EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

EKL kalenderplaanis olevad eksamid ja võistlused
Punasega on tähistatud võistlused, mille tulemused lähevad arvesse EKL aasta sportkoera ja koerajuhi konkursil.
AegKatseKohtunikKorraldajaLisainfo/tulemused
11.01.2020 KK võistlusMonika RusingKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
11.01.2020 SK võistlus Vladislava AkimovaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
18-19.01.2020 AG võistlusRene BlankAgility Arenguselts (AGARENG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8
15.02.2020 KK võistlusMargot LuukasKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
22-23.02.2020 AG võistlus Lidia BelyaevaAgility Arenguselts (AGARENG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8
29.02-01.03.2020 AG võistlusIndrek Tirmaste, Jan Egil EideKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8
07.03.2020 SK võistlus Vladislava AkimovaKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
21-22.03.2020 AG võistlusSvetlana ZolotnikovaAgility Arenguselts (AGARENG)võistlus jäi ära
21.03.2020 SK võistlus Karin LassmannTarkade Koerte Klubi (TAKO)võistlus jäi ära
10-12.04.2020 AG võistlus Stefi Praakli, Sandra DeiddaTarkade Koerte Klubi (TAKO)võistlus jäi ära
18-19.04.2020 AG võistlusAttila VargaKoerteklubi Säde (SÄDE)võistlus jäi ära
25-26.04.2020 AG võistlusKoerteklubi Vile (VILE)võistlus jäi ära
01-02.05.2020 AG võistlusSvetlana ZolotnikovaAgilityklubi A-Koer (A-KOER)võistlus jäi ära
09.05.2020 KK võistlusEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)võistlus jäi ära
09-10.05.2020 AG võistlusKoerteklubi Vile (VILE)võistlus jäi ära
16-17.05.2020 IGP võistlus Pierre KembelEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)võistlus jäi ära
23.05.2020 SK võistlus Heli KelhäläKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)võistlus jäi ära
23.05.2020 KK võistlusValga Koerteklubi (VALGA)võistlus jäi ära
30.05.2020 KK võistlus Eesti Koeraspordiliit (EKSL)võistlus jäi ära
06.06.2020 KK võistlusKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)võistlus jäi ära
06-07.06.2020 AG võistlusSvetlana ZolotnikovaPärnu Agility (PÄRNUAG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
13.06.2020 KK võistlus Monika RusingEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
20-21.06.2020 AG võistlusStefi PraakliKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2 3
27.06.2020 AG võistlus (EMV)Peter HolmbergEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused: 1 2 koond
27.06.2020 KK võistlus (EMV)Marika MikkEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
28.06.2020 AG võistlusPeter HolmbergAgility Arenguselts (AGARENG)Tulemused: 1 2 3 4
04.07.2020 SK võistlus Anne TammiksaluKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused
11.07.2020 KK võistlus Esta RatnikEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
11-12.07.2020 AG võistlusLidia BeyaevaKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
18-19.07.2020 AG võistlus Stefi PraakliKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
18.07.2020 VP võistlus Monika RusingKoeraspordiklubi Delta (DELTA)Tulemused
18.07.2020 IPO-R võistlus Monika RusingEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
19.07.2020 VP võistlus Monika RusingKoeraspordiklubi Delta (DELTA)Tulemused
19.07.2020 IFH võistlus Tatjana TšernjakovaEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
19.07.2020 IPO-R võistlus Monika RusingEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
25-26.07.2020 IGP võistlus (EMV)Edgar ScherklEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
25-26.07.2020 AG võistlusDirk RichartzTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
01-02.08.2020 AG võistlus Anne TammiksaluAgilityklubi A-Koer (A-KOER)võistlus jäi ära
01.08.2020 KK võistlus Aljo PärnKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused
01.08.2020 KK võistlus Margot LuukasKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
08-09.08.2020 AG võistlusEsa MuotkaPärnu Agility (PÄRNUAG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8
08.08.2020 KK võistlusTatjana TšernjakovaRakvere Koeraspordi Klubi (RKK)Tulemused
08.08.2020 SK võistlus Ralf BjörklundTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
15-16.08.2020 IGP võistlusFerenc SuszterEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
22-23.08.2020 AG võistlus (RV)Vendula Hausnerova, Svetlana ZolotnikovaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
28-30.08.2020 IPO-R võistlus Detlef KühnEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
29-30.08.2020 IGP võistlus Peteris AkimovsEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
29-30.08.2020 PJK võistlusPeteris Akimovs, Aljo PärnEesti Dobermanniühing (EDÜ)Tulemused
30.08.2020 IPO-R võistlus Detlef KühnEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
05.09.2020 KK võistlusMonika RusingEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Tulemused
05-06.09.2020 AG võistlus (RV)Vendula HausnerováKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7
12.09.2020 SK võistlus (EMV)Anu OksEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
12.09.2020 SK võistlus Anu OksKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
12-13.09.2020 AG võistlusPeter HolmbergTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4
12.09.2020 KK võistlusEsta RatnikValga Koerteklubi (VALGA)Tulemused
19-20.09.2020 AG võistlusJiřina MáčkováAgility Arenguselts (AGARENG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7 8
19-20.09.2020 IFH võistlusTomi Alanen, Marika MikkEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
19.09.2020 KK võistlus Kaidi JuurikKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
25.09.2020 AG võistlusStefanie SemkatEesti Jack Russelli Terjerite Tõuühing (EJRTÜ)Tulemused: 1 2
26.09.2020 KK võistlusMarika MikkEesti Koeraspordiliit (EKSL)Tulemused
26-27.09.2020 AG võistlus Stefanie SemkatTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4
03-04.10.2020 A-katse võistlusVilve RoosioksEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
03-04.10.2020 PJK võistlusVilve RoosioksEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
03.10.2020 KK võistlus Margot LuukasEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Tulemused
10-11.10.2020 AG võistlusPetteri KerminenTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4
17-18.10.2020 AG võistlusElika SiimAgility Arenguselts (AGARENG)
17-18.10.2020 IGP-FH võistlus (EMV)Marika MikkEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
17.10.2020 SK võistlus Karin LassmannTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
24-25.10.2020 IPO-R võistlus (EMV)Margot LuukasEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
24-25.10.2020 IPO-R võistlus Margot LuukasEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
24-25.10.2020 AG võistlusEsa MuotkaTarkade Koerte Klubi (TAKO)
07-08.11.2020 AG võistlusIndrek TirmasteAgility Arenguselts (AGARENG)
14.11.2020 KK võistlusAljo PärnKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
14-15.11.2020 AG võistlusPeter HolmbergTarkade Koerte Klubi (TAKO)
21-22.11.2020 AG võistlusAnita SzilágyiKoerteklubi Säde (SÄDE)
28.11.2020 SK võistlusSvetlana ZolotnikovaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Katse info
05-06.12.2020 AG võistlusKoerteklubi Vile (VILE)Katse info
19-20.12.2020 AG võistlusSari MikkiläAgility Arenguselts (AGARENG)Katse info
© 2010-2020 Mari Oblikas