EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
10.06.12 SK-EVÕI võistlusKAGUAnu OksBC Amazing Grace of Shamrock Field Helena Trus261I järkSK-EVÕI2
10.06.12 SK-EVÕI võistlusKAGUAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko206III järkSK-EVÕI3
10.06.12 SK-EVÕI võistlusKAGUAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova170.5
10.06.12 SK-EVÕI võistlusKAGUAnu OksSSN Ave Grossa Encore Angelo Evi Reitel129.5
10.06.12 SK-VÕI võistlusKAGUAnu OksMIX Mona Janne Koots159.5
09.06.12 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBGR Volfrad Ellin's Golden Catlyn Marika Bander181I järkSK-ALG1
09.06.12 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksMIX Gladiator Gornelius Eskimoski Domek Janeli Tikk145.5II järkSK-ALG2
09.06.12 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Ferry Ferari Kevin Kalle Kell138III järkSK-ALG3
09.06.12 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksWSS Speckled Easeful Mitch Lona Sarapuu127III järkSK-ALG4
09.06.12 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksMIX Skipper Ege Taliaru125III järkSK-ALG5
09.06.12 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksBC Luna Tale Joy Julia Saarestik183I järkSK-AVA1
09.06.12 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksCC Eaglemount Maya Bernadetta Livia Kask167I järkSK-AVA2
09.06.12 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksMAL Alexa Tatjana Fjodorova135.5III järkSK-AVA3
09.06.12 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko219.5III järkSK-EVÕI1
09.06.12 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksVIZ Quickstep of Skyrocket Marika Kuusman200III järkSK-EVÕI2
09.06.12 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksACD Cossaks Zelda Power Karin Lassmann252.5II järkSK-VÕI1
09.06.12 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksMAL Amely Galina Filina223.5III järkSK-VÕI2
09.06.12 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksACD Inglisilm Greta Nuuskurnina Leelet Kiviojadiskval.
02.06.12 SK-ALG võistlusAKTIIVAnu OksSLK Fest Kiefer Violetta Liina Solotarjeva184.5I järkSK-ALG1
02.06.12 SK-ALG võistlusAKTIIVAnu OksVLK Born To Win White Keykeeper Kersti Pink146II järkSK-ALG2
02.06.12 SK-ALG võistlusAKTIIVAnu OksMIX Jenny Aire Remmelg120III järkSK-ALG3
02.06.12 SK-ALG võistlusAKTIIVAnu OksAM Snowtear Ly Saar109III järkSK-ALG4
02.06.12 SK-AVA võistlusAKTIIVAnu OksVLK Kauruna Eke-Eirenne Rainer Rohi153.5II järkSK-AVA1
02.06.12 SK-AVA võistlusAKTIIVAnu OksMIX Millimeeter Annika Maripuu135III järkSK-AVA2
02.06.12 SK-AVA võistlusAKTIIVAnu OksSLK Golttvizen Hof Bodo Kaidi Kask117.5III järkSK-AVA3
02.06.12 SK-EVÕI võistlusAKTIIVAnu OksBC Amazing Grace of Shamrock Field Helena Trus287I järkSK-EVÕI1
02.06.12 SK-EVÕI võistlusAKTIIVAnu OksHOV Asko Greta Rüütel257.5I järkSK-EVÕI2
02.06.12 SK-EVÕI võistlusAKTIIVAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova253II järkSK-EVÕI3
02.06.12 SK-VÕI võistlusAKTIIVAnu OksVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas215III järkSK-VÕI1
02.06.12 SK-VÕI võistlusAKTIIVAnu OksMIX Fiona Marika Samlik214III järkSK-VÕI2
19.11.11 KK-1 võistlusARTICUSAnu OksSLK Margman Wildfire Wanda Monika Rusing87heaKK-11
19.11.11 KK-1 võistlusARTICUSAnu OksBE Eileen Blue Des Bergers De Corail Kristi Roosvald83heaKK-12
19.11.11 KK-1 võistlusARTICUSAnu OksSLK Quay van de Moezenbulte Tatjana Tšernjakova80heaKK-13
19.11.11 KK-1 võistlusARTICUSAnu OksMIX Lotte Vahur Viitmaa78rahuldavKK-14
19.11.11 KK-1 võistlusARTICUSAnu OksSLK Gospodin Rostov Shagan Gunnar Alamaa66mitterahuldav
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Fest Kiefer Violetta Liina Solotarjeva88heaKK-21
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksLAB Huntkey Lancelot Evi Peterson86heaKK-22
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Margman Yamaica Maire Õunmaa85heaKK-23
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Heleros Elektra Annika Palm83heaKK-24
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Fest Kiefer Nitra Merike Võsu82heaKK-25
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Flutwelle Nicko Riina Kitsing77rahuldavKK-26
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Golttvizen Hof Miro Julia Eesalu76rahuldavKK-27
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Allsaare Agra Jekaterina Aljohhina70rahuldavKK-28
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas66mitterahuldav
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Heleros Egeria Agle Oissar64mitterahuldav
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksAMB Dion's AB Kiona Anu Kull57mitterahuldav
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksAM Snowtear Ly Saardiskval.
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksSLK Estrellest Öömust Blacky Priit Tammesoo92väga heaKK-31
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksSLK Unerschrocken Prada Nelli Sõptšenko89heaKK-32
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksCDB Mango Rico Roar Aron Lexus Aljo Pärn83heaKK-33-4
© 2010-2019 Mari Oblikas