EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
22.09.02 SK-VÕI võistlusEDÜAnu OksDOB Marland Cenna Octavia Andry Kikkull206III järkSK-VÕI1
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksTER Workaholic Da-Do-Ron-Ron Kirsti Vesanto187I järkSK-ALG1
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Eucalyptus Herkus Inge Vollmer186I järkSK-ALG2
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSHE White Coastal Little Tip Top Evi Reitel179I järkSK-ALG3
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksDAL Alphadirato Diana Bianca Svetlana Zolotnikova178.5I järkSK-ALG4
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKSN Cessy Priit Rattur174.5I järkSK-ALG5
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Est-Cerbo Natter Kristi Pärn164.5I järkSK-ALG6
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSSN Pamela Sven Pekkenen164I järkSK-ALG7
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Est-Cerbo Nanett Inge Puusepp160.5I järkSK-ALG8
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Rogerwiek Action Boy Tiivi Kass159.5II järkSK-ALG9
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Chess Sopretty We Salute You Kristi Jurtom150.5II järkSK-ALG10
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLEO Ramavan's Kaiutar Merit Aumre126III järkSK-ALG11
16.07.03 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Est-Cerbo Metaxa Anne Peet148II järkSK-AVA1
16.07.03 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Est-Cerbo Nebrett Kristi Vaidla144II järkSK-AVA2
16.07.03 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksIKS Volfrad Avi'Krispi Inga Järv140II järkSK-AVA3
16.07.03 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Faro Lehti Kasak114III järkSK-AVA4
16.07.03 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksLAB Rozabella Kristi Puskai228II järkSK-EVÕI1
16.07.03 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksROT Fredy Tiit Blaat264.5I järkSK-VÕI1
31.08.03 KK-1 võistlusURANAnu OksSLK Kronis Lisbeth Piret Kants123väga heaKK-11
31.08.03 KK-1 võistlusURANAnu OksSSN Arandaamire Lilian Holts115heaKK-12
31.08.03 KK-1 võistlusURANAnu OksDOB Formanta Fleur iz Korolevstva D'Allba Marika Mikk108.5heaKK-13
31.08.03 KK-1 võistlusURANAnu OksDOB Yacheero's Dago Daganzo Gaida Helandi105heaKK-14
31.08.03 KK-2 võistlusURANAnu OksBOX Golden Amulette Fun-Fun Elen Kivi126väga heaKK-21
31.08.03 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Kronis Dempsy Piret Kants117.5heaKK-22
31.08.03 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Tefi-Tiandra Pille Lahesoo110heaKK-23
31.08.03 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Margman Lady Queen Vilve Ala-Paal128väga heaKK-31
31.08.03 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Luhaotsa Arleta Tõnu Pendis124.5väga heaKK-32
31.08.03 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Cassius-Roi Andrus Räämet123.5väga heaKK-33
31.08.03 KK-3 võistlusURANAnu OksDOG Sorbus Intermedia Austrin Katrin Reiko112.5heaKK-34
28.09.03 KK-1 võistlusEDÜAnu OksDOB Seedorf Eneken Orav127väga heaKK-11
28.09.03 KK-1 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Orlando Siiri Hundimägi126.5väga heaKK-12
28.09.03 KK-1 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Skip Hele Salu106heaKK-13
28.09.03 KK-1 võistlusEDÜAnu OksDOB Hainide Vanessa Victoria Anne Nurmik96rahuldav
28.09.03 KK-2 võistlusEDÜAnu OksDOB Zilan iz Zoosfery Katleen Lukin120.5väga heaKK-21
28.09.03 KK-2 võistlusEDÜAnu OksDOB Yacheero's Cacao Casanova Anu Vesterinen100.5rahuldav
28.09.03 KK-3 võistlusEDÜAnu OksDOB Yacheero's Dero Descaro Kaidi Juurik131väga heaKK-31
28.09.03 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Rayntes Boss Tiiu Lepp123väga heaKK-32
28.09.03 KK-3 võistlusEDÜAnu OksDOB Hainide Ona-Orcana Katrin Oblikas121väga heaKK-33
28.09.03 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Quina-Grande Õnne-Mare Sagur117heaKK-34
28.09.03 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Yerry Kirsti Sinirand107.5heaKK-35
14.12.03 KK-1 eksamESTÜAnu OksISS Estrellest Brown Boss Bom-Bom Aljo Pärn112heaKK-1
14.12.03 SK-ALG eksamESTÜAnu OksLEO Ramavan's Kaiutar Merit Aumre163I järkSK-ALG
14.12.03 SK-ALG eksamESTÜAnu OksKUL Rogerwiek Action Boy Triin Kass153II järkSK-ALG
14.12.03 SK-ALG eksamESTÜAnu OksSLK Margman Orpheus Kai Raud101III järkSK-ALG
14.12.03 SK-ALG eksamESTÜAnu OksSLK Estrellest Zuzanne Geron Perendskatkestas
14.12.03 SK-ALG eksamESTÜAnu OksSLK Rayntes Euron Kadre Aruojakatkestas
14.12.03 SK-AVA eksamESTÜAnu OksSLK Field Of Dreams Apple Pie Marika Kuusman162I järkSK-AVA
14.12.03 SK-AVA eksamESTÜAnu OksKUL Eucalyptus Herkus Inge Vollmer135III järkSK-AVA
25.01.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Blordos Santos Ebe-Kai Kiviorg177.5I järkSK-ALG1
25.01.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Est-Cerbo Ophelia Ene Sikk169I järkSK-ALG2
© 2010-2022 Mari Oblikas