EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko279.5I järkSK32
10.01.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko276I järkSK32
11.01.14 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko282I järkSK32
15.09.13 SK-EVÕI võistlusEKL-KKKAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko281I järkSK-EVÕI2
15.06.13 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko287I järkSK-EVÕI2
23.02.13 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko237II järkSK-EVÕI1
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko305I järkSK-EVÕI1
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko283I järkSK-EVÕI1
10.06.12 SK-EVÕI võistlusKAGUAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko206III järkSK-EVÕI3
09.06.12 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko219.5III järkSK-EVÕI1
08.01.11 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko184.5I järkSK-AVA1
11.01.06 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Brikke Kätlin Heinlaid140.5II järkSK-AVA3
30.01.05 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Brikke Kätlin Heinlaid152.5II järkSK-ALG5
18.07.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Brikke Kätlin Heinlaid127.5III järkSK-ALG5
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Luna Tale Joy Julia Saarestik215III järkSK37
04.07.15 SK3 võistlusAKTIIVAnu OksBC Luna Tale Joy Julia Saarestik233.5II järkSK34
10.01.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Luna Tale Joy Julia Saarestik229II järkSK33
11.01.14 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Luna Tale Joy Julia Saarestik250.5II järkSK34
23.02.13 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksBC Luna Tale Joy Julia Saarestik236.5II järkSK-VÕI3
27.01.13 SK-VÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Luna Tale Joy Julia Saarestik215III järkSK-VÕI2
09.06.12 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksBC Luna Tale Joy Julia Saarestik183I järkSK-AVA1
23.02.13 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSAM Lumeingel Väike Merineitsi Natalja Beljajeva115III järkSK-AVA4
04.06.05 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Luhaotsa Arleta Tõnu Pendis111heaKK-35
31.08.03 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Luhaotsa Arleta Tõnu Pendis124.5väga heaKK-32
12.05.18 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksSLK Lucky Lucy Pille-Riin Sarv81
19.11.11 KK-1 võistlusARTICUSAnu OksMIX Lotte Vahur Viitmaa78rahuldavKK-14
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksIDA Lord Garold Aire Allpere189.5
27.10.13 SK-VÕI eksamTSKKAnu OksIDA Lord Garold Aire Allpere260I järkSK-VÕI
15.06.13 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksIDA Lord Garold Aire Allpere254.5II järkSK-VÕI2
30.06.12 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksIDA Lord Garold Aire Allpere181
11.01.14 SK3 võistlusTAKOAnu OksMIX Lola Kei Kvanstrom110.5
23.02.13 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksMIX Lola Kei Kvanstrom218.5III järkSK-VÕI6
27.01.13 SK-VÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)MIX Lola Kei Kvanstrom147
04.11.12 KK-1 eksamIPSONAnu OksNF Lisaiving Fandango Kaili Penu67mitterahuldav
16.03.19 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSN Lilith Khagrass Aet Kaljuste180I järkSK-ALG2
07.07.18 SK-ALG võistlusAKTIIVAnu OksSN Lilith Khagrass Aet Kaljuste120.5III järkSK-ALG3
23.09.07 KK-1 võistlusMAXIMUSAnu OksSLK Lexus Ele Valting117heaKK-13
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksVLK Leroy vom Durbuscher Forst Urve Kallavus89heaKK-1
28.07.17 KK-1 eksamERÜAnu OksAST Leonly Staff's Forget Me Not Aveli Rankla80heaKK-1
10.10.15 KK-1 võistlusEVLÜAnu OksDOB Legrant Land Campary Flox Liisa Zjabrikova92väga heaKK-11
07.07.18 SK1 võistlusAKTIIVAnu OksMIX Laura Marju Mikkel192.5III järkSK18
21.04.18 SK1 võistlusTAKOAnu OksMIX Laura Marju Mikkel230II järkSK13
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksRVK Lapinlumon Josias Karoliina Kansi91väga heaKK-12
30.06.12 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksRVK Lapinlumon Josias Karoliina Kansi131
24.07.10 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksRVK Lapinlumon Josias Karoliina Kansi182.5I järkSK-ALG1
19.06.10 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksRVK Lapinlumon Josias Karoliina Kansi181.5I järkSK-ALG2
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksALK Landzett Coyboy From Finland Annika Parv164.5I järkSK-ALG3
28.07.17 KK-1 eksamERÜAnu OksALK Landzett Coyboy From Finland Annika Parv93väga heaKK-1
15.06.13 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksALK Landzett Coyboy From Finland Annika Parv142.5II järkSK-ALG4
10.10.15 KK-3 võistlusEVLÜAnu OksSLK Laisa Oger Schloss Lea Tõnismäe80heaKK-31-2
© 2010-2020 Mari Oblikas