EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
11.01.06 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist184.5I järkSK-AVA1
17.09.05 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist119heaKK-22
08.09.05 KK-2 võistlusESTÜAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist124.5väga heaKK-23
12.06.05 SK-ALG võistlusSAAREAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist182.5I järkSK-ALG1
30.01.05 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist155.5II järkSK-ALG4
24.05.08 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Nexus Irja Toome90väga heaKK-32
23.09.07 KK-3 võistlusMAXIMUSAnu OksSLK Estrellest Nexus Irja Toome121väga heaKK-32
15.07.17 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksSLK Estrellest Õnnelik Brita Birgit Vana123III järkSK-ALG2
24.05.08 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Õnnex Eve Pungas73rahuldavKK-35
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksSLK Estrellest Öömust Blacky Priit Tammesoo92väga heaKK-31
12.05.07 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Öömust Blacky Priit Tammesoo 105heaKK-38
10.06.12 KK-1 võistlusKAGUAnu OksSLK Estrellest Öömust Max Peeter Palo83heaKK-12
04.06.05 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Orlando Siiri Hundimägi119heaKK-34
28.09.03 KK-1 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Orlando Siiri Hundimägi126.5väga heaKK-12
10.06.12 KK-1 võistlusKAGUAnu OksISS Estrellest Pamela Birgit Piho77rahuldavKK-14-5
28.09.03 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Quina-Grande Õnne-Mare Sagur117heaKK-34
22.09.02 KK-2 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Quina-Grande Õnne-Mare Sagur118heaKK-23
12.05.02 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Quina-Grande Õnne-Mare Sagur126.5väga heaKK-12
25.04.04 KK-3 võistlusPÄRNUAnu OksSLK Estrellest Quindo Õnnely Aruste127.5väga heaKK-31
22.09.02 KK-1 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Quindo Õnnely Aruste126.5väga heaKK-11
26.12.09 KK-2 eksamESLÜAnu OksSLK Estrellest Serri Tarmo Annus85heaKK-2
23.12.09 KK-2 eksamESLÜAnu OksSLK Estrellest Serri Tarmo Annus65.5mitterahuldav
28.09.03 KK-1 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Skip Hele Salu106heaKK-13
18.09.04 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Tefi-Tiandra Pille Lahesoo123väga heaKK-21
31.08.03 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Tefi-Tiandra Pille Lahesoo110heaKK-23
19.08.02 KK-1 eksamPÄRNUAnu OksSLK Estrellest Tenerife Jaan Hiienurm98.5rahuldav
04.11.12 KK-3 eksamIPSONAnu OksSLK Estrellest Trago Signe Paavo53mitterahuldav
16.11.08 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Estrellest Trago Signe Paavo50mitterahuldav
23.07.11 KK-2 võistlusKAGUAnu OksSLK Estrellest Üllas Annika Soika62mitterahuldav
26.08.06 SK-ALG võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorSLK Estrellest Üllas Annika Soika106III järkSK-ALG3
26.08.06 KK-1 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorSLK Estrellest Ülly Taimi Plaado113.5heaKK-13
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSLK Estrellest Ultimate Jäqsy Katrin Mänd85heaKK-35-6
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSLK Estrellest Upsider Katrin Mänd69mitterahuldav
25.04.04 KK-2 võistlusPÄRNUAnu OksSLK Estrellest Ürmelly Karneli Tõnning101.5rahuldav
26.12.09 KK-2 eksamESLÜAnu OksSLK Estrellest Urmuri Kapral Tõnu Mägi65.5mitterahuldav
23.12.09 KK-1 eksamESLÜAnu OksSLK Estrellest Urmuri Kapral Tõnu Mägi70.5rahuldavKK-1
31.07.10 KK-1 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Urmuri Rolf Andrus Räämet78rahuldavKK-12
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSLK Estrellest Vapper Viola Galina Murel56mitterahuldav
28.07.17 KK-1 eksamERÜAnu OksSLK Estrellest Von Villery Marek Piirimägi85heaKK-1
10.10.15 KK-1 võistlusEVLÜAnu OksVLK Estrellest Xanthe Martti Grüner60mitterahuldav
04.11.12 KK-1 eksamIPSONAnu OksVLK Estrellest Xarrety Erki Muru81heaKK-1
17.09.05 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Xilary Kalev Kornet111heaKK-24
08.09.05 KK-2 võistlusESTÜAnu OksSLK Estrellest Xilary Kalev Kornet117heaKK-24
17.09.05 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Xocus Kalev Kornet108heaKK-12
08.09.05 KK-1 võistlusESTÜAnu OksSLK Estrellest Xocus Kalev Kornet110heaKK-13
25.04.04 KK-2 võistlusPÄRNUAnu OksSLK Estrellest Yackly Anu Noormägi111heaKK-23
16.11.08 KK-3 eksamIPSONAnu OksSLK Estrellest Yargo Paul Einaste80heaKK-3
24.05.08 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Yargo Paul Einaste76rahuldavKK-22
22.09.02 KK-1 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Yarko Epp Maltis123.5väga heaKK-12
28.09.03 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Yerry Kirsti Sinirand107.5heaKK-35
© 2010-2022 Mari Oblikas