EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
10.06.12 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksKUL Idavir Star Beauty Of Winter Tatjana Zamorskaja182.5I järkSK-ALG1
10.06.12 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksMIX Cashlyn Birgit Vana148II järkSK-ALG2
09.06.12 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBGR Volfrad Ellin's Golden Catlyn Marika Bander181I järkSK-ALG1
09.06.12 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksMIX Gladiator Gornelius Eskimoski Domek Janeli Tikk145.5II järkSK-ALG2
09.06.12 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Ferry Ferari Kevin Kalle Kell138III järkSK-ALG3
09.06.12 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksWSS Speckled Easeful Mitch Lona Sarapuu127III järkSK-ALG4
09.06.12 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksMIX Skipper Ege Taliaru125III järkSK-ALG5
02.06.12 SK-ALG võistlusAKTIIVAnu OksSLK Fest Kiefer Violetta Liina Solotarjeva184.5I järkSK-ALG1
02.06.12 SK-ALG võistlusAKTIIVAnu OksVLK Born To Win White Keykeeper Kersti Pink146II järkSK-ALG2
02.06.12 SK-ALG võistlusAKTIIVAnu OksMIX Jenny Aire Remmelg120III järkSK-ALG3
02.06.12 SK-ALG võistlusAKTIIVAnu OksAM Snowtear Ly Saar109III järkSK-ALG4
19.08.11 SK-ALG eksamIPSONAnu OksCC Eaglemount Maya Bernadetta Livia Kask186I järkSK-ALG
19.08.11 SK-ALG eksamIPSONAnu OksKUL I'm Terra Antyda Amazing Susanna Metsla179I järkSK-ALG
19.08.11 SK-ALG eksamIPSONAnu OksISL Laara Katrin Rinaldo155II järkSK-ALG
19.08.11 SK-ALG eksamIPSONAnu OksWSS Netravati Friend Flint Sandra Poks154II järkSK-ALG
19.08.11 SK-ALG eksamIPSONAnu OksBKK Ridon Hennet Gwen Stefani Markus Pärn117.5III järkSK-ALG
23.07.11 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksSLK Heleros Egeria Agle Oissar155II järkSK-ALG1
08.01.11 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksIDA Europa Prima iz Ksaro Chestnaya Igra Elena Butromeyeva174.5I järkSK-ALG1
08.01.11 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksACD Koerustükk Red Dingo Indie Ove Laars150II järkSK-ALG2
24.07.10 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksRVK Lapinlumon Josias Karoliina Kansi182.5I järkSK-ALG1
24.07.10 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksDOB Halettah Dream Destiny Marit Undusk165I järkSK-ALG2
19.06.10 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Amazing Grace of Shamrock Field Helena Trus187I järkSK-ALG1
19.06.10 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksRVK Lapinlumon Josias Karoliina Kansi181.5I järkSK-ALG2
19.06.10 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSHE Snow Life Chance To Win Ekaterina Akimova163I järkSK-ALG3
19.06.10 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksCLK Milli Miller Võimas Samurai Aapo Jaanika Topkin159.5II järkSK-ALG4
04.10.09 SK-ALG võistlusPÄRNUAnu OksSLK Estrellest Aiko Lee Urve Hiie156II järkSK-ALG1
04.10.09 SK-ALG võistlusPÄRNUAnu OksACD Cossaks Zelda Power Karin Lassmann138III järkSK-ALG2
04.10.09 SK-ALG võistlusPÄRNUAnu OksCPK Pamparix Be Fair Ülle Pae110III järkSK-ALG3
05.09.09 SK-ALG võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaMAL Amely Galina Filina176I järkSK-ALG1
05.09.09 SK-ALG võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaACD Cossaks Zelda Power Karin Lassmann175.5I järkSK-ALG2
05.09.09 SK-ALG võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas171.5I järkSK-ALG3
05.09.09 SK-ALG võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaSLK Heleros Mikado Agle Oissar167I järkSK-ALG4
05.09.09 SK-ALG võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaGRO Champion Camus Formule Viktoria Jazõkova152.5II järkSK-ALG5
05.09.09 SK-ALG võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaBGR Sign of Constancy Apple Luise Leemet119.5III järkSK-ALG6
08.08.09 SK-ALG võistlusURANAnu OksAMB Jeff Tenesco Neraka Kelli Bachmann141.5II järkSK-ALG1
01.05.09 SK-ALG võistlusURANAnu OksAMB Jeff Tenesco Neraka Kelli Bachmann123.5III järkSK-ALG1
06.09.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksAMB CHR Dog's Chrystal Eve Hõbemets172I järkSK-ALG1
06.09.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksVLK White Gold Dream Alfix Margot Luukas163.5I järkSK-ALG2
06.09.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksIS Sign of Constancy Summerbliss Ulna Kull162I järkSK-ALG3
06.09.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBKK Private-Stefal Evita Marion Mägi 104III järkSK-ALG4
03.05.08 SK-ALG võistlusSAAREAnu OksSLK Piirikoer Indy Maire Saar173.5I järkSK-ALG1
03.05.08 SK-ALG võistlusSAAREAnu OksBKK Gristan Jasper Vello Liiv141II järkSK-ALG2
03.05.08 SK-ALG võistlusSAAREAnu OksJRT Just Patrick van Statum Epp Keevallik131III järkSK-ALG3
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu190.5I järkSK-ALG1
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBKK Private-Stefal Donner Signe Peeker181I järkSK-ALG2
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksIS Sign of Constancy Summerbliss Ulna Kull164.5I järkSK-ALG3
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksAMB Strangest Tribe Bono Pille Saar164I järkSK-ALG4
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Di-Fair Kadrily Sirel-Reppo151II järkSK-ALG5
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSSN Ave Grossa Encore Angelo Evi Reitel148II järkSK-ALG6
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Rogerwiek Queen Of Rain Andreas Viikvald142.5II järkSK-ALG7
© 2010-2020 Mari Oblikas