EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
18.07.15 SK1 võistlusKAGUAnu OksCC Timoniere Giorgina Regina Tomson224I järkSK12
17.09.05 KK-1 võistlusESLÜAnu OksDOB Tiador's Dez-Daniel Lauriina Kananen107heaKK-13
12.05.07 KK-2 võistlusEDÜAnu OksDOB Teresa Thaiz iz Korolevstva D'Allba Larissa Porõvkina49.5nõrk
15.07.17 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu244.5II järkSK34
07.01.17 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu276.5I järkSK34
05.03.16 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu233.5II järkSK36
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu293I järkSK31
04.07.15 SK3 võistlusAKTIIVAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu294I järkSK31
10.01.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu302.5I järkSK31
11.01.14 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu302.5I järkSK31
15.09.13 SK-EVÕI võistlusEKL-KKKAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu287.5I järkSK-EVÕI1
15.06.13 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu294I järkSK-EVÕI1
23.02.13 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu223.5III järkSK-EVÕI3
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu299.5I järkSK-EVÕI2
10.06.12 SK-EVÕI võistlusKAGUAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu297I järkSK-EVÕI1
08.01.11 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu299.5I järkSK-EVÕI1
19.06.10 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu278.5I järkSK-EVÕI1
04.10.09 SK-EVÕI võistlusPÄRNUAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu262I järkSK-EVÕI1
05.09.09 SK-EVÕI võistlusEKL-KKKAnu Oks, Marja Ala-NikkolaBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu267I järkSK-EVÕI1
06.09.08 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu299I järkSK-EVÕI1
03.05.08 SK-EVÕI võistlusSAAREAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu240.5II järkSK-EVÕI1
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu190.5I järkSK-ALG1
16.03.19 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu296I järkSK31
19.05.18 SK3 võistlusIPSONAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu271.5I järkSK32
12.05.18 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu291.5I järkSK31
21.04.18 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu291.5I järkSK31
15.07.17 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu292I järkSK31
07.01.17 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu293I järkSK31
29.05.16 SK3 võistlusSAAREAGAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu231II järkSK32
05.03.16 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu264I järkSK32
08.08.15 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu292.5I järkSK21
02.09.07 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksMAL Tammikallion Cliffa Kaiffari Liia Pukki-Merivirta198III järkSK-EVÕI2
28.06.06 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksMAL Tammikallion Cliffa Kaiffari Liia Pukki-Merivirta214.5III järkSK-VÕI2
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksIS Summersweet Ellinor Irene Ploom170.5I järkSK-ALG4
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksAMB Strangest Tribe Bono Pille Saar164I järkSK-ALG4
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksAMB Strangest Tribe Bono Pille Saar46.5
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Story Goes Material Girl Niina Riihimäki251II järkSK35
27.10.13 SK-AVA eksamTSKKAnu OksSLK Steinhain Laima Ljubov Politsan142II järkSK-AVA
08.09.05 KK-1 võistlusESTÜAnu OksSLK Steinhain Iwett Raul Õismaa44.5nõrk
03.07.01 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Steinhain Connie Mirjam Kangur122väga heaKK-1
17.01.98 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Steinhain Abrekk Aleksander Mihelson124väga heaKK-1
15.06.13 SK-AVA võistlusEVLÜAnu OksSIL Starworkers Risky Business Aet Toose119.5III järkSK-AVA4
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSIL Starworkers Risky Business Aet Toose134.5III järkSK-ALG9
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)SIL Starworkers Risky Business Aet Toose183.5I järkSK-ALG1
23.09.07 KK-1 võistlusMAXIMUSAnu OksSLK Stark Fassen Night Deemon Silja Malmberg116heaKK-14
17.09.05 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Stark Fassen Jnka Triin Saluveer109.5heaKK-25
20.05.06 SK-AVA võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksSLK Stark Fassen Evelyn Evgeni Kozlov153.5II järkSK-AVA1
28.07.17 KK-1 eksamERÜAnu OksKUL Star Light Son Nice Nelly Merlin Kanter75rahuldavKK-1
05.03.16 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Star Light Son Hold Up Indrek Truu150.5II järkSK-ALG3
06.09.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksKUL Springisland Ute Quinkent Karoliina Raudsepp61
© 2010-2020 Mari Oblikas