EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
23.09.07 KK-3 võistlusMAXIMUSAnu OksSLK Estrellest Nexus Irja Toome121väga heaKK-32
23.09.07 KK-3 võistlusMAXIMUSAnu OksSLK Aussenhaus Esto Arne Kadanik117.5heaKK-33
12.05.07 KK-3 võistlusEDÜAnu OksDOB Haus Riback Adele Mari Ojarand132väga heaKK-31
12.05.07 KK-3 võistlusEDÜAnu OksDOB Irria del Mediano Eneken Orav129väga heaKK-32
12.05.07 KK-3 võistlusEDÜAnu OksDOB Hercogine Boriada No Demetra Agni Hõrak124.5väga heaKK-33
12.05.07 KK-3 võistlusEDÜAnu OksDOB Onaoma De-Light Aivo Oblikas122.5väga heaKK-34
12.05.07 KK-3 võistlusEDÜAnu OksDOB Yacheero's Dero Descaro Kaidi Juurik107.5heaKK-35
12.05.07 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Merkly Imre Reinthal106heaKK-36
12.05.07 KK-3 võistlusEDÜAnu OksDOB Yacheero's Inspired of Indra Maris Raik105.5heaKK-37
12.05.07 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Öömust Blacky Priit Tammesoo 105heaKK-38
30.09.06 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Lexer Ilvi Rimm120väga heaKK-31
30.09.06 KK-3 võistlusURANAnu OksLAN Pessintassun Deichgraf Heleri Leibenau117heaKK-32
08.09.06 KK-3 võistlusIPSONAnu OksSLK Heleros Orbie Aarne Altmets120väga heaKK-31
08.09.06 KK-3 võistlusIPSONAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist106.5heaKK-32
08.09.06 KK-3 võistlusIPSONAnu OksSLK Heleros Rosel Annika Palm95rahuldav
08.09.06 KK-3 võistlusIPSONAnu OksLAN Pessintassun Deichgraf Heleri Leibenau61nõrk
26.08.06 KK-3 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorDOG Sorbus Intermedia Austrin Katrin Reiko105heaKK-31-2
26.08.06 KK-3 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorSLK Estrellest Argos Sirje Kaldamäe105heaKK-31-2
13.05.06 KK-3 võistlusEBÜAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist124väga heaKK-31
13.05.06 KK-3 võistlusEBÜAnu OksSLK Heleros Miko Ülle Üksik120.5väga heaKK-32
13.05.06 KK-3 võistlusEBÜAnu OksLAN Pessintassun Deichgraf Heleri Leibenau105heaKK-33
13.05.06 KK-3 võistlusEBÜAnu OksBOX Golden Amulette Fun-Fun Elen Kivi90.5rahuldav
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Fest Kiefer Stas Rene Tamm130väga heaKK-31
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Cassius-Roi Andrus Räämet126väga heaKK-32
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Unerschrocken Wimba Igor Suhhalet125väga heaKK-33
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Põhjakroon Klaabu Tatjana Tšernjakova124.5väga heaKK-34
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksROT Bjarni Liina Noor121väga heaKK-35
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Neira Urmas Kotkas118.5heaKK-36
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Kronis Mirta Ingrid Mahoni113heaKK-37
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Fest Kiefer Kelvin Helle Kaljula95.5rahuldav
04.06.05 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Cassius-Roi Andrus Räämet129väga heaKK-31
04.06.05 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Fest Kiefer Stas Rene Tamm123.5väga heaKK-32
04.06.05 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Piirikoer Carry Maret Eimre119.5heaKK-33
04.06.05 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Orlando Siiri Hundimägi119heaKK-34
04.06.05 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Luhaotsa Arleta Tõnu Pendis111heaKK-35
04.06.05 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Fest Kiefer Eros Esta Ratnik109.5heaKK-36
04.06.05 KK-3 võistlusURANAnu OksDOG Sorbus Intermedia Austrin Katrin Reiko105heaKK-37
18.09.04 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Fanta Urve Lageda126.5väga heaKK-31
18.09.04 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Fest Kiefer Stas Rene Tamm124.5väga heaKK-32
18.09.04 KK-3 võistlusURANAnu OksDOG Sorbus Intermedia Austrin Katrin Reiko119.5heaKK-33
18.09.04 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Margman Lady Queen Vilve Ala-Paal116heaKK-34
25.04.04 KK-3 võistlusPÄRNUAnu OksSLK Estrellest Quindo Õnnely Aruste127.5väga heaKK-31
25.04.04 KK-3 võistlusPÄRNUAnu OksSLK Unerschrocken Indro Raine Kuningas114heaKK-32
25.04.04 KK-3 võistlusPÄRNUAnu OksDOB Yacheero's Cacao Casanova Anu Vesterinen107.5heaKK-33
28.09.03 KK-3 võistlusEDÜAnu OksDOB Yacheero's Dero Descaro Kaidi Juurik131väga heaKK-31
28.09.03 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Rayntes Boss Tiiu Lepp123väga heaKK-32
28.09.03 KK-3 võistlusEDÜAnu OksDOB Hainide Ona-Orcana Katrin Oblikas121väga heaKK-33
28.09.03 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Quina-Grande Õnne-Mare Sagur117heaKK-34
28.09.03 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Yerry Kirsti Sinirand107.5heaKK-35
31.08.03 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Margman Lady Queen Vilve Ala-Paal128väga heaKK-31
© 2010-2020 Mari Oblikas