EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
29.05.16 SK-ALG võistlusSAAREAGAnu OksALK Peak River Fab Fancy Annika Maripuu187I järkSK-ALG1
07.07.18 SK1 võistlusAKTIIVAnu OksALK Peak River Fab Cratt Jaanus Rand211.5III järkSK17
29.05.16 SK-ALG võistlusSAAREAGAnu OksALK Peak River Fab Cratt Ene Rand124.5III järkSK-ALG3
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksALK Peak River Billapaloola Kerli Tüvi165I järkSK-ALG3
04.10.09 SK-ALG võistlusPÄRNUAnu OksCPK Pamparix Be Fair Ülle Pae110III järkSK-ALG3
25.01.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSSN Pamela Sven Pekkenen118III järkSK-AVA9
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSSN Pamela Sven Pekkenen164I järkSK-ALG7
17.01.98 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksKO Päikese Paiste Singera ?97rahuldav
08.09.06 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksBRI Ottokar Domma Moravia Campanella Katrin Saarinen165I järkSK-ALG2
23.09.07 KK-1 võistlusMAXIMUSAnu OksMIX Otto Enn Ainsalu115heaKK-15
25.04.04 SK-ALG võistlusPÄRNUAnu OksKUL Orchid Morning Sunshine Helen Jõeäär145.5II järkSK-ALG1
12.05.18 KK-1 võistlusKAGUAnu OksAST Optimus Prime S'almaznogo Ostrova Killu Kaasik71rahuldavKK-12
12.05.07 KK-3 võistlusEDÜAnu OksDOB Onaoma De-Light Aivo Oblikas122.5väga heaKK-34
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)CPK Oldercland Gilaris Emiliya Nikolaeva275I järkSK-EVÕI5
17.01.98 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksMT Ökula Cid Angeliina Schwindt111heaKK-1
12.05.07 KK-2 võistlusEDÜAnu OksDOB Odette Hanired del Rio Bianco Kaidi Juurik116.5heaKK-22
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksMIX Nuusu Allan Tibar64mitterahuldav
15.06.13 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksLAB Norbon Hill Bell Olive Nuare Argo Priivits168.5I järkSK-ALG2
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAB Norbon Hill Bell Olive Nuare Argo Priivits154.5II järkSK-ALG6
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BKK Nike Von Roda Bgskreta First Ligija Frišfelde116.5III järkSK-ALG6
07.07.18 SK2 võistlusAKTIIVAnu OksHOV Nicky vom Hause Luka Greta Rüütel236.5II järkSK21
07.01.17 SK2 võistlusTAKOAnu OksHOV Nicky vom Hause Luka Greta Rüütel251.5II järkSK22
04.07.15 SK2 võistlusAKTIIVAnu OksHOV Nicky vom Hause Luka Greta Rüütel182
30.09.06 KK-1 võistlusURANAnu OksVP Nevskaja Zhemchuzhina Pikkolo Liivika Pärg113.5heaKK-13
26.08.06 KK-1 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorVP Nevskaja Zhemchuzhina Pikkolo Liivika Pärg128.5väga heaKK-11
19.08.11 SK-ALG eksamIPSONAnu OksWSS Netravati Friend Flint Sandra Poks154II järkSK-ALG
16.03.19 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe264.5I järkSK33
07.07.18 SK3 võistlusAKTIIVAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe189
19.05.18 SK3 võistlusIPSONAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe277I järkSK31
12.05.18 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe237II järkSK33
21.04.18 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe272.5I järkSK32
15.07.17 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe242.5II järkSK35
07.01.17 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe289I järkSK32
29.05.16 SK3 võistlusSAAREAGAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe202.5III järkSK33
05.03.16 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe248.5II järkSK34
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe265I järkSK33
04.07.15 SK3 võistlusAKTIIVAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe241II järkSK33
11.01.14 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe268.5I järkSK21
23.02.13 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe182I järkSK-AVA1
27.01.13 SK-AVA võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe152.5II järkSK-AVA5
06.09.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAB My Brand Immaterial Girl Kristi Tamm67
15.09.07 SK-AVA võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorLAB My Brand Doubletrouble Kristina Mägi172.25I järkSK-AVA2
14.01.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksLAB My Brand Doubletrouble Kristina Mägi168I järkSK-AVA2
20.05.06 SK-AVA võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksLAB My Brand Doubletrouble Kristina Mägi131.5III järkSK-AVA2
30.01.05 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAB My Brand Doubletrouble Kristina Mägi168.5I järkSK-ALG2
12.01.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksLAB My Brand Beloved Marge Goldberg-Talts129.5III järkSK-AVA4
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAB My Brand Beloved Marge Goldberg-Talts160.5I järkSK-ALG6
28.06.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAB My Brand Beloved Marge Goldberg-Talts100III järkSK-ALG7
15.06.13 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksMIX Muki Andres Võsa136III järkSK-ALG5
04.10.09 SK-AVA võistlusPÄRNUAnu OksMIX Mortimer Monika Põld137.5III järkSK-AVA4
© 2010-2020 Mari Oblikas