EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
23.07.11 KK-1 võistlusKAGUAnu OksMIX Rosy Birgit Piho83heaKK-13-4
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Rogerwiek Queen Of Rain Andreas Viikvald142.5II järkSK-ALG7
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Rogerwiek Noble Napoleon Velge Järveots102III järkSK-ALG12
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksKUL Rogerwiek Cool Casanova Merlin Raud90väga heaKK-13
14.12.03 SK-ALG eksamESTÜAnu OksKUL Rogerwiek Action Boy Triin Kass153II järkSK-ALG
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Rogerwiek Action Boy Tiivi Kass159.5II järkSK-ALG9
16.03.19 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Rodion Naima Margus177.5
15.09.13 SK-ALG võistlusURANAnu OksJRT Riikolan Poker Face Ülli Saar149II järkSK-ALG9
15.06.13 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksBKK Ridon Hennet Gwen Stefani Markus Pärn94.5
30.06.12 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksBKK Ridon Hennet Gwen Stefani Markus Pärn161.5I järkSK-ALG4
19.08.11 SK-ALG eksamIPSONAnu OksBKK Ridon Hennet Gwen Stefani Markus Pärn117.5III järkSK-ALG
04.11.12 KK-1 eksamIPSONAnu OksBKK Ridon Hennet Elisee Raili Suits79rahuldavKK-1
30.06.12 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksLAB Reval Dream Zagadka Karin Aidla152.5II järkSK-ALG7
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Di-Fair Kadrily Sirel-Reppo151II järkSK-ALG5
02.09.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Di-Fair Kadrily Sirel-Reppo137.5III järkSK-ALG2
24.02.04 SK-AVA võistlusRAKVEREAnu OksROT Reeweil Ca-Tšamba Kristina Varik-Kilm149II järkSK-AVA3
02.09.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets162I järkSK-AVA2
14.01.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets153.5II järkSK-AVA4
08.09.06 SK-AVA võistlusIPSONAnu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets152.5II järkSK-AVA1
28.06.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets176I järkSK-ALG2
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets155.5II järkSK-ALG6
11.01.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets163I järkSK-ALG3
18.07.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets163.5I järkSK-ALG1
25.01.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Felicity Katrin Kask74
12.01.08 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Faro Lehti Kasak236.5II järkSK-VÕI1
15.09.07 SK-VÕI võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorROT Reeweil Beb-Faro Sirje Vets195.75III järkSK-VÕI3
02.09.07 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Faro Lehti Kasak177
14.01.07 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Faro Lehti Kasak267I järkSK-VÕI1
28.06.06 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Faro Lehti Kasak146
20.05.06 SK-VÕI võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksROT Reeweil Beb-Faro Sirje Vets210III järkSK-VÕI2
11.01.06 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Faro Lehti Kasak148.5
30.01.05 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Faro Lehti Kasak165I järkSK-AVA3
18.07.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Faro Lehti Kasak168.5I järkSK-AVA1
16.07.03 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Faro Lehti Kasak114III järkSK-AVA4
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)LAB Rechel Tropic Chans Irina Popjonoka259.5I järkSK-EVÕI6
19.06.10 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksLAB Rechel Tropic Chans Irina Popjonoka274.5I järkSK-VÕI1
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksROT Real Diamond Rottwelite One Eston Karnaskind95väga heaKK-31
14.12.03 SK-ALG eksamESTÜAnu OksSLK Rayntes Euron Kadre Aruojakatkestas
28.09.03 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Rayntes Boss Tiiu Lepp123väga heaKK-32
10.06.12 KK-1 võistlusKAGUAnu OksSLK Ratsumestarin Gandalf Eveli Kauksi77rahuldavKK-14-5
05.03.16 SK1 võistlusTAKOAnu OksMIX Rambo Regina Tomson222.5II järkSK11
10.10.15 KK-1 võistlusEVLÜAnu OksMIX Rambo Regina Tomson78rahuldavKK-13
10.01.15 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksMIX Rambo Regina Tomson171I järkSK-ALG2
14.12.03 SK-ALG eksamESTÜAnu OksLEO Ramavan's Kaiutar Merit Aumre163I järkSK-ALG
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLEO Ramavan's Kaiutar Merit Aumre126III järkSK-ALG11
16.11.08 KK-3 eksamIPSONAnu OksMIX Ralf Aadu Kroon66mitterahuldav
17.11.07 KK-1 eksamIPSONAnu OksMIX Ralf Aadu Kroon119heaKK-1
26.08.06 KK-1 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorBOX Raftsman Ruby Of Golden Amulette Eve Makke112heaKK-14
11.09.04 SK-ALG võistlusDOMINOAnu OksBOX Raftsman Private Dancer Kadri Vallimäe138.5III järkSK-ALG3
29.05.16 SK-ALG võistlusSAAREAGAnu OksBC Rafferty vom Grünen Kuckuck Monika Põld179.5I järkSK-ALG2
© 2010-2020 Mari Oblikas