EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
04.10.09 SK-VÕI võistlusPÄRNUAnu OksBKK Private-Stefal Donner Signe Peeker155.5
04.10.09 SK-VÕI võistlusPÄRNUAnu OksSSN Ave Grossa Encore Angelo Evi Reitel103
04.10.09 SK-VÕI võistlusPÄRNUAnu OksVIZ Quickstep of Skyrocket Marika Kuusman100
05.09.09 SK-EVÕI võistlusEKL-KKKAnu Oks, Marja Ala-NikkolaWLK Classic Dream's Tic Tac Toe Killu Ahikatkestas
05.09.09 SK-AVA võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaMAL Alexa Tatjana Fjodorovadiskval.
05.09.09 SK-VÕI võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaSSN Ave Grossa Encore Angelo Evi Reitel180.75
05.09.09 SK-VÕI võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaAMB CHR Dog's Chrystal Eve Hõbemets162.25
05.09.09 SK-VÕI võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaSLK Margman Diffany Maire Õunmaa126.5
08.08.09 SK-EVÕI võistlusURANAnu OksKUL Soulstone Rembrandt Aino Kitsik148
08.08.09 SK-VÕI võistlusURANAnu OksAMB Dion's AB Electra Reelika Reilson142.5
06.09.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksACD Wallaroo Jinn Qui-Gong Triin Tamme75
06.09.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAB My Brand Immaterial Girl Kristi Tamm67
06.09.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksJRT Just Patrick van Statum Epp Keevallik93
06.09.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksKUL Springisland Ute Quinkent Karoliina Raudsepp61
06.09.08 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksDOB Yacheero's Inspired of Indra Maris Raik189.5
06.09.08 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksSLK Margman Diffany Maire Õunmaa160
03.05.08 SK-ALG võistlusSAAREAnu OksST Marland Dusty Helen Kuleša70.5
03.05.08 SK-VÕI võistlusSAAREAnu OksALK Gun Lake Dancing Queen Marge Perri149
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksIS Sign of Constancy Satine Rouge Tiina Tammera91
12.01.08 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksSHE White Coastal Little Kenneth Kristina Lukašejeva167.5
15.09.07 SK-ALG võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorST Hocline's Originally Obdurate Urmas Kuum96
15.09.07 SK-AVA võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorBKK White Coastal Barbara Annika Rätsep89
15.09.07 SK-VÕI võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist190.25
02.09.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksBKK White Coastal Barbara Annika Rätsep88.5
02.09.07 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Faro Lehti Kasak177
12.05.07 KK-2 võistlusEDÜAnu OksDOB Teresa Thaiz iz Korolevstva D'Allba Larissa Porõvkina49.5nõrk
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksAMB Strangest Tribe Bono Pille Saar46.5
14.01.07 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksLAN Pessintassun Deichgraf Heleri Leibenau152
08.09.06 KK-3 võistlusIPSONAnu OksLAN Pessintassun Deichgraf Heleri Leibenau61nõrk
08.09.06 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksIS Sign of Constansy Freestyle Helena Leppik72
28.06.06 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Faro Lehti Kasak146
28.06.06 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksLAN Pessintassun Deichgraf Heleri Leibenau131.5
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksLAB Fine Label Aaliyah Ilona Senetskaja96.5
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksDAL Alphadirato Explorer Svetlana Zolotnikova94
20.05.06 SK-VÕI võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksKUL Eucalyptus Herkus Inge Vollmer151.5
20.05.06 SK-VÕI võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksSLK Unerschrocken Kändy Tatjana Tšernjakova129
20.05.06 SK-VÕI võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksLAN Pessintassun Deichgraf Heleri Leibenau128.5
20.05.06 SK-VÕI võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksTER Breston Kaili Puttonenkatkestas
11.01.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksDAL Alphadirato Explorer Svetlana Zolotnikova90.5
11.01.06 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Faro Lehti Kasak148.5
08.09.05 KK-1 võistlusESTÜAnu OksSLK Steinhain Iwett Raul Õismaa44.5nõrk
08.09.05 SK-AVA võistlusESTÜAnu OksBKK White Coastal Barbara Annika Rätsep89
08.09.05 SK-VÕI võistlusESTÜAnu OksKUL Eucalyptus Herkus Inge Vollmer138
12.06.05 KK-1 võistlusSAAREAnu OksST Marland Dusty Helen Kuleša65.5nõrk
11.09.04 SK-ALG võistlusDOMINOAnu OksIS Windharmony Dreamer Aivi Räisänenkatkestas
18.07.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksWT Ak Mil Vista Benton Priit Ratturkatkestas
18.07.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksDAL Alphadirato Diana Bianca Svetlana Zolotnikova84.5
18.07.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksKSN Cessy Priit Rattur68.5
25.04.04 SK-ALG võistlusPÄRNUAnu OksDOB Yacheero's El Grafito Galina Šeršneva73.5
25.01.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Felicity Katrin Kask74
© 2010-2022 Mari Oblikas