EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

EKL kalenderplaanis olevad eksamid ja võistlused
Punasega on tähistatud võistlused, mille tulemused lähevad arvesse EKL aasta sportkoera ja koerajuhi konkursil.
AegKatseKohtunikKorraldajaLisainfo/tulemused
13-14.01.2018 AG võistlusLidia BelyaevaKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
20.01.2018 AG võistlusSvetlana ZolotnikovaAgility Pluss (AGPLUSS)Tulemused: 1 2 3
27-28.01.2018 AG võistlusInga JärvAgility Arenguselts (AGARENG)Tulemused: 1 2 3 4
10-11.02.2018 AG võistlusSvetlana ZolotnikovaKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
17-18.02.2018 AG võistlusSvetlana ZolotnikovaKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
24-25.02.2018 AG võistlus Stefi PraakliAgility Arenguselts (AGARENG)Tulemused: 1 2 3 4
03-04.03.2018 AG võistlusInga JärvAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2 3 4
17-18.03.2018 AG võistlusElika LassAgility Arenguselts (AGARENG)Tulemused: 1 2 3 4
24-25.03.2018 AG võistlusMonika PõldSaarlaste Agilityklubi (SAAREAG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7
31.03-01.04.2018 AG võistlusHarald SchjelderupTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4
14-15.04.2018 AG võistlusElika LassKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
21-22.04.2018 AG võistlusAlen MarekovicKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
28-29.04.2018 AG võistlusAnne TammiksaluAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2 3 4
05-06.05.2018 AG võistlusIndrek Tirmaste, Jari SuomalainenPärnu Agility (PÄRNUAG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
12-13.05.2018 AG võistlus (RV)Gabi Steppan, Stefi PraakliKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8 RV koond
26-27.05.2018 AG võistlusSvetlana ZolotnikovaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4
02-03.06.2018 AG võistlusSimon NoelPärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber" (MUSÕBER)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
09-10.06.2018 AG võistlus (EMV)Anders VirtanenEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused: 1 2 koond
09-10.06.2018 AG võistlus Anders VirtanenKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3
16-17.06.2018 AG võistlus Inga Järv, Svetlana KreslinaPärnu Agility (PÄRNUAG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8
30.06.2018 AG võistlusSvetlana ZolotnikovaAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2 3 4
01.07.2018 AG võistlus (RV)Svetlana ZolotnikovaAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2 3 4 5 RV koond
07-08.07.2018 AG võistlusIndrek TirmasteKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
14-15.07.2018 AG võistlus Inga JärvSaarlaste Agilityklubi (SAAREAG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
22.07.2018 AG eksamIndrek TirmasteTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4
04-05.08.2018 AG võistlusWillem Alexander KeldersPärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber" (MUSÕBER)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
11-12.08.2018 AG võistlusElika Lass, Stefi PraakliPärnu Agility (PÄRNUAG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
18-19.08.2018 AG võistlusElika LassKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused: 1 2 3 4 5
25-26.08.2018 AG võistlus (RV)Kati Wala-Bruin, Inga JärvTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8 RV koond
01-02.09.2018 AG võistlusLidia BelyaevaKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
08-09.09.2018 AG võistlusPavol RohacekPärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber" (MUSÕBER)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
15-16.09.2018 AG võistlus Jurate MiliunaiteKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
22-23.09.2018 AG võistlusElika LassAgility Arenguselts (AGARENG)Tulemused: 1 2 3 4
29-30.09.2018 AG võistlusStefi PraakliAgility Pluss (AGPLUSS)Tulemused: 1 2 3 4
13-14.10.2018 AG võistlusReetta PirttikoskiTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4
20-21.10.2018 AG võistlusMonika PõldSaarlaste Agilityklubi (SAAREAG)Tulemused: 1 2 3 4 5
27-28.10.2018 AG võistlusIndrek TirmasteAgility Arenguselts (AGARENG)Tulemused: 1 2 3 4
10-11.11.2018 AG võistlusAleksandra RybakovaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4
17-18.11.2018 AG võistlusStefi Praakli, Indrek TirmasteKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
24-25.11.2018 AG võistlusLidia BelyaevaAgility Arenguselts (AGARENG)Tulemused: 1 2 3 4
02.12.2018 AG eksamAnne TammiksaluTarkade Koerte Klubi (TAKO)
08-09.12.2018 AG võistlusEsa MuotkaKoerteklubi Säde (SÄDE)
© 2010-2018 Mari Ojarand