EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksVIZ Folt-Point-Pollach Bako Helena Trus 150.5II järkSK-ALG7
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksROT Great Gil Rita Sooman128III järkSK-ALG8
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksACD Karjapeni Aussie Karin Lassmann126.5III järkSK-ALG9
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksALK Gun Lake Dancing Queen Marge Perri104III järkSK-ALG10
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksLAB Fine Label Aaliyah Ilona Senetskaja96.5
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksDAL Alphadirato Explorer Svetlana Zolotnikova94
11.01.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksWLK Woksebs Queen Birgit Tilk183.5I järkSK-ALG1
11.01.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Est-Cerbo Ophelia Ene Sikk178.5I järkSK-ALG2
11.01.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets163I järkSK-ALG3
11.01.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Meiepere Creme Gracia Pirgit Pai160I järkSK-ALG4
11.01.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksTER Conchita Regina Koemets156.5II järkSK-ALG5
11.01.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksACD Karjapeni Aussie Karin Lassmann146II järkSK-ALG6
11.01.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksTER Brucelee Marina Õunapuu133III järkSK-ALG7
11.01.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksDAL Alphadirato Explorer Svetlana Zolotnikova90.5
08.09.05 SK-ALG võistlusESTÜAnu OksSLK Unerschrocken Kändy Tatjana Tšernjakova189I järkSK-ALG1
08.09.05 SK-ALG võistlusESTÜAnu OksLAB Fine Label Arthurus Jaana Vain126.5III järkSK-ALG2
08.09.05 SK-ALG võistlusESTÜAnu OksLAB Amanda Toomas Leppik125III järkSK-ALG3
12.06.05 SK-ALG võistlusSAAREAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist182.5I järkSK-ALG1
12.06.05 SK-ALG võistlusSAAREAnu OksLAN Pessintassun Deichgraf Heleri Leibenau162.5I järkSK-ALG2
12.06.05 SK-ALG võistlusSAAREAnu OksSLK Fest Kiefer Karmel Maret Tanissaar146II järkSK-ALG3
12.06.05 SK-ALG võistlusSAAREAnu OksSLK Fest Kiefer Admiral Cobra Heli Reili125III järkSK-ALG4
30.01.05 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksWLK Classic Dream's Tic Tac Toe Killu Ahi192I järkSK-ALG1
30.01.05 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAB My Brand Doubletrouble Kristina Mägi168.5I järkSK-ALG2
30.01.05 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAN Pessintassun Deichgraf Heleri Leibenau163.5I järkSK-ALG3
30.01.05 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist155.5II järkSK-ALG4
30.01.05 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Brikke Kätlin Heinlaid152.5II järkSK-ALG5
30.01.05 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksACD Karjapeni Aussie Karin Lassmann133III järkSK-ALG6
30.01.05 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Fest Kiefer Karmel Maret Tanissaar108III järkSK-ALG7
30.01.05 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksROT Faiter Erfolg Dieselbe Alvar Unuks106III järkSK-ALG8
11.09.04 SK-ALG võistlusDOMINOAnu OksSHE White Coastal Little Kenneth Kristina Lukašejeva188.5I järkSK-ALG1
11.09.04 SK-ALG võistlusDOMINOAnu OksDOB Hainide Lanno-Lannes Maris Siilmann174I järkSK-ALG2
11.09.04 SK-ALG võistlusDOMINOAnu OksBOX Raftsman Private Dancer Kadri Vallimäe138.5III järkSK-ALG3
11.09.04 SK-ALG võistlusDOMINOAnu OksHPK Minathe's Narda-Trix Evi Vahtrik137III järkSK-ALG4
11.09.04 SK-ALG võistlusDOMINOAnu OksIS Windharmony Dreamer Aivi Räisänenkatkestas
18.07.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets163.5I järkSK-ALG1
18.07.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksDOB Hainide Lanno-Lannes Maris Siilmann154.5II järkSK-ALG2
18.07.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksIS Windharmony Dreamer Aivi Räisänen140II järkSK-ALG3
18.07.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksTER Breston Kaili Puttonen133.5III järkSK-ALG4
18.07.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Brikke Kätlin Heinlaid127.5III järkSK-ALG5
18.07.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksWT Ak Mil Vista Benton Priit Ratturkatkestas
25.04.04 SK-ALG võistlusPÄRNUAnu OksKUL Orchid Morning Sunshine Helen Jõeäär145.5II järkSK-ALG1
25.04.04 SK-ALG võistlusPÄRNUAnu OksLAB Annabelle Riho Jürvetson127.5III järkSK-ALG2
25.04.04 SK-ALG võistlusPÄRNUAnu OksDOB Yacheero's El Grafito Galina Šeršneva73.5
24.02.04 SK-ALG võistlusRAKVEREAnu OksROT Krissmade Cid Tsallenger Eero Kadarik148II järkSK-ALG1
25.01.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Blordos Santos Ebe-Kai Kiviorg177.5I järkSK-ALG1
25.01.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Est-Cerbo Ophelia Ene Sikk169I järkSK-ALG2
25.01.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKSN Cessy Priit Rattur146II järkSK-ALG3
25.01.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Chess Sopretty We Salute You Kristi Jurtom139III järkSK-ALG4
14.12.03 SK-ALG eksamESTÜAnu OksLEO Ramavan's Kaiutar Merit Aumre163I järkSK-ALG
14.12.03 SK-ALG eksamESTÜAnu OksKUL Rogerwiek Action Boy Triin Kass153II järkSK-ALG
© 2010-2022 Mari Oblikas