EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
24.05.08 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Wunderstern Felicitala Innar Kaasik67mitterahuldav
24.05.08 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Wunderstern Escada Kaja Koitla80heaKK-21
24.05.08 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Yargo Paul Einaste76rahuldavKK-22
24.05.08 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest D'Ohitika Helen Tähve67mitterahuldav
24.05.08 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Heleros Cindy Aarne Altmets91väga heaKK-31
24.05.08 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Nexus Irja Toome90väga heaKK-32
24.05.08 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Jaquline Liidia Suurpere78rahuldavKK-33
24.05.08 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Fest Kiefer Stas Rene Tamm76rahuldavKK-34
24.05.08 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Õnnex Eve Pungas73rahuldavKK-35
06.09.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksAMB CHR Dog's Chrystal Eve Hõbemets172I järkSK-ALG1
06.09.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksVLK White Gold Dream Alfix Margot Luukas163.5I järkSK-ALG2
06.09.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksIS Sign of Constancy Summerbliss Ulna Kull162I järkSK-ALG3
06.09.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBKK Private-Stefal Evita Marion Mägi 104III järkSK-ALG4
06.09.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksACD Wallaroo Jinn Qui-Gong Triin Tamme75
06.09.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAB My Brand Immaterial Girl Kristi Tamm67
06.09.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksAMB Dion's AB Electra Reelika Reilson168I järkSK-AVA1
06.09.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksIS Sign Of Constancy Over The Rainbow Dagmar Tappo163I järkSK-AVA2
06.09.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksVLK Estrellest Desiree Demeter Eve Reheväli156.5II järkSK-AVA3
06.09.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksGS Gagato Asterisk Piret Kannike108III järkSK-AVA4
06.09.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksJRT Just Patrick van Statum Epp Keevallik93
06.09.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksKUL Springisland Ute Quinkent Karoliina Raudsepp61
06.09.08 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu299I järkSK-EVÕI1
06.09.08 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksWLK Classic Dream's Tic Tac Toe Killu Ahi286.5I järkSK-EVÕI2
06.09.08 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBE Alfa Sagittarius Arej Natalja Garastsenko249.5II järkSK-EVÕI3
06.09.08 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksVIZ Folt-Point-Pollach Bako Helena Trus 245II järkSK-VÕI1
06.09.08 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksCDB Mango Rico Roar Aron Lexus Aljo Pärn202.5III järkSK-VÕI2
06.09.08 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksDOB Yacheero's Inspired of Indra Maris Raik189.5
06.09.08 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksSLK Margman Diffany Maire Õunmaa160
16.11.08 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Fest Kiefer Barcelona Reet Reimann89heaKK-1
16.11.08 KK-1 eksamIPSONAnu OksBKK Private-Stefal Evita Marion Mägi 84heaKK-1
16.11.08 KK-1 eksamIPSONAnu OksVLK White Gold Dream Ally Karoli Niilus83heaKK-1
16.11.08 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Gundi vom Kirchenbruch Maire Õunmaa74rahuldavKK-1
16.11.08 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Estrellest Trago Signe Paavo50mitterahuldav
16.11.08 KK-2 eksamIPSONAnu OksVLK White Gold Dream Alfix Margot Luukas86heaKK-2
16.11.08 KK-2 eksamIPSONAnu OksSLK Margman Deli Heli Hannus79rahuldavKK-2
16.11.08 KK-2 eksamIPSONAnu OksSLK Heleros Mikado Agle Oissar75rahuldavKK-2
16.11.08 KK-2 eksamIPSONAnu OksSSN Gloris Rita Marianne Kreisman59mitterahuldav
16.11.08 KK-3 eksamIPSONAnu OksVIZ Folt-Point-Pollach Bako Helena Trus 89heaKK-3
16.11.08 KK-3 eksamIPSONAnu OksSLK Estrellest Yargo Paul Einaste80heaKK-3
16.11.08 KK-3 eksamIPSONAnu OksMIX Ralf Aadu Kroon66mitterahuldav
16.11.08 KK-3 eksamIPSONAnu OksSLK Heleros Debby Liis Saks65mitterahuldav
01.05.09 SK-ALG võistlusURANAnu OksAMB Jeff Tenesco Neraka Kelli Bachmann123.5III järkSK-ALG1
01.05.09 SK-AVA võistlusURANAnu OksSSN Gloris Heidy Ragne Oja146II järkSK-AVA1
01.05.09 SK-VÕI võistlusURANAnu OksAMB Dion's AB Electra Reelika Reilson193III järkSK-VÕI1
25.07.09 KK-1 eksamIPSONAnu OksMAL Arina Mirjam Kustov90väga heaKK-1
25.07.09 KK-3 eksamIPSONAnu OksMIX Tommi Ülle Tõnus72rahuldavKK-3
25.07.09 KK-3 eksamIPSONAnu OksSLK Heleros Elton Angela Kotsmareva62mitterahuldav
25.07.09 KK-3 eksamIPSONAnu OksSLK Heleros Debby Liis Saks61mitterahuldav
08.08.09 SK-ALG võistlusURANAnu OksAMB Jeff Tenesco Neraka Kelli Bachmann141.5II järkSK-ALG1
08.08.09 SK-AVA võistlusURANAnu OksDAL Exlibris Canes Deja Vu Heleri Turjakas162.5I järkSK-AVA1
© 2010-2022 Mari Oblikas