EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
17.11.07 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Heleros Zack Andres Sepp116heaKK-1
17.11.07 KK-1 eksamIPSONAnu OksACD Koerustükk Red Jimmy Liisa Kaupmees107.5heaKK-1
23.09.07 KK-1 võistlusMAXIMUSAnu OksSLK Grozny Alaska Kristi Pai123.5väga heaKK-11
23.09.07 KK-1 võistlusMAXIMUSAnu OksMIX Chara Iti Kall118.5heaKK-12
23.09.07 KK-1 võistlusMAXIMUSAnu OksSLK Lexus Ele Valting117heaKK-13
23.09.07 KK-1 võistlusMAXIMUSAnu OksSLK Stark Fassen Night Deemon Silja Malmberg116heaKK-14
23.09.07 KK-1 võistlusMAXIMUSAnu OksMIX Otto Enn Ainsalu115heaKK-15
23.09.07 KK-1 võistlusMAXIMUSAnu OksMIX Hugo Maila Kasepõld110heaKK-16
12.05.07 KK-1 võistlusEDÜAnu OksSLK Heleros Cindy Aarne Altmets131väga heaKK-11
12.05.07 KK-1 võistlusEDÜAnu OksDOB Gravin July van Neerlands Stam Agni Hõrak127väga heaKK-12
30.09.06 KK-1 võistlusURANAnu OksDOB Yacheero's Inspired of Indra Maris Raik123väga heaKK-11
30.09.06 KK-1 võistlusURANAnu OksBLK Breezy Blizzard Wanda Liia Leer117.5heaKK-12
30.09.06 KK-1 võistlusURANAnu OksVP Nevskaja Zhemchuzhina Pikkolo Liivika Pärg113.5heaKK-13
08.09.06 KK-1 võistlusIPSONAnu OksLAB Fine Label Arthurus Jaana Vain124väga heaKK-11
08.09.06 KK-1 võistlusIPSONAnu OksSLK Greig Veikko Uukkivi123.5väga heaKK-12
08.09.06 KK-1 võistlusIPSONAnu OksVLK Estrellest Delya Liia Juhani116.5heaKK-13
08.09.06 KK-1 võistlusIPSONAnu OksSBT Mooncraft's Vainglorius Brindle Girl Reili Rooden107.5heaKK-14
26.08.06 KK-1 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorVP Nevskaja Zhemchuzhina Pikkolo Liivika Pärg128.5väga heaKK-11
26.08.06 KK-1 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorDOB Yacheero's Inspired of Indra Maris Raik127.5väga heaKK-12
26.08.06 KK-1 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorSLK Estrellest Ülly Taimi Plaado113.5heaKK-13
26.08.06 KK-1 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorBOX Raftsman Ruby Of Golden Amulette Eve Makke112heaKK-14
13.05.06 KK-1 võistlusEBÜAnu OksBOX Mersu Morrison Liina Tomberg109heaKK-11
17.12.05 KK-1 eksamEKSLAnu OksSLK Unerschrocken Amaro Urmas Nuiamäe129.5väga heaKK-1
17.12.05 KK-1 eksamEKSLAnu OksSLK Unerschrocken Amaro Urmas Nuiamäe114heaKK-1
17.12.05 KK-1 eksamEKSLAnu OksSLK Jackotsy-Bonax Roxanne Medris Piir110heaKK-1
17.09.05 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Fest Kiefer Idell Katrin Hadzi125.5väga heaKK-11
17.09.05 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Xocus Kalev Kornet108heaKK-12
17.09.05 KK-1 võistlusESLÜAnu OksDOB Tiador's Dez-Daniel Lauriina Kananen107heaKK-13
08.09.05 KK-1 võistlusESTÜAnu OksSLK Heleros Rosel Annika Palm129.5väga heaKK-11
08.09.05 KK-1 võistlusESTÜAnu OksSSN Gallant Soul Ermintrude Eudura Marianne Kreisman113heaKK-12
08.09.05 KK-1 võistlusESTÜAnu OksSLK Estrellest Xocus Kalev Kornet110heaKK-13
08.09.05 KK-1 võistlusESTÜAnu OksSLK Fest Kiefer Admiral Cobra Heli Reili91rahuldav
08.09.05 KK-1 võistlusESTÜAnu OksSLK Steinhain Iwett Raul Õismaa44.5nõrk
12.06.05 KK-1 võistlusSAAREAnu OksSLK Piirikoer Indy Maire Saar89.5rahuldav
12.06.05 KK-1 võistlusSAAREAnu OksST Marland Dusty Helen Kuleša65.5nõrk
04.06.05 KK-1 võistlusURANAnu OksLAB Forest Fan Emma Triinu Laansalu106heaKK-11
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksSLK Merkly Imre Reinthal127väga heaKK-11
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksSLK Alderisland Angel Annika Natalja Šois123.5väga heaKK-12
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksST Hocline's Fiona Fairy Of Loch Kerttu Rahe122.5väga heaKK-13
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksOES Egor-Dego Bellerophontes Kerttu Rahe121väga heaKK-14-5
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksSLK Piirikoer Carry Maret Eimre121väga heaKK-14-5
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksDOB Yacheero's Dago Daganzo Gaida Helandi120.5väga heaKK-16
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksLAB Forest Fan Emma Triinu Laansalu119.5heaKK-17
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksDOB Yacheero's Elite Emanuele Kaiu Nappu117heaKK-18
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksST Inchmurrin Ivi Luht110.5heaKK-19
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksBOX Boxerworld Betty Kadri Tomasson98rahuldav
25.04.04 KK-1 võistlusPÄRNUAnu OksROT Krissmade Cid Tsiitsero Kristi Kostenok120.5väga heaKK-11
25.04.04 KK-1 võistlusPÄRNUAnu OksSSN Gloris Habanera Sergei Mirošnikov103.5rahuldav
25.04.04 KK-1 võistlusPÄRNUAnu OksDOB Irria del Mediano Eneken Orav102.5rahuldav
14.12.03 KK-1 eksamESTÜAnu OksISS Estrellest Brown Boss Bom-Bom Aljo Pärn112heaKK-1
© 2010-2020 Mari Oblikas