EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

EKL kalenderplaanis olevad eksamid ja võistlused
Punasega on tähistatud võistlused, mille tulemused lähevad arvesse EKL aasta sportkoera ja koerajuhi konkursil.
AegKatseKohtunikKorraldajaLisainfo/tulemused
26.03.2019 KK eksamAliftina PetrovaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
31.03.2019 KK eksamIlvi RimmEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
16.04.2019 KK eksamAliftina PetrovaKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
28.04.2019 BH eksamVilve RoosioksKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
28.04.2019 IBGH eksamVilve RoosioksKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
28.04.2019 KK eksamVilve RoosioksKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
19.05.2019 RK eksamHeli KelhäläKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused: 1 2
27.05.2019 KK eksamUrve LagedaEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
30.05.2019 KK eksamElle TammEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
01.06.2019 AG eksamIndrek TirmasteKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused: 1 2 3
08.06.2019 KK eksamAnu OksKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
11.06.2019 KK eksamVilve RoosioksTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
22.06.2019 BH eksamAivo OblikasKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
22.06.2019 IGP eksamAivo OblikasKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
22.06.2019 PJK eksamAivo OblikasKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)eksam jäi ära
29.06.2019 IGP eksamUrve LagedaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
05-06.07.2019 IAD eksamBernhard PremKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
05-06.07.2019 BH eksamBernhard PremKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
05-06.07.2019 IGP eksamBernhard PremKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
06.07.2019 BH eksamUrve LagedaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
20.07.2019 IGP eksamTatjana TšernjakovaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
28.07.2019 BH eksamTatjana TšernjakovaHaapsalu Koerakasvatajate Klubi (HAAPSALU)Tulemused
28.07.2019 IGP eksamTatjana TšernjakovaHaapsalu Koerakasvatajate Klubi (HAAPSALU)Tulemused
30.07.2019 KK eksamAliftina PetrovaKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
01.08.2019 KK eksamElle TammEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
04.08.2019 BH eksamTatjana TšernjakovaRaplamaa Koerteklubi (RAPLAKK)Tulemused
07.08.2019 KK eksamUrve LagedaEesti Šnautserite Klubi (ESHK)Tulemused
10.08.2019 IGP eksamVilve RoosioksKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
10.08.2019 PJK eksamVilve RoosioksKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
24.08.2019 VP eksamAili KivinurmKoeraspordiklubi Delta (DELTA)Tulemused
24.08.2019 RK eksamVladislava AkimovaKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused: 1 2
25.08.2019 RK eksamVladislava AkimovaKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused: 1 2
25.08.2019 KK eksamAliftina PetrovaTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
30-31.08.2019 IGP eksamAlexander RathKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
01.09.2019 IAD eksamAlexander RathKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
01.09.2019 BH eksamAlexander RathKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
07.09.2019 KK eksamTatjana TšernjakovaKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
08.09.2019 BH eksamTatjana TšernjakovaKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
08.09.2019 IBGH eksamTatjana TšernjakovaKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Tulemused
08.09.2019 IPO-R eksamMonika RusingEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
15.09.2019 BH eksamUrve LagedaKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
22.09.2019 IGP eksamAivo OblikasKoerteklubi ActiveDog (ACTIVE)eksam jäi ära
06.10.2019 RK eksamIrina PopjonokaEesti Austraalia Lambakoerte tõuühing (EALT)Tulemused: 1 2
12.10.2019 IGP eksamTatjana TšernjakovaTeenistus- ja Spordikoerte Klubi (TSKK)Tulemused
20.10.2019 KK eksamMarika MikkEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
26.10.2019 IGP eksamAivo OblikasEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
27.10.2019 KK eksamMarika MikkEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
01-03.11.2019 IPO-R eksamMonika RusingEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
01.11.2019 IPO-R eksamMonika RusingEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
02.11.2019 BH eksamTatjana TšernjakovaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
03.11.2019 BH eksamEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
16.11.2019 KK eksamKaidi JuurikEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Katse info
23-24.11.2019 BH eksamMari OblikasKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Katse info
23-24.11.2019 IGP eksamMari OblikasKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Katse info
23.11.2019 BH eksamMarika MikkEesti Koeraspordiliit (EKSL)Katse info
21.12.2019 BH eksamTatjana TšernjakovaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Katse info
© 2010-2019 Mari Oblikas