EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
12.01.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksCDB Mango Rico Roar Aron Lexus Aljo Pärn140.5II järkSK-AVA3
12.01.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksLAB My Brand Beloved Marge Goldberg-Talts129.5III järkSK-AVA4
12.01.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Greig Veikko Uukkivi126III järkSK-AVA5
15.09.07 SK-AVA võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorSLK Heleros Cindy Aarne Altmets180.25I järkSK-AVA1
15.09.07 SK-AVA võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorLAB My Brand Doubletrouble Kristina Mägi172.25I järkSK-AVA2
15.09.07 SK-AVA võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorSLK Margman Diffany Maire Õunmaa161.5I järkSK-AVA3
15.09.07 SK-AVA võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorOES Egor-Dego Aphrodite Marilin Kooskora161.25I järkSK-AVA4
15.09.07 SK-AVA võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorALK Gun Lake Dancing Queen Marge Perri149.25II järkSK-AVA5
15.09.07 SK-AVA võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorST Hocline's Fiona Fairy Of Loch Kerttu Rahe140II järkSK-AVA6
15.09.07 SK-AVA võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorVIZ Folt-Point-Pollach Bako Helena Trus 117.5III järkSK-AVA7
15.09.07 SK-AVA võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorDAL Curie Aet Leemet112.75III järkSK-AVA8
02.09.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Margman Diffany Maire Õunmaa170.5I järkSK-AVA1
02.09.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets162I järkSK-AVA2
02.09.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Greig Veikko Uukkivi105.5III järkSK-AVA3
14.01.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksBE Alfa Sagittarius Arej Natalja Garastsenko179.5I järkSK-AVA1
14.01.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksLAB My Brand Doubletrouble Kristina Mägi168I järkSK-AVA2
14.01.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksCPK Heidelind's Take Me To Heaven Kaia Lõun160I järkSK-AVA3
14.01.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets153.5II järkSK-AVA4
14.01.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksDAL Curie Aet Leemet136.5III järkSK-AVA5
14.01.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSSN Gallant Soul Ermintrude Eudura Marianne Kreisman131III järkSK-AVA6
08.09.06 SK-AVA võistlusIPSONAnu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets152.5II järkSK-AVA1
28.06.06 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksKUL Meiepere Creme Gracia Pirgit Pai165I järkSK-AVA1
20.05.06 SK-AVA võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksSLK Stark Fassen Evelyn Evgeni Kozlov153.5II järkSK-AVA1
20.05.06 SK-AVA võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksLAB My Brand Doubletrouble Kristina Mägi131.5III järkSK-AVA2
20.05.06 SK-AVA võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksBE Alfa Sagittarius Arej Natalja Garastsenko125III järkSK-AVA3
20.05.06 SK-AVA võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksDAL Exlibris Canes Deja Vu Heleri Turjakas111III järkSK-AVA4
11.01.06 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist184.5I järkSK-AVA1
11.01.06 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksLAN Pessintassun Deichgraf Heleri Leibenau162I järkSK-AVA2
11.01.06 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Brikke Kätlin Heinlaid140.5II järkSK-AVA3
11.01.06 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksDAL Exlibris Canes Deja Vu Heleri Turjakas133III järkSK-AVA4
08.09.05 SK-AVA võistlusESTÜAnu OksLAN Pessintassun Deichgraf Heleri Leibenau159.5II järkSK-AVA1
08.09.05 SK-AVA võistlusESTÜAnu OksISS Estrellest Brown Boss Bom-Bom Aljo Pärn158II järkSK-AVA2
12.06.05 SK-AVA võistlusSAAREAnu OksIS Sign of Constancy Fairy-Tale Reedik Kivisoo151II järkSK-AVA1
30.01.05 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Flutwelle Derby Varju Kuusemets173.5I järkSK-AVA1
30.01.05 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksKUL Eucalyptus Herkus Inge Vollmer165.5I järkSK-AVA2
30.01.05 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Faro Lehti Kasak165I järkSK-AVA3
30.01.05 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksDOB Smart Wood Hills Ilois Margit Pütsepp131III järkSK-AVA4
11.09.04 SK-AVA võistlusDOMINOAnu OksSLK Estredet Kathleen Olav Toomla137III järkSK-AVA1
11.09.04 SK-AVA võistlusDOMINOAnu OksROT Dim Tarmo Toomet131.5III järkSK-AVA2
18.07.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Faro Lehti Kasak168.5I järkSK-AVA1
25.04.04 SK-AVA võistlusPÄRNUAnu OksLAB Juht Donatella Riho Jürvetson177I järkSK-AVA1
25.04.04 SK-AVA võistlusPÄRNUAnu OksLAB Klarissa Helen Sang140.5II järkSK-AVA2
25.04.04 SK-AVA võistlusPÄRNUAnu OksTER Bellemere Reet Soekõrv123.5III järkSK-AVA3
24.02.04 SK-AVA võistlusRAKVEREAnu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu193.5I järkSK-AVA1
24.02.04 SK-AVA võistlusRAKVEREAnu OksROT Goldenbeck Cimba Tiia Sundla155.5II järkSK-AVA2
24.02.04 SK-AVA võistlusRAKVEREAnu OksROT Reeweil Ca-Tšamba Kristina Varik-Kilm149II järkSK-AVA3
25.01.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Est-Cerbo Nebrett Kristi Vaidla179I järkSK-AVA1
25.01.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu177.5I järkSK-AVA2
25.01.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksAKS Winz Sprate Little Twister Jana Adamson151II järkSK-AVA3
25.01.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Est-Cerbo Metaxa Anne Peet150II järkSK-AVA4
© 2010-2020 Mari Oblikas