate MiliunaiteKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
21.09.2018 KK eksamEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
22-23.09.2018 AG võistlusElika LassAgility Arenguselts (AGARENG)Tulemused: 1 2 3 4
22-23.09.2018 FH võistlusJuha PuurunenEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
22.09.2018 KK eksamEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
27.09.2018 BH eksamMarika MikkPärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU)Tulemused
29-30.09.2018 AG võistlusStefi PraakliAgility Pluss (AGPLUSS)Tulemused: 1 2 3 4
29-30.09.2018 IPO võistlus Peteris AkimovsEesti Dobermanniühing (EDÜ)võistlus jäi ära
29-30.09.2018 PJK võistlus Peteris AkimovsEesti Dobermanniühing (EDÜ)võistlus jäi ära
29.09.2018 KK võistlus Aivo OblikasKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
29.09.2018 SK võistlusTaimi LeibKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
06.10.2018 IPO-R võistlus Katja SkuljEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
06-07.10.2018 IPO-R võistlus Jerneja Ternovec, Katja SkuljEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
06.10.2018 KK eksamVilve RoosioksKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
13.10.2018 KK võistlusEsta RatnikEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Tulemused
13-14.10.2018 AG võistlusReetta PirttikoskiTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4
20-21.10.2018 IPO-FH võistlus (EMV)Tero OravasaariEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
20-21.10.2018 AG võistlusMonika PõldSaarlaste Agilityklubi (SAAREAG)Tulemused: 1 2 3 4 5
20.10.2018 C-katse eksamUrve LagedaKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)
20.10.2018 IPO eksamUrve LagedaKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
20.10.2018 PJK eksamUrve LagedaKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)
24.10.2018 IPO eksamAivo OblikasKoerteklubi ActiveDog (ACTIVE)Tulemused
27-28.10.2018 AG võistlusIndrek TirmasteAgility Arenguselts (AGARENG)Tulemused: 1 2 3 4
27.10.2018 SK võistlus Pernilla TallbergTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
27.10.2018 BH eksamMarika MikkEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
27.10.2018 KK eksamMarika MikkEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
03.11.2018 BH eksamMarika MikkEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
03.11.2018 KK eksamMarika MikkEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
10-11.11.2018 AG võistlusAleksandra RybakovaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4
10.11.2018 KK eksamAliftina PetrovaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
11.11.2018 IPO-R võistlus Monika Rusing, Margot LuukasEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
17.11.2018 KK võistlusIlvi RimmKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
17-18.11.2018 AG võistlusStefi Praakli, Indrek TirmasteKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
17.11.2018 IPO eksamTita PoikonenEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
17.11.2018 KK eksamAliftina PetrovaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
18.11.2018 BH eksamUrve LagedaKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
24-25.11.2018 AG võistlusLidia BelyaevaAgility Arenguselts (AGARENG)Tulemused: 1 2 3 4
25.11.2018 IPO eksamAivo OblikasKoerteklubi ActiveDog (ACTIVE)Tulemused
25.11.2018 KK eksamAivo OblikasKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
02.12.2018 AG eksamAnne TammiksaluTarkade Koerte Klubi (TAKO)
08-09.12.2018 AG võistlusEsa MuotkaKoerteklubi Säde (SÄDE)
08.12.2018 KK eksamMarika MikkEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
15-16.12.2018 IPO-R eksamMargot LuukasEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Katse info
15-16.12.2018 IPO-R eksamMargot Luukas, Monika RusingEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Katse info
29-30.12.2018 IPO-R eksamEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Katse info
29-30.12.2018 IPO-R eksamEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Katse info
© 2010-2018 Mari Ojarand