EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
15.07.17 SK2 võistlusKAGUAnu OksSLK Hera Loo Endora Merike Rahnik208III järkSK22
15.07.17 SK2 võistlusKAGUAnu OksMT Avtograf Ot Yastreba Natalia Arhipenko167.5
15.07.17 SK2 võistlusKAGUAnu OksBC Maeglin Ophelia Anastasiia Mankova167
15.07.17 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu292I järkSK31
15.07.17 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC Piggyland's Up To Speed Dollie Ege Taliaru275.5I järkSK32
15.07.17 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova265.5I järkSK33
15.07.17 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu244.5II järkSK34
15.07.17 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe242.5II järkSK35
15.07.17 SK3 võistlusKAGUAnu OksMT Avtoritet Piterskiy Ekaterina Lukasheva185
07.01.17 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Icepeak Prider's Rising Star Helena Trus187I järkSK-ALG1
07.01.17 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksHOV Custos Liminis Aurelia Greta Rüütel175I järkSK-ALG2
07.01.17 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAB Forest Fan Ursus Minor Raimo Maasik140.5II järkSK-ALG3
07.01.17 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSN Udolas Vaivorykšte Elena Kravchenko138.5III järkSK-ALG4
07.01.17 SK1 võistlusTAKOAnu OksSIL Bersifjor Vicenza Regina Suup309.5I järkSK11
07.01.17 SK1 võistlusTAKOAnu OksBC Icepeak Ray's Fellow Dreamer Janne Koots287.5I järkSK12
07.01.17 SK1 võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Bugi-Vugi Flame Natalja Sazonova236.5II järkSK13
07.01.17 SK1 võistlusTAKOAnu OksWCP Ingermanlandija Premium Alina Fedorova187
07.01.17 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Unique Alfa Fortuna Inga Liis258I järkSK21
07.01.17 SK2 võistlusTAKOAnu OksHOV Nicky vom Hause Luka Greta Rüütel251.5II järkSK22
07.01.17 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Kind To Me Twister Svetlana Zolotnikova162
07.01.17 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu293I järkSK31
07.01.17 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe289I järkSK32
07.01.17 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Piggyland's Up To Speed Dollie Ege Taliaru288.5I järkSK33
07.01.17 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu276.5I järkSK34
07.01.17 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova257I järkSK35
07.01.17 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko230II järkSK36
29.05.16 SK-ALG võistlusSAAREAGAnu OksALK Peak River Fab Fancy Annika Maripuu187I järkSK-ALG1
29.05.16 SK-ALG võistlusSAAREAGAnu OksBC Rafferty vom Grünen Kuckuck Monika Põld179.5I järkSK-ALG2
29.05.16 SK-ALG võistlusSAAREAGAnu OksALK Peak River Fab Cratt Ene Rand124.5III järkSK-ALG3
29.05.16 SK1 võistlusSAAREAGAnu OksAM Snowtear Ly Saar197.5III järkSK11
29.05.16 SK1 võistlusSAAREAGAnu OksALK Peak River Fly Graceful Pitta Brit Moonika Trumm158.5
29.05.16 SK1 võistlusSAAREAGAnu OksJRT Scarlett Bevy Jr Secret Hope Jaanus Randkatkestas
29.05.16 SK2 võistlusSAAREAGAnu OksMIX Pirru Marika Samlik185.5
29.05.16 SK2 võistlusSAAREAGAnu OksALK Momento Mistika Sailing To Peak River Annika Maripuu183
29.05.16 SK3 võistlusSAAREAGAnu OksBC Piggyland's Up To Speed Dollie Ege Taliaru283.5I järkSK31
29.05.16 SK3 võistlusSAAREAGAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu231II järkSK32
29.05.16 SK3 võistlusSAAREAGAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe202.5III järkSK33
29.05.16 SK3 võistlusSAAREAGAnu OksBC Amazing Grace of Shamrock Field Helena Trus201.5III järkSK34
05.03.16 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAB Alfa Valeri Vetserkovski176I järkSK-ALG1
05.03.16 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Icepeak Ray's Fellow Dreamer Janne Koots173I järkSK-ALG2
05.03.16 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Star Light Son Hold Up Indrek Truu150.5II järkSK-ALG3
05.03.16 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Bugi-Vugi Flame Natalja Sazonova135III järkSK-ALG4
05.03.16 SK1 võistlusTAKOAnu OksMIX Rambo Regina Tomson222.5II järkSK11
05.03.16 SK1 võistlusTAKOAnu OksBC Unique Alfa Fortuna Inga Liis219.5II järkSK12
05.03.16 SK2 võistlusTAKOAnu OksISS Bimbik's Carrie Aet Leemet172.5
05.03.16 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Kind To Me Twister Svetlana Zolotnikova134
05.03.16 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova271I järkSK31
05.03.16 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu264I järkSK32
05.03.16 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko262I järkSK33
05.03.16 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe248.5II järkSK34
© 2010-2019 Mari Oblikas