EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
03.05.08 SK-AVA võistlusSAAREAnu OksMIX Mortimer Monika Põld108III järkSK-AVA2
08.09.06 KK-1 võistlusIPSONAnu OksSBT Mooncraft's Vainglorius Brindle Girl Reili Rooden107.5heaKK-14
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)SBT Mooncraft's As You Like Jelena Marzaljuk168.5I järkSK-ALG2
23.07.11 SK-AVA võistlusKAGUAnu OksTER Montmorenja's Elleville Gerberos Sigrid Hütsi166.5I järkSK-AVA1
31.07.10 KK-1 võistlusURANAnu OksTER Montmorenja's Elleville Gerberos Sigrid Hütsi88heaKK-11
24.07.10 SK-AVA võistlusKAGUAnu OksTER Montmorenja's Elleville Gerberos Sigrid Hütsi158.5II järkSK-AVA2
11.01.14 SK2 võistlusTAKOAnu OksMIX Mona Janne Koots253.5II järkSK22
15.09.13 SK-VÕI võistlusURANAnu OksMIX Mona Janne Koots244II järkSK-VÕI1
15.06.13 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksMIX Mona Janne Koots200III järkSK-VÕI4
23.02.13 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksMIX Mona Janne Koots223.5III järkSK-VÕI4
30.06.12 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksMIX Mona Janne Koots224II järkSK-VÕI2
10.06.12 SK-VÕI võistlusKAGUAnu OksMIX Mona Janne Koots159.5
19.08.11 SK-AVA eksamIPSONAnu OksMIX Mona Janne Koots152II järkSK-AVA
04.10.09 KK-1 võistlusPÄRNUAnu OksMIX Mona Janne Koots93väga heaKK-11
16.03.19 SK3 võistlusTAKOAnu OksALK Momento Mistika Sailing To Peak River Annika Maripuu224II järkSK36
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksALK Momento Mistika Sailing To Peak River Annika Maripuu79rahuldavKK-38
07.07.18 SK3 võistlusAKTIIVAnu OksALK Momento Mistika Sailing To Peak River Annika Maripuu181
29.05.16 SK2 võistlusSAAREAGAnu OksALK Momento Mistika Sailing To Peak River Annika Maripuu183
04.07.15 SK2 võistlusAKTIIVAnu OksALK Momento Mistika Sailing To Peak River Annika Maripuu261I järkSK21
27.01.13 SK-VÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)ALK Momento Amber Iveta Pukite253.5II järkSK-VÕI1
08.01.11 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksALK Momento Amber Iveta Pukite157.5II järkSK-AVA2
11.09.04 SK-ALG võistlusDOMINOAnu OksHPK Minathe's Narda-Trix Evi Vahtrik137III järkSK-ALG4
02.06.12 SK-AVA võistlusAKTIIVAnu OksMIX Millimeeter Annika Maripuu135III järkSK-AVA2
29.08.10 KK-1 võistlusAKTIIVAnu OksMIX Millimeeter Annika Maripuu87heaKK-11
19.06.10 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksCLK Milli Miller Võimas Samurai Aapo Jaanika Topkin159.5II järkSK-ALG4
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksCLK Milli Miller Vallatu Vanessa Jevgenia Hlõstova137III järkSK-ALG8
04.11.12 KK-1 eksamIPSONAnu OksCPK Milli Miller Stormy Toomas Truumure69mitterahuldav
13.05.06 KK-1 võistlusEBÜAnu OksBOX Mersu Morrison Liina Tomberg109heaKK-11
12.05.07 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Merkly Imre Reinthal106heaKK-36
30.09.06 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Merkly Imre Reinthal121väga heaKK-22
08.09.06 KK-2 võistlusIPSONAnu OksSLK Merkly Imre Reinthal125.5väga heaKK-21
04.06.05 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Merkly Imre Reinthal115heaKK-22
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksSLK Merkly Imre Reinthal127väga heaKK-11
15.09.13 SK-ALG võistlusURANAnu OksHAC Memorylane A Pirates Party Tiina Teng-Tamme171I järkSK-ALG4
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksHAC Memorylane A Pirates Party Tiina Teng-Tamme162I järkSK-ALG4
15.09.13 SK-ALG võistlusURANAnu OksTER Melin Lee Dinryan Merell Marilin Janson190.5I järkSK-ALG1
04.10.09 KK-3 võistlusPÄRNUAnu OksTER Melin Lee Dinryan Merell Marilin Kooskora96võrratuKK-31
04.10.09 SK-AVA võistlusPÄRNUAnu OksTER Melin Lee Daw Thin Tarass Eliko Melb181I järkSK-AVA1
05.09.09 SK-AVA võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaTER Melin Lee Daw Thin Tarass Eliko Melb151.5II järkSK-AVA3
15.06.13 SK-AVA võistlusEVLÜAnu OksKUL Meiepere Golden Lights Rando Komi131.5III järkSK-AVA3
30.06.12 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksKUL Meiepere Golden Lights Rando Komi159II järkSK-ALG6
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksKUL Meiepere Creme Gracia Pirgit Pai80heaKK-35
28.06.06 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksKUL Meiepere Creme Gracia Pirgit Pai165I järkSK-AVA1
11.01.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Meiepere Creme Gracia Pirgit Pai160I järkSK-ALG4
29.11.15 KK-3 eksamVIKOAnu OksMAL Mecberger Onni Raul Bamberg85heaKK-3
03.05.08 SK-ALG võistlusSAAREAnu OksST Marland Dusty Helen Kuleša70.5
12.06.05 KK-1 võistlusSAAREAnu OksST Marland Dusty Helen Kuleša65.5nõrk
22.09.02 SK-VÕI võistlusEDÜAnu OksDOB Marland Cenna Octavia Andry Kikkull206III järkSK-VÕI1
19.08.02 SK-VÕI eksamPÄRNUAnu OksDOB Marland Cenna Octavia Andry Kikkull266.5I järkSK-VÕI
15.09.13 SK-AVA võistlusURANAnu OksSLK Margman Yamaica Maire Õunmaa162.5I järkSK-AVA1
© 2010-2020 Mari Oblikas