EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

EKL kalenderplaanis olevad eksamid ja võistlused
Punasega on tähistatud võistlused, mille tulemused lähevad arvesse EKL aasta sportkoera ja koerajuhi konkursil.
AegKatseKohtunikKorraldajaLisainfo/tulemused
06.01.2018 SK võistlus Vladislava AkimovaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
13-14.01.2018 AG võistlusLidia BelyaevaKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
20.01.2018 AG võistlusSvetlana ZolotnikovaAgility Pluss (AGPLUSS)Tulemused: 1 2 3
27-28.01.2018 AG võistlusInga JärvAgility Arenguselts (AGARENG)Tulemused: 1 2 3 4
10-11.02.2018 AG võistlusSvetlana ZolotnikovaKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
10.02.2018 KK eksamAliftina PetrovaKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
17.02.2018 KK võistlusMari OblikasKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
17-18.02.2018 AG võistlusSvetlana ZolotnikovaKoerteklubi Vile (VILE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
24-25.02.2018 AG võistlus Stefi PraakliAgility Arenguselts (AGARENG)Tulemused: 1 2 3 4
03-04.03.2018 AG võistlusInga JärvAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2 3 4
03.03.2018 BH eksamUrve LagedaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
04.03.2018 KK eksamAliftina PetrovaHaapsalu Koerakasvatajate Klubi (HAAPSALU)
17-18.03.2018 AG võistlusElika LassAgility Arenguselts (AGARENG)Tulemused: 1 2 3 4
17.03.2018 KK võistlusLea MengelKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Tulemused
24-25.03.2018 AG võistlusMonika PõldSaarlaste Agilityklubi (SAAREAG)Tulemused: 1 2 3 4 5 6 7
24.03.2018 SK võistlusKaja KoorTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
24.03.2018 IPO-R eksamMargot Luukas, Monika RusingEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
24.03.2018 BH eksamEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
24.03.2018 KK eksamEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)eksam jäi ära
30.03.2018 BH eksamVilve RoosioksEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
31.03-01.04.2018 AG võistlusHarald SchjelderupTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused: 1 2 3 4
31.03.2018 BH eksamUrve LagedaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
31.03.2018 KK eksamUrve LagedaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
14-15.04.2018 AG võistlusElika LassKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
21-22.04.2018 AG võistlusAlen MarekovicKoerteklubi Säde (SÄDE)Tulemused: 1 2 3 4 5 6
21.04.2018 SK võistlus Anu OksTarkade Koerte Klubi (TAKO)Tulemused
22.04.2018 KK võistlus Marika MikkEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
28-29.04.2018 AG võistlusAnne TammiksaluAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Tulemused: 1 2 3 4
28.04.2018 KK võistlus Aliftina PetrovaKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Tulemused
28-29.04.2018 IPO-R võistlus (EMV)Mirela MlinarecEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Tulemused
28-29.04.2018 IPO-R võistlus Mirela MlinarecEesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Tulemused
04.05.2018 AD eksamWolfgang LauberEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)
05.05.2018 KK võistlus Marika MikkEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Tulemused
05-06.05.2018 AG võistlusIndrek Tirmaste, Jari SuomalainenPärnu Agility (PÄRNUAG)
12.05.2018 KK võistlusAnu OksKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
12.05.2018 SK võistlus Anu OksKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Tulemused
12-13.05.2018 AG võistlus (RV)Gabi Steppan, Stefi PraakliKoerteklubi Vile (VILE)
16.05.2018 IPO eksamUrve LagedaEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Tulemused
19.05.2018 SK võistlus Anu OksKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Tulemused
19.05.2018 KK võistlusIlvi RimmValga Koerteklubi (VALGA)Tulemused
20.05.2018 BH eksamMarika MikkTartu Koerte Klubi AMUR (AMUR)Tulemused
20.05.2018 KK eksamMarika MikkTartu Koerte Klubi AMUR (AMUR)Tulemused
23.05.2018 BH eksamUrve LagedaEesti Päästekoerte Ühing (EPKÜ)
25.05.2018 BH eksamLene CarlsonEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Katse info
26-27.05.2018 A-katse võistlusLene CarlsonEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Katse info
26-27.05.2018 BC-katse võistlusLene CarlsonEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Katse info
26-27.05.2018 IPO võistlusLene CarlsonEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Katse info
26-27.05.2018 PJK võistlus Lene CarlsonEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Katse info
26-27.05.2018 AG võistlusSvetlana ZolotnikovaTarkade Koerte Klubi (TAKO)Katse info
30.05.2018 BH eksamUrve LagedaKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Katse info
01.06.2018 AD eksamBernhard PremKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Katse info
01.06.2018 BH eksamBernhard PremKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Katse info
01.06.2018 IPO eksamBernhard PremKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Katse info
02-03.06.2018 AG võistlusSimon NoelPärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber" (MUSÕBER)Katse info
02.06.2018 AD eksamBernhard PremKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Katse info
02.06.2018 BH eksamBernhard PremKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Katse info
02.06.2018 IPO eksamBernhard PremKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Katse info
03.06.2018 AD eksamBernhard PremKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Katse info
03.06.2018 BH eksamBernhard PremKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Katse info
03.06.2018 IPO eksamBernhard PremKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Katse info
09-10.06.2018 AG võistlus (EMV)Anders VirtanenEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Katse info
09.06.2018 KK võistlus Aljo PärnKeila Koerasõprade Klubi "Ipson" (IPSON)Katse info
09-10.06.2018 AG võistlus Anders VirtanenKoerteklubi Vile (VILE)Katse info
10.06.2018 BH eksamVilve RoosioksKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Katse info
10.06.2018 KK eksamVilve RoosioksKoerte Dressuurikool "Canis" (CANIS)Katse info
16.06.2018 KK võistlus Eesti Dobermanniühing (EDÜ)Katse info
16-17.06.2018 AG võistlus Pärnu Agility (PÄRNUAG)Katse info
30.06-01.07.2018 AG võistlus (RV)Svetlana ZolotnikovaAgilityklubi A-Koer (A-KOER)Katse info
01.07.2018 KK võistlusViimsi Koer (VIIMSI)Katse info
07.07.2018 SK võistlus Anu OksKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Katse info
07-08.07.2018 AG võistlusKoerteklubi Säde (SÄDE)Katse info
14.07.2018 VP võistlusInguna TihomirovaKoeraspordiklubi Delta (DELTA)Katse info
14-15.07.2018 FH võistlus Eesti Dobermanniühing (EDÜ)Katse info
14-15.07.2018 AG võistlus Inga JärvSaarlaste Agilityklubi (SAAREAG)Katse info
15.07.2018 VP võistlusInguna TihomirovaKoeraspordiklubi Delta (DELTA)Katse info
20-22.07.2018 IPO võistlus (EMV)Günther Diegel, Outi HermiöEesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Katse info
28.07.2018 KK võistlusKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Katse info
28.07.2018 SK võistlusKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Katse info
04.08.2018 SK võistlus (EMV)Eesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Katse info
04-05.08.2018 AG võistlusPärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber" (MUSÕBER)Katse info
04.08.2018 SK võistlus Saarlaste Agilityklubi (SAAREAG)Katse info
11-12.08.2018 IPO võistlus Eesti Šnautserite Klubi (ESHK)Katse info
11-12.08.2018 PJK võistlus Eesti Šnautserite Klubi (ESHK)Katse info
11-12.08.2018 AG võistlusPärnu Agility (PÄRNUAG)Katse info
11.08.2018 SK võistlusTarkade Koerte Klubi (TAKO)Katse info
18-19.08.2018 AG võistlusKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Katse info
18.08.2018 VP võistlusKoeraspordiklubi Delta (DELTA)Katse info
19.08.2018 VP võistlus Koeraspordiklubi Delta (DELTA)Katse info
25-26.08.2018 IPO võistlusJari KokkonenEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Katse info
25-26.08.2018 AG võistlus (RV)Tarkade Koerte Klubi (TAKO)Katse info
01-02.09.2018 AG võistlusKoerteklubi "Aktiiv" (AKTIIV)Katse info
01-02.09.2018 FH võistlusViimsi Koer (VIIMSI)Katse info
08.09.2018 KK võistlusEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Katse info
08-09.09.2018 AG võistlusPärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber" (MUSÕBER)Katse info
08.09.2018 KK võistlusValga Koerteklubi (VALGA)Katse info
15.09.2018 KK võistlus (EMV)Eesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Katse info
15.09.2018 SK võistlus Viktoria VarsaniTarkade Koerte Klubi (TAKO)Katse info
15-16.09.2018 AG võistlus Koerteklubi Vile (VILE)Katse info
22-23.09.2018 AG võistlusAgility Arenguselts (AGARENG)Katse info
22-23.09.2018 FH võistlusEesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Katse info
29-30.09.2018 AG võistlusAgility Pluss (AGPLUSS)Katse info
29-30.09.2018 IPO võistlus Eesti Dobermanniühing (EDÜ)Katse info
29-30.09.2018 PJK võistlus Eesti Dobermanniühing (EDÜ)Katse info
29.09.2018 KK võistlus Kagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Katse info
29.09.2018 SK võistlusKagu-Eesti Kennelklubi (KAGU)Katse info
06-07.10.2018 IPO-R võistlus Eesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Katse info
06-07.10.2018 IPO-R võistlus Eesti Otsingukoerte Klubi (EOKK)Katse info
13.10.2018 KK võistlusEesti Valgete Lambakoerte Tõuühing (EVLÜ)Katse info
13-14.10.2018 AG võistlusTarkade Koerte Klubi (TAKO)Katse info
20-21.10.2018 IPO-FH võistlus (EMV)Eesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK)Katse info
20-21.10.2018 AG võistlusSaarlaste Agilityklubi (SAAREAG)Katse info
27-28.10.2018 AG võistlusAgility Arenguselts (AGARENG)Katse info
27.10.2018 SK võistlus Pernilla TallbergTarkade Koerte Klubi (TAKO)Katse info
10-11.11.2018 IPO-R võistlus Eesti Saksa Lambakoerte Ühing (ESLÜ)Katse info
10-11.11.2018 AG võistlusTarkade Koerte Klubi (TAKO)Katse info
17.11.2018 KK võistlusKoerteklubi "Articus" (ARTICUS)Katse info
17-18.11.2018 AG võistlusKoerteklubi Vile (VILE)Katse info
24-25.11.2018 AG võistlusAgility Arenguselts (AGARENG)Katse info
08-09.12.2018 AG võistlus Koerteklubi Säde (SÄDE)Katse info
© 2010-2018 Mari Ojarand