EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
14.12.03 SK-ALG eksamESTÜAnu OksSLK Estrellest Zuzanne Geron Perendskatkestas
14.12.03 SK-ALG eksamESTÜAnu OksSLK Rayntes Euron Kadre Aruojakatkestas
22.09.02 KK-1 võistlusEDÜAnu OksDOB Ex'Cort Devon-Dior Jelena Braga84nõrk
04.11.12 KK-1 eksamIPSONAnu OksCPK Milli Miller Stormy Toomas Truumure69mitterahuldav
04.11.12 KK-1 eksamIPSONAnu OksNF Lisaiving Fandango Kaili Penu67mitterahuldav
04.11.12 KK-1 eksamIPSONAnu OksHOV Polarfact Pelleas Kristi Toommägi61mitterahuldav
04.11.12 KK-3 eksamIPSONAnu OksSLK Estrellest Trago Signe Paavo53mitterahuldav
10.06.12 KK-1 võistlusKAGUAnu OksMAL Kiosan's Orion Stefi Praakli57mitterahuldav
10.06.12 KK-2 võistlusKAGUAnu OksSLK Allsaare Buran Esta Kookmaa62mitterahuldav
10.06.12 KK-2 võistlusKAGUAnu OksVLK Fenna Vom Haus Eckenfels Aino Kitsik 55mitterahuldav
10.06.12 KK-3 võistlusKAGUAnu OksMAL Kiirastulen Aron Kersti Nüüd63mitterahuldav
10.06.12 KK-3 võistlusKAGUAnu OksSLK Aussenhaus Kennedy Aime Tavel62mitterahuldav
19.11.11 KK-1 võistlusARTICUSAnu OksSLK Gospodin Rostov Shagan Gunnar Alamaa66mitterahuldav
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas66mitterahuldav
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Heleros Egeria Agle Oissar64mitterahuldav
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksAMB Dion's AB Kiona Anu Kull57mitterahuldav
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksAM Snowtear Ly Saardiskval.
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksSLK Jessi Kairi Sommerman61mitterahuldav
23.07.11 KK-2 võistlusKAGUAnu OksSLK Estrellest Üllas Annika Soika62mitterahuldav
29.08.10 KK-2 võistlusAKTIIVAnu OksSLK Estrellest Karu-Mati Lembit Toomsalu66mitterahuldav
29.08.10 KK-2 võistlusAKTIIVAnu OksSLK Briatore Rits Reena Tasa66mitterahuldav
29.08.10 KK-3 võistlusAKTIIVAnu OksDOB Yacheero's Princess Piandra Mare Meldre68mitterahuldav
29.08.10 KK-3 võistlusAKTIIVAnu OksDOB Yacheero's Ideal Indigo Mare Meldre54mitterahuldav
24.07.10 KK-2 võistlusKAGUAnu OksDOB Halettah Demy Dolores Marliis Eerits54mitterahuldav
26.12.09 KK-2 eksamESLÜAnu OksSLK Estrellest Urmuri Kapral Tõnu Mägi65.5mitterahuldav
23.12.09 KK-2 eksamESLÜAnu OksSLK Estrellest Serri Tarmo Annus65.5mitterahuldav
23.12.09 KK-2 eksamESLÜAnu OksSLK Estrellest La Troybon Heli Liis51mitterahuldav
04.10.09 KK-2 võistlusPÄRNUAnu OksDOB Yacheero's Pando Pandero Kaidi Juurik46mitterahuldav
04.10.09 KK-3 võistlusPÄRNUAnu OksSLK Golttvizen Hof Bodo Kaidi Kask63mitterahuldav
25.07.09 KK-3 eksamIPSONAnu OksSLK Heleros Elton Angela Kotsmareva62mitterahuldav
25.07.09 KK-3 eksamIPSONAnu OksSLK Heleros Debby Liis Saks61mitterahuldav
16.11.08 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Estrellest Trago Signe Paavo50mitterahuldav
16.11.08 KK-2 eksamIPSONAnu OksSSN Gloris Rita Marianne Kreisman59mitterahuldav
16.11.08 KK-3 eksamIPSONAnu OksMIX Ralf Aadu Kroon66mitterahuldav
16.11.08 KK-3 eksamIPSONAnu OksSLK Heleros Debby Liis Saks65mitterahuldav
24.05.08 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Wunderstern Felicitala Innar Kaasik67mitterahuldav
24.05.08 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest D'Ohitika Helen Tähve67mitterahuldav
17.11.07 KK-2 eksamIPSONAnu OksVLK Estrellest Lucky Hele Järvkatkestas
17.11.07 KK-3 eksamIPSONAnu OksSLK Fest Kiefer Karmel Maret Tanissaar100rahuldav
30.09.06 KK-2 võistlusURANAnu OksDOB Phantasy De Grande Vinko Gaida Helandi97.5rahuldav
08.09.06 KK-3 võistlusIPSONAnu OksSLK Heleros Rosel Annika Palm95rahuldav
13.05.06 KK-3 võistlusEBÜAnu OksBOX Golden Amulette Fun-Fun Elen Kivi90.5rahuldav
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Fest Kiefer Kelvin Helle Kaljula95.5rahuldav
08.09.05 KK-1 võistlusESTÜAnu OksSLK Fest Kiefer Admiral Cobra Heli Reili91rahuldav
08.09.05 KK-2 võistlusESTÜAnu OksSLK Fest Kiefer Karmel Maret Tanissaar87rahuldav
12.06.05 KK-1 võistlusSAAREAnu OksSLK Piirikoer Indy Maire Saar89.5rahuldav
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksBOX Boxerworld Betty Kadri Tomasson98rahuldav
25.04.04 KK-1 võistlusPÄRNUAnu OksSSN Gloris Habanera Sergei Mirošnikov103.5rahuldav
25.04.04 KK-1 võistlusPÄRNUAnu OksDOB Irria del Mediano Eneken Orav102.5rahuldav
25.04.04 KK-2 võistlusPÄRNUAnu OksSLK Estrellest Ürmelly Karneli Tõnning101.5rahuldav
© 2010-2022 Mari Oblikas