EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksBC Contact Point Libra Varvara Bolshakova244.5II järkSK-EVÕI2
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova236.5II järkSK-EVÕI3
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksHOV Asko Greta Rüütel223.5III järkSK-EVÕI4
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksVIZ Quickstep of Skyrocket Marika Kuusman209III järkSK-EVÕI5
10.06.12 SK-EVÕI võistlusKAGUAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu297I järkSK-EVÕI1
10.06.12 SK-EVÕI võistlusKAGUAnu OksBC Amazing Grace of Shamrock Field Helena Trus261I järkSK-EVÕI2
10.06.12 SK-EVÕI võistlusKAGUAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko206III järkSK-EVÕI3
09.06.12 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko219.5III järkSK-EVÕI1
09.06.12 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksVIZ Quickstep of Skyrocket Marika Kuusman200III järkSK-EVÕI2
02.06.12 SK-EVÕI võistlusAKTIIVAnu OksBC Amazing Grace of Shamrock Field Helena Trus287I järkSK-EVÕI1
02.06.12 SK-EVÕI võistlusAKTIIVAnu OksHOV Asko Greta Rüütel257.5I järkSK-EVÕI2
02.06.12 SK-EVÕI võistlusAKTIIVAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova253II järkSK-EVÕI3
08.01.11 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu299.5I järkSK-EVÕI1
08.01.11 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksCDB Mango Rico Roar Aron Lexus Aljo Pärn232II järkSK-EVÕI2
08.01.11 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksVIZ Quickstep of Skyrocket Marika Kuusman224II järkSK-EVÕI3
19.06.10 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu278.5I järkSK-EVÕI1
19.06.10 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Admirably Victory Nat's Galaxy Vladislava Akimova235II järkSK-EVÕI2
19.06.10 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBE Alfa Sagittarius Arej Natalja Garastsenko209.5III järkSK-EVÕI3
04.10.09 SK-EVÕI võistlusPÄRNUAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu262I järkSK-EVÕI1
04.10.09 SK-EVÕI võistlusPÄRNUAnu OksBE Alfa Sagittarius Arej Natalja Garastsenko243.5II järkSK-EVÕI2
04.10.09 SK-EVÕI võistlusPÄRNUAnu OksSKS Damirazin Hula-Hula Riikka Pulliainen238II järkSK-EVÕI3
05.09.09 SK-EVÕI võistlusEKL-KKKAnu Oks, Marja Ala-NikkolaBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu267I järkSK-EVÕI1
05.09.09 SK-EVÕI võistlusEKL-KKKAnu Oks, Marja Ala-NikkolaBE Alfa Sagittarius Arej Natalja Garastsenko224II järkSK-EVÕI2
06.09.08 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu299I järkSK-EVÕI1
06.09.08 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksWLK Classic Dream's Tic Tac Toe Killu Ahi286.5I järkSK-EVÕI2
06.09.08 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBE Alfa Sagittarius Arej Natalja Garastsenko249.5II järkSK-EVÕI3
03.05.08 SK-EVÕI võistlusSAAREAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu240.5II järkSK-EVÕI1
12.01.08 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksWLK Classic Dream's Tic Tac Toe Killu Ahi270.5I järkSK-EVÕI1
12.01.08 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu266.5I järkSK-EVÕI2
12.01.08 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBE Alfa Sagittarius Arej Natalja Garastsenko251.5II järkSK-EVÕI3
15.09.07 SK-EVÕI võistlusEKL-KKKAnu Oks, Kaja KoorBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu251II järkSK-EVÕI1
15.09.07 SK-EVÕI võistlusEKL-KKKAnu Oks, Kaja KoorWLK Classic Dream's Tic Tac Toe Killu Ahi236II järkSK-EVÕI2
02.09.07 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksWLK Classic Dream's Tic Tac Toe Killu Ahi277I järkSK-EVÕI1
02.09.07 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksMAL Tammikallion Cliffa Kaiffari Liia Pukki-Merivirta198III järkSK-EVÕI2
14.01.07 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu245.5II järkSK-EVÕI1
08.09.06 SK-EVÕI võistlusIPSONAnu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu272.5I järkSK-EVÕI1
28.06.06 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu225II järkSK-EVÕI1
20.05.06 SK-EVÕI võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu256.5I järkSK-EVÕI1
08.09.05 SK-EVÕI võistlusESTÜAnu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu271.5I järkSK-EVÕI1
16.07.03 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksLAB Rozabella Kristi Puskai228II järkSK-EVÕI1
27.10.13 SK-AVA eksamTSKKAnu OksMAL Alexa Tatjana Fjodorova175I järkSK-AVA
27.10.13 SK-AVA eksamTSKKAnu OksSLK Steinhain Laima Ljubov Politsan142II järkSK-AVA
27.10.13 SK-AVA eksamTSKKAnu OksSLK Flutwelle Mirana Priit Pappel112III järkSK-AVA
15.09.13 SK-AVA võistlusURANAnu OksSLK Margman Yamaica Maire Õunmaa162.5I järkSK-AVA1
15.09.13 SK-AVA võistlusURANAnu OksACD Koerustükk Red Dingo Indie Ove Laars109III järkSK-AVA2
15.06.13 SK-AVA võistlusEVLÜAnu OksVLK White Gold Dream Alfix Margot Luukas163.5I järkSK-AVA1
15.06.13 SK-AVA võistlusEVLÜAnu OksVLK Born To Win White Keykeeper Kersti Pink145.5II järkSK-AVA2
15.06.13 SK-AVA võistlusEVLÜAnu OksKUL Meiepere Golden Lights Rando Komi131.5III järkSK-AVA3
15.06.13 SK-AVA võistlusEVLÜAnu OksSIL Starworkers Risky Business Aet Toose119.5III järkSK-AVA4
23.02.13 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe182I järkSK-AVA1
© 2010-2020 Mari Oblikas