EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
28.09.03 KK-1 võistlusEDÜAnu OksDOB Seedorf Eneken Orav127väga heaKK-11
28.09.03 KK-1 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Orlando Siiri Hundimägi126.5väga heaKK-12
28.09.03 KK-1 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Skip Hele Salu106heaKK-13
28.09.03 KK-1 võistlusEDÜAnu OksDOB Hainide Vanessa Victoria Anne Nurmik96rahuldav
31.08.03 KK-1 võistlusURANAnu OksSLK Kronis Lisbeth Piret Kants123väga heaKK-11
31.08.03 KK-1 võistlusURANAnu OksSSN Arandaamire Lilian Holts115heaKK-12
31.08.03 KK-1 võistlusURANAnu OksDOB Formanta Fleur iz Korolevstva D'Allba Marika Mikk108.5heaKK-13
31.08.03 KK-1 võistlusURANAnu OksDOB Yacheero's Dago Daganzo Gaida Helandi105heaKK-14
22.09.02 KK-1 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Quindo Õnnely Aruste126.5väga heaKK-11
22.09.02 KK-1 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Yarko Epp Maltis123.5väga heaKK-12
22.09.02 KK-1 võistlusEDÜAnu OksDOB Ex'Cort Devon-Dior Jelena Braga84nõrk
19.08.02 KK-1 eksamPÄRNUAnu OksDOB Yacheero's Dero Descaro Kaidi Juurik131väga heaKK-1
19.08.02 KK-1 eksamPÄRNUAnu OksSLK Estrellest Tenerife Jaan Hiienurm98.5rahuldav
19.08.02 KK-1 eksamPÄRNUAnu OksDOB Seedorf Eneken Orav89.5rahuldav
12.05.02 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSSN Airis Tatjana Fjodorova135võrratuKK-11
12.05.02 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Quina-Grande Õnne-Mare Sagur126.5väga heaKK-12
12.05.02 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Unerschrocken Nobel Janne Vaarja118heaKK-13
03.07.01 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Bagira Jaano Martin Ots136võrratuKK-1
03.07.01 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Aussenhaus Akeina Heidi Tamm134võrratuKK-1
03.07.01 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksBOX Canis Gomeisa Flaky Blanda Eve Eisenschmidt123väga heaKK-1
03.07.01 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Steinhain Connie Mirjam Kangur122väga heaKK-1
03.07.01 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Est-Relzo Ivary Heinar Sildveer110.5heaKK-1
17.01.98 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Icequeen De'ja-Vu Veiko Väljas130väga heaKK-1
17.01.98 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Icequeen Kla'ra Veiko Väljas126väga heaKK-1
17.01.98 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Steinhain Abrekk Aleksander Mihelson124väga heaKK-1
17.01.98 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Fest Kiefer Xalf Päivi Kaljula118heaKK-1
17.01.98 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksMT Ökula Cid Angeliina Schwindt111heaKK-1
17.01.98 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksKO Päikese Paiste Singera ?97rahuldav
08.06.19 KK-2 eksamIPSONAnu OksSLK Es'beryll Anni Donna Eleri Ehamaa80heaKK-2
08.06.19 KK-2 eksamIPSONAnu OksSLK Kira Svetlana Ivkova76rahuldavKK-2
08.06.19 KK-2 eksamIPSONAnu OksMIX Peeter Esimene Olav Randma59mitterahuldav
12.05.18 KK-2 võistlusKAGUAnu OksMAL Arabic Z Pekla Ingrid-Olga Verliin89heaKK-21
12.05.18 KK-2 võistlusKAGUAnu OksMIX Bentley Jana Mängli84heaKK-22
12.05.18 KK-2 võistlusKAGUAnu OksBOX Golden Amulette Manfred Katrin Kuusma56mitterahuldav
28.07.17 KK-2 eksamERÜAnu OksHOV Bajaring Cadmus Aivar Mittdiskval.
28.07.17 KK-2 eksamERÜAnu OksSLK Etna Kopu Vilkas Andres Kiivediskval.
15.07.17 KK-2 võistlusKAGUAnu OksBGL Bently Birgit Piho74rahuldavKK-21
15.07.17 KK-2 võistlusKAGUAnu OksSLK Estrellest Ax Attila Maiu Rõbakov67mitterahuldav
15.07.17 KK-2 võistlusKAGUAnu OksLAB Juht Mulder Marika Mikkkatkestas
10.10.15 KK-2 võistlusEVLÜAnu OksBGL Bently Birgit Piho82heaKK-21
10.10.15 KK-2 võistlusEVLÜAnu OksSLK Heleros Odelia Einar Hansing71rahuldavKK-22
10.10.15 KK-2 võistlusEVLÜAnu OksJRT Scarlett Bevy Jr Secret Hope Jaanus Randdiskval.
18.07.15 KK-2 võistlusKAGUAnu OksMIX Bentley Jana Mängli83heaKK-21
18.07.15 KK-2 võistlusKAGUAnu OksKUL Goldylock's Loves Charlotta Meeli Eismanndiskval.
27.10.13 KK-2 eksamTSKKAnu OksSLK Inxest Roswell Raimo Lander82heaKK-2
27.10.13 KK-2 eksamTSKKAnu OksSLK Heleros Esper Andres Pedaste58mitterahuldav
10.06.12 KK-2 võistlusKAGUAnu OksIWT Dion's Wheaten Glenn Tuuli Kauer77rahuldavKK-21
10.06.12 KK-2 võistlusKAGUAnu OksSLK Allsaare Buran Esta Kookmaa62mitterahuldav
10.06.12 KK-2 võistlusKAGUAnu OksVLK Fenna Vom Haus Eckenfels Aino Kitsik 55mitterahuldav
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Fest Kiefer Violetta Liina Solotarjeva88heaKK-21
© 2010-2020 Mari Oblikas