EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
08.09.05 KK-1 võistlusESTÜAnu OksSLK Steinhain Iwett Raul Õismaa44.5nõrk
08.09.05 KK-2 võistlusESTÜAnu OksSLK Heleros Miko Ülle Üksik130väga heaKK-21
08.09.05 KK-2 võistlusESTÜAnu OksSLK Heleros Orbie Aarne Altmets129.5väga heaKK-22
08.09.05 KK-2 võistlusESTÜAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist124.5väga heaKK-23
08.09.05 KK-2 võistlusESTÜAnu OksSLK Estrellest Xilary Kalev Kornet117heaKK-24
08.09.05 KK-2 võistlusESTÜAnu OksSLK Fest Kiefer Karmel Maret Tanissaar87rahuldav
08.09.05 SK-ALG võistlusESTÜAnu OksSLK Unerschrocken Kändy Tatjana Tšernjakova189I järkSK-ALG1
08.09.05 SK-ALG võistlusESTÜAnu OksLAB Fine Label Arthurus Jaana Vain126.5III järkSK-ALG2
08.09.05 SK-ALG võistlusESTÜAnu OksLAB Amanda Toomas Leppik125III järkSK-ALG3
08.09.05 SK-AVA võistlusESTÜAnu OksLAN Pessintassun Deichgraf Heleri Leibenau159.5II järkSK-AVA1
08.09.05 SK-AVA võistlusESTÜAnu OksISS Estrellest Brown Boss Bom-Bom Aljo Pärn158II järkSK-AVA2
08.09.05 SK-AVA võistlusESTÜAnu OksBKK White Coastal Barbara Annika Rätsep89
08.09.05 SK-EVÕI võistlusESTÜAnu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu271.5I järkSK-EVÕI1
08.09.05 SK-VÕI võistlusESTÜAnu OksKUL Eucalyptus Herkus Inge Vollmer138
17.09.05 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Fest Kiefer Idell Katrin Hadzi125.5väga heaKK-11
17.09.05 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Xocus Kalev Kornet108heaKK-12
17.09.05 KK-1 võistlusESLÜAnu OksDOB Tiador's Dez-Daniel Lauriina Kananen107heaKK-13
17.09.05 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Heleros Rosel Annika Palm125.5väga heaKK-21
17.09.05 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist119heaKK-22
17.09.05 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Drakon Meeli Puusepp115heaKK-23
17.09.05 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Xilary Kalev Kornet111heaKK-24
17.09.05 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Stark Fassen Jnka Triin Saluveer109.5heaKK-25
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Fest Kiefer Stas Rene Tamm130väga heaKK-31
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Cassius-Roi Andrus Räämet126väga heaKK-32
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Unerschrocken Wimba Igor Suhhalet125väga heaKK-33
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Põhjakroon Klaabu Tatjana Tšernjakova124.5väga heaKK-34
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksROT Bjarni Liina Noor121väga heaKK-35
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Neira Urmas Kotkas118.5heaKK-36
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Kronis Mirta Ingrid Mahoni113heaKK-37
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Fest Kiefer Kelvin Helle Kaljula95.5rahuldav
17.12.05 KK-1 eksamEKSLAnu OksSLK Unerschrocken Amaro Urmas Nuiamäe129.5väga heaKK-1
17.12.05 KK-1 eksamEKSLAnu OksSLK Unerschrocken Amaro Urmas Nuiamäe114heaKK-1
17.12.05 KK-1 eksamEKSLAnu OksSLK Jackotsy-Bonax Roxanne Medris Piir110heaKK-1
17.12.05 KK-2 eksamEKSLAnu OksSLK Fest Kiefer Idell Katrin Hadzi114heaKK-2
11.01.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksWLK Woksebs Queen Birgit Tilk183.5I järkSK-ALG1
11.01.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Est-Cerbo Ophelia Ene Sikk178.5I järkSK-ALG2
11.01.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets163I järkSK-ALG3
11.01.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Meiepere Creme Gracia Pirgit Pai160I järkSK-ALG4
11.01.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksTER Conchita Regina Koemets156.5II järkSK-ALG5
11.01.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksACD Karjapeni Aussie Karin Lassmann146II järkSK-ALG6
11.01.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksTER Brucelee Marina Õunapuu133III järkSK-ALG7
11.01.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksDAL Alphadirato Explorer Svetlana Zolotnikova90.5
11.01.06 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist184.5I järkSK-AVA1
11.01.06 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksLAN Pessintassun Deichgraf Heleri Leibenau162I järkSK-AVA2
11.01.06 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Brikke Kätlin Heinlaid140.5II järkSK-AVA3
11.01.06 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksDAL Exlibris Canes Deja Vu Heleri Turjakas133III järkSK-AVA4
11.01.06 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksKUL Eucalyptus Herkus Inge Vollmer228.5II järkSK-VÕI1
11.01.06 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksTER Breston Kaili Puttonen207.5III järkSK-VÕI2
11.01.06 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Faro Lehti Kasak148.5
13.05.06 KK-1 võistlusEBÜAnu OksBOX Mersu Morrison Liina Tomberg109heaKK-11
© 2010-2022 Mari Oblikas