EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
12.05.18 KK-2 võistlusKAGUAnu OksMIX Bentley Jana Mängli84heaKK-22
12.05.18 KK-2 võistlusKAGUAnu OksBOX Golden Amulette Manfred Katrin Kuusma56mitterahuldav
12.05.18 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksMAL Komentajan Aniline Kristiina Ilves176.5I järkSK-ALG1
12.05.18 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksSLK Lucky Lucy Pille-Riin Sarv81
12.05.18 SK1 võistlusKAGUAnu OksBC Clara Dynamic Quest Elin Sild201.5III järkSK11
12.05.18 SK1 võistlusKAGUAnu OksBC Fire Rock Grima Elin Sild184
12.05.18 SK1 võistlusKAGUAnu OksBGL Bently Birgit Piho182
12.05.18 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu291.5I järkSK31
12.05.18 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC Piggyland's Up To Speed Dollie Ege Taliaru281I järkSK32
12.05.18 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe237II järkSK33
12.05.18 SK3 võistlusKAGUAnu OksSSN Angelstone Teeny Weeny Valentina Paškevica202.5III järkSK34
21.04.18 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Queen Of Hearts Natalja Garastsenko185.5I järkSK-ALG1
21.04.18 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAB Forest Fan Ursus Minor Raimo Maasik167.5I järkSK-ALG2
21.04.18 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Siimline's Tommy Hilfiger Diana Leppsoo163I järkSK-ALG3
21.04.18 SK1 võistlusTAKOAnu OksBC Aisknekht Vista Indigo For Leader Natalja Garastsenko249.5II järkSK11
21.04.18 SK1 võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Bugi-Vugi Flame Natalja Sazonova239.5II järkSK12
21.04.18 SK1 võistlusTAKOAnu OksMIX Laura Marju Mikkel230II järkSK13
21.04.18 SK1 võistlusTAKOAnu OksCC Coccinella Cane D'oro Italiano Livia Kask220III järkSK14
21.04.18 SK1 võistlusTAKOAnu OksSN Udolas Vaivorykšte Elena Kravchenko211III järkSK15
21.04.18 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu291.5I järkSK31
21.04.18 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe272.5I järkSK32
21.04.18 SK3 võistlusTAKOAnu OksSIL Bersifjor Vicenza Regina Suup264.5I järkSK33
21.04.18 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko259I järkSK34
21.04.18 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Unique Alfa Fortuna Inga Liis250II järkSK35
28.07.17 KK-1 eksamERÜAnu OksALK Landzett Coyboy From Finland Annika Parv93väga heaKK-1
28.07.17 KK-1 eksamERÜAnu OksSLK Estrellest Von Villery Marek Piirimägi85heaKK-1
28.07.17 KK-1 eksamERÜAnu OksMIX Donna Naima Margus82heaKK-1
28.07.17 KK-1 eksamERÜAnu OksSLK Heleros Tex Tiger Einar Hansing81heaKK-1
28.07.17 KK-1 eksamERÜAnu OksAST Leonly Staff's Forget Me Not Aveli Rankla80heaKK-1
28.07.17 KK-1 eksamERÜAnu OksKUL Star Light Son Nice Nelly Merlin Kanter75rahuldavKK-1
28.07.17 KK-1 eksamERÜAnu OksSLK Margman Symon Ülle Rande75rahuldavKK-1
28.07.17 KK-1 eksamERÜAnu OksROT Hofzumberg Galaxy Merlin Kanter67mitterahuldav
28.07.17 KK-2 eksamERÜAnu OksHOV Bajaring Cadmus Aivar Mittdiskval.
28.07.17 KK-2 eksamERÜAnu OksSLK Etna Kopu Vilkas Andres Kiivediskval.
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksEKK Bodeguita Del Medio Swiss Tricolor Hedi Peterson95väga heaKK-11
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksRVK Lapinlumon Josias Karoliina Kansi91väga heaKK-12
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksKUL Rogerwiek Cool Casanova Merlin Raud90väga heaKK-13
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksMIX Akira Kerli Kurvits89heaKK-14
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksLAB Allihuupan Cotton Candy Anneli Lints88heaKK-15
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksSLK Aischa Zo Sebesa Kaidi Kobar86heaKK-16
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksKUL Double Flame Jamie Shine Kaidi Kobar75rahuldavKK-17
15.07.17 KK-2 võistlusKAGUAnu OksBGL Bently Birgit Piho74rahuldavKK-21
15.07.17 KK-2 võistlusKAGUAnu OksSLK Estrellest Ax Attila Maiu Rõbakov67mitterahuldav
15.07.17 KK-2 võistlusKAGUAnu OksLAB Juht Mulder Marika Mikkkatkestas
15.07.17 KK-3 võistlusKAGUAnu OksALK Capricole Crazy About You Tuuli Vaino72rahuldavKK-31
15.07.17 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksMIX Bentley Jana Mängli185.5I järkSK-ALG1
15.07.17 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksSLK Estrellest Õnnelik Brita Birgit Vana123III järkSK-ALG2
15.07.17 SK1 võistlusKAGUAnu OksRVK Wildfinn Carezzevole Bionda Karoliina Kansi185
15.07.17 SK1 võistlusKAGUAnu OksJRT Avatar Alsu Abzalova64
15.07.17 SK2 võistlusKAGUAnu OksBC Xera Alchera Natalia Archipenko306I järkSK21
© 2010-2019 Mari Oblikas