EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
13.05.06 KK-2 võistlusEBÜAnu OksBOX Felicitas Ceres Scarlet Bee Kristi Nöps117.5heaKK-21
13.05.06 KK-3 võistlusEBÜAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist124väga heaKK-31
13.05.06 KK-3 võistlusEBÜAnu OksSLK Heleros Miko Ülle Üksik120.5väga heaKK-32
13.05.06 KK-3 võistlusEBÜAnu OksLAN Pessintassun Deichgraf Heleri Leibenau105heaKK-33
13.05.06 KK-3 võistlusEBÜAnu OksBOX Golden Amulette Fun-Fun Elen Kivi90.5rahuldav
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksDAL Curie Aet Leemet182I järkSK-ALG1
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksSLK Fest Kiefer Karmel Maret Tanissaar179I järkSK-ALG2
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksSSN Gallant Soul Ermintrude Eudura Marianne Kreisman175.5I järkSK-ALG3
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksIS Summersweet Ellinor Irene Ploom170.5I järkSK-ALG4
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksSLK Margman Brigitta Brighty Monika Rusing168I järkSK-ALG5
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets155.5II järkSK-ALG6
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksVIZ Folt-Point-Pollach Bako Helena Trus 150.5II järkSK-ALG7
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksROT Great Gil Rita Sooman128III järkSK-ALG8
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksACD Karjapeni Aussie Karin Lassmann126.5III järkSK-ALG9
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksALK Gun Lake Dancing Queen Marge Perri104III järkSK-ALG10
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksLAB Fine Label Aaliyah Ilona Senetskaja96.5
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksDAL Alphadirato Explorer Svetlana Zolotnikova94
20.05.06 SK-AVA võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksSLK Stark Fassen Evelyn Evgeni Kozlov153.5II järkSK-AVA1
20.05.06 SK-AVA võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksLAB My Brand Doubletrouble Kristina Mägi131.5III järkSK-AVA2
20.05.06 SK-AVA võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksBE Alfa Sagittarius Arej Natalja Garastsenko125III järkSK-AVA3
20.05.06 SK-AVA võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksDAL Exlibris Canes Deja Vu Heleri Turjakas111III järkSK-AVA4
20.05.06 SK-EVÕI võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu256.5I järkSK-EVÕI1
20.05.06 SK-VÕI võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist246II järkSK-VÕI1
20.05.06 SK-VÕI võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksROT Reeweil Beb-Faro Sirje Vets210III järkSK-VÕI2
20.05.06 SK-VÕI võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksKUL Eucalyptus Herkus Inge Vollmer151.5
20.05.06 SK-VÕI võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksSLK Unerschrocken Kändy Tatjana Tšernjakova129
20.05.06 SK-VÕI võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksLAN Pessintassun Deichgraf Heleri Leibenau128.5
20.05.06 SK-VÕI võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksTER Breston Kaili Puttonenkatkestas
28.06.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksCPK Heidelind's Take Me To Heaven Kaia Lõun185.5I järkSK-ALG1
28.06.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets176I järkSK-ALG2
28.06.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksVIZ Folt-Point-Pollach Bako Helena Trus 161I järkSK-ALG3
28.06.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksDAL Curie Aet Leemet150II järkSK-ALG4
28.06.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksROT Great Gil Rita Sooman134.5III järkSK-ALG5
28.06.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLEO Kinglords Mr Alexander Helen Vaher108III järkSK-ALG6
28.06.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAB My Brand Beloved Marge Goldberg-Talts100III järkSK-ALG7
28.06.06 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksKUL Meiepere Creme Gracia Pirgit Pai165I järkSK-AVA1
28.06.06 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu225II järkSK-EVÕI1
28.06.06 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksWLK Woksebs Queen Birgit Tilk226II järkSK-VÕI1
28.06.06 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksMAL Tammikallion Cliffa Kaiffari Liia Pukki-Merivirta214.5III järkSK-VÕI2
28.06.06 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Faro Lehti Kasak146
28.06.06 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksLAN Pessintassun Deichgraf Heleri Leibenau131.5
26.08.06 KK-1 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorVP Nevskaja Zhemchuzhina Pikkolo Liivika Pärg128.5väga heaKK-11
26.08.06 KK-1 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorDOB Yacheero's Inspired of Indra Maris Raik127.5väga heaKK-12
26.08.06 KK-1 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorSLK Estrellest Ülly Taimi Plaado113.5heaKK-13
26.08.06 KK-1 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorBOX Raftsman Ruby Of Golden Amulette Eve Makke112heaKK-14
26.08.06 KK-2 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorSLK Estrellest Naks Ülle Rauk122väga heaKK-21
26.08.06 KK-3 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorDOG Sorbus Intermedia Austrin Katrin Reiko105heaKK-31-2
26.08.06 KK-3 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorSLK Estrellest Argos Sirje Kaldamäe105heaKK-31-2
26.08.06 SK-ALG võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorTER Kora Iž Žvaigždes Sigrid Hütsi152.5II järkSK-ALG1
26.08.06 SK-ALG võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorBOX Felicitas Ceres Rodeo Maris Raik125.5III järkSK-ALG2
© 2010-2022 Mari Oblikas