EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
23.02.13 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksKUL Idavir Star Beauty Of Winter Tatjana Zamorskaja142II järkSK-AVA2
23.02.13 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSIL Malet Park Paprika Regina Suup135III järkSK-AVA3
23.02.13 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSAM Lumeingel Väike Merineitsi Natalja Beljajeva115III järkSK-AVA4
27.01.13 SK-AVA võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Desh Miracle Galina Feodorova197I järkSK-AVA1
27.01.13 SK-AVA võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)LAB Silver Sky Reima's Irina Popjonoka177I järkSK-AVA2
27.01.13 SK-AVA võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Ingardia Absolute Vladislava Akimova173I järkSK-AVA3
27.01.13 SK-AVA võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)SIL Malet Park Paprika Regina Suup170I järkSK-AVA4
27.01.13 SK-AVA võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe152.5II järkSK-AVA5
27.01.13 SK-AVA võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)WSS Speckled Easeful Mitch Lona Sarapuu111III järkSK-AVA6
30.06.12 SK-AVA võistlusEVLÜAnu OksSLK Fest Kiefer Violetta Liina Solotarjeva162I järkSK-AVA1
09.06.12 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksBC Luna Tale Joy Julia Saarestik183I järkSK-AVA1
09.06.12 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksCC Eaglemount Maya Bernadetta Livia Kask167I järkSK-AVA2
09.06.12 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksMAL Alexa Tatjana Fjodorova135.5III järkSK-AVA3
02.06.12 SK-AVA võistlusAKTIIVAnu OksVLK Kauruna Eke-Eirenne Rainer Rohi153.5II järkSK-AVA1
02.06.12 SK-AVA võistlusAKTIIVAnu OksMIX Millimeeter Annika Maripuu135III järkSK-AVA2
02.06.12 SK-AVA võistlusAKTIIVAnu OksSLK Golttvizen Hof Bodo Kaidi Kask117.5III järkSK-AVA3
19.08.11 SK-AVA eksamIPSONAnu OksMIX Mona Janne Koots152II järkSK-AVA
23.07.11 SK-AVA võistlusKAGUAnu OksTER Montmorenja's Elleville Gerberos Sigrid Hütsi166.5I järkSK-AVA1
08.01.11 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko184.5I järkSK-AVA1
08.01.11 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksALK Momento Amber Iveta Pukite157.5II järkSK-AVA2
08.01.11 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksVLK Estrellest Delya Liia Juhani102III järkSK-AVA3
24.07.10 SK-AVA võistlusKAGUAnu OksBC Amazing Grace of Shamrock Field Helena Trus164I järkSK-AVA1
24.07.10 SK-AVA võistlusKAGUAnu OksTER Montmorenja's Elleville Gerberos Sigrid Hütsi158.5II järkSK-AVA2
19.06.10 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksGRO Champion Camus Formule Viktoria Jazõkova165.5I järkSK-AVA1
19.06.10 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksVLK Estrellest La Rocco Urve Kallavus163.5I järkSK-AVA2
19.06.10 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksMAL Amely Galina Filina155II järkSK-AVA3
19.06.10 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksMAL Alexa Tatjana Fjodorova130III järkSK-AVA4
04.10.09 SK-AVA võistlusPÄRNUAnu OksTER Melin Lee Daw Thin Tarass Eliko Melb181I järkSK-AVA1
04.10.09 SK-AVA võistlusPÄRNUAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova155.5II järkSK-AVA2
04.10.09 SK-AVA võistlusPÄRNUAnu OksIS Sign of Constancy Summerbliss Ulna Kull148.5II järkSK-AVA3
04.10.09 SK-AVA võistlusPÄRNUAnu OksMIX Mortimer Monika Põld137.5III järkSK-AVA4
04.10.09 SK-AVA võistlusPÄRNUAnu OksVLK Estrellest La Rocco Urve Kallavus126III järkSK-AVA5
04.10.09 SK-AVA võistlusPÄRNUAnu OksSSN Gloris Heidy Ragne Oja102III järkSK-AVA6
05.09.09 SK-AVA võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova169I järkSK-AVA1
05.09.09 SK-AVA võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaVLK Estrellest La Rocco Urve Kallavus157.5II järkSK-AVA2
05.09.09 SK-AVA võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaTER Melin Lee Daw Thin Tarass Eliko Melb151.5II järkSK-AVA3
05.09.09 SK-AVA võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaVLK White Gold Dream Alfix Margot Luukas147.5II järkSK-AVA4
05.09.09 SK-AVA võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaVLK Estrellest Lucky Hele Järv121III järkSK-AVA5
08.08.09 SK-AVA võistlusURANAnu OksDAL Exlibris Canes Deja Vu Heleri Turjakas162.5I järkSK-AVA1
08.08.09 SK-AVA võistlusURANAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova140.5II järkSK-AVA2
08.08.09 SK-AVA võistlusURANAnu OksKUL Amazing Amber Viktoria Lumbe130III järkSK-AVA3
01.05.09 SK-AVA võistlusURANAnu OksSSN Gloris Heidy Ragne Oja146II järkSK-AVA1
06.09.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksAMB Dion's AB Electra Reelika Reilson168I järkSK-AVA1
06.09.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksIS Sign Of Constancy Over The Rainbow Dagmar Tappo163I järkSK-AVA2
06.09.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksVLK Estrellest Desiree Demeter Eve Reheväli156.5II järkSK-AVA3
06.09.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksGS Gagato Asterisk Piret Kannike108III järkSK-AVA4
03.05.08 SK-AVA võistlusSAAREAnu OksHOV Asko Greta Rüütel127.5III järkSK-AVA1
03.05.08 SK-AVA võistlusSAAREAnu OksMIX Mortimer Monika Põld108III järkSK-AVA2
12.01.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Margman Diffany Maire Õunmaa171I järkSK-AVA1
12.01.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksVIZ Folt-Point-Pollach Bako Helena Trus 156.5II järkSK-AVA2
© 2010-2020 Mari Oblikas