EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Admirably Victory Nat's Galaxy Vladislava Akimova241II järkSK-EVÕI7
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Wonder Westspacy Galina Feodorova209III järkSK-EVÕI8
27.01.13 SK-VÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)ALK Momento Amber Iveta Pukite253.5II järkSK-VÕI1
27.01.13 SK-VÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Luna Tale Joy Julia Saarestik215III järkSK-VÕI2
27.01.13 SK-VÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)KUL Amazing Amber Viktoria Lumbe157
27.01.13 SK-VÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)ISS Bimbik's Carrie Aet Leemet149
27.01.13 SK-VÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)MIX Lola Kei Kvanstrom147
04.11.12 KK-1 eksamIPSONAnu OksVLK Estrellest Xarrety Erki Muru81heaKK-1
04.11.12 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Margman Iceman Maire Õunmaa80heaKK-1
04.11.12 KK-1 eksamIPSONAnu OksBKK Ridon Hennet Elisee Raili Suits79rahuldavKK-1
04.11.12 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Margman Jamboree Krakatau Monika Rusing78rahuldavKK-1
04.11.12 KK-1 eksamIPSONAnu OksCPK Milli Miller Stormy Toomas Truumure69mitterahuldav
04.11.12 KK-1 eksamIPSONAnu OksNF Lisaiving Fandango Kaili Penu67mitterahuldav
04.11.12 KK-1 eksamIPSONAnu OksHOV Polarfact Pelleas Kristi Toommägi61mitterahuldav
04.11.12 KK-3 eksamIPSONAnu OksSLK Heleros Hekla Enely Öeren81heaKK-3
04.11.12 KK-3 eksamIPSONAnu OksSLK Estrellest Trago Signe Paavo53mitterahuldav
30.06.12 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksMIX Grete Kätri Keerd173.5I järkSK-ALG1
30.06.12 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksVLK Born To Win White Keykeeper Kersti Pink172I järkSK-ALG2
30.06.12 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksALK Wabun's Graffiti Inkspot Tea Saarinen169I järkSK-ALG3
30.06.12 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksBKK Ridon Hennet Gwen Stefani Markus Pärn161.5I järkSK-ALG4
30.06.12 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksRVK Wildfinn Carezzevole Bionda Karoliina Kansi160.5I järkSK-ALG5
30.06.12 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksKUL Meiepere Golden Lights Rando Komi159II järkSK-ALG6
30.06.12 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksLAB Reval Dream Zagadka Karin Aidla152.5II järkSK-ALG7
30.06.12 SK-AVA võistlusEVLÜAnu OksSLK Fest Kiefer Violetta Liina Solotarjeva162I järkSK-AVA1
30.06.12 SK-AVA võistlusEVLÜAnu OksMAL Alexa Tatjana Fjodorova90
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko283I järkSK-EVÕI1
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksBC Contact Point Libra Varvara Bolshakova244.5II järkSK-EVÕI2
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova236.5II järkSK-EVÕI3
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksHOV Asko Greta Rüütel223.5III järkSK-EVÕI4
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksVIZ Quickstep of Skyrocket Marika Kuusman209III järkSK-EVÕI5
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksVIZ Folt-Point-Pollach Bako Janne Koots164.5
30.06.12 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas228.5II järkSK-VÕI1
30.06.12 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksMIX Mona Janne Koots224II järkSK-VÕI2
30.06.12 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksMAL Amely Galina Filina193.5III järkSK-VÕI3
30.06.12 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksIDA Lord Garold Aire Allpere181
30.06.12 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksRVK Lapinlumon Josias Karoliina Kansi131
10.06.12 KK-1 võistlusKAGUAnu OksMIX Rosy Birgit Piho87heaKK-11
10.06.12 KK-1 võistlusKAGUAnu OksSLK Estrellest Öömust Max Peeter Palo83heaKK-12
10.06.12 KK-1 võistlusKAGUAnu OksBC Clara Dynamic Quest Elin Sild82heaKK-13
10.06.12 KK-1 võistlusKAGUAnu OksISS Estrellest Pamela Birgit Piho77rahuldavKK-14-5
10.06.12 KK-1 võistlusKAGUAnu OksSLK Ratsumestarin Gandalf Eveli Kauksi77rahuldavKK-14-5
10.06.12 KK-1 võistlusKAGUAnu OksMAL Kiosan's Orion Stefi Praakli57mitterahuldav
10.06.12 KK-2 võistlusKAGUAnu OksIWT Dion's Wheaten Glenn Tuuli Kauer77rahuldavKK-21
10.06.12 KK-2 võistlusKAGUAnu OksSLK Allsaare Buran Esta Kookmaa62mitterahuldav
10.06.12 KK-2 võistlusKAGUAnu OksVLK Fenna Vom Haus Eckenfels Aino Kitsik 55mitterahuldav
10.06.12 KK-3 võistlusKAGUAnu OksMAL Kiirastulen Aron Kersti Nüüd63mitterahuldav
10.06.12 KK-3 võistlusKAGUAnu OksSLK Aussenhaus Kennedy Aime Tavel62mitterahuldav
10.06.12 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksKUL Idavir Star Beauty Of Winter Tatjana Zamorskaja182.5I järkSK-ALG1
10.06.12 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksMIX Cashlyn Birgit Vana148II järkSK-ALG2
10.06.12 SK-EVÕI võistlusKAGUAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu297I järkSK-EVÕI1
© 2010-2019 Mari Oblikas