EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
16.11.08 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Gundi vom Kirchenbruch Maire Õunmaa74rahuldavKK-1
06.09.08 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksSLK Margman Diffany Maire Õunmaa160
12.01.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Margman Diffany Maire Õunmaa171I järkSK-AVA1
15.09.07 SK-AVA võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorSLK Margman Diffany Maire Õunmaa161.5I järkSK-AVA3
02.09.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Margman Diffany Maire Õunmaa170.5I järkSK-AVA1
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Margman Diffany Maire Õunmaa151.5II järkSK-ALG7
08.09.06 KK-2 võistlusIPSONAnu OksSLK Margman Diffany Maire Õunmaa107heaKK-23
23.09.07 KK-1 võistlusMAXIMUSAnu OksMIX Hugo Maila Kasepõld110heaKK-16
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksHOV Custos Liminis Aragon Madi Nõmm90väga heaKK-33-4
29.05.16 SK1 võistlusSAAREAGAnu OksAM Snowtear Ly Saar197.5III järkSK11
04.07.15 SK1 võistlusAKTIIVAnu OksAM Snowtear Ly Saar210II järkSK11
02.06.12 SK-ALG võistlusAKTIIVAnu OksAM Snowtear Ly Saar109III järkSK-ALG4
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksAM Snowtear Ly Saardiskval.
29.08.10 KK-1 võistlusAKTIIVAnu OksAM Snowtear Ly Saar74rahuldavKK-12
24.05.08 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Baruto Ly Jõgila83heaKK-11
05.09.09 SK-ALG võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaBGR Sign of Constancy Apple Luise Leemet119.5III järkSK-ALG6
18.07.15 SK2 võistlusKAGUAnu OksWSS Speckled Easeful Mitch Lona Sarapuu122
11.01.14 SK2 võistlusTAKOAnu OksWSS Speckled Easeful Mitch Lona Sarapuu169
27.01.13 SK-AVA võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)WSS Speckled Easeful Mitch Lona Sarapuu111III järkSK-AVA6
09.06.12 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksWSS Speckled Easeful Mitch Lona Sarapuu127III järkSK-ALG4
27.10.13 SK-AVA eksamTSKKAnu OksSLK Steinhain Laima Ljubov Politsan142II järkSK-AVA
21.04.18 SK1 võistlusTAKOAnu OksCC Coccinella Cane D'oro Italiano Livia Kask220III järkSK14
09.06.12 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksCC Eaglemount Maya Bernadetta Livia Kask167I järkSK-AVA2
19.08.11 SK-ALG eksamIPSONAnu OksCC Eaglemount Maya Bernadetta Livia Kask186I järkSK-ALG
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Ly-Lafemme Linda Käär102.5rahuldav
31.08.03 KK-1 võistlusURANAnu OksSSN Arandaamire Lilian Holts115heaKK-12
30.09.06 KK-1 võistlusURANAnu OksVP Nevskaja Zhemchuzhina Pikkolo Liivika Pärg113.5heaKK-13
26.08.06 KK-1 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorVP Nevskaja Zhemchuzhina Pikkolo Liivika Pärg128.5väga heaKK-11
10.10.15 KK-1 võistlusEVLÜAnu OksDOB Legrant Land Campary Flox Liisa Zjabrikova92väga heaKK-11
17.11.07 KK-1 eksamIPSONAnu OksACD Koerustükk Red Jimmy Liisa Kaupmees107.5heaKK-1
25.07.09 KK-3 eksamIPSONAnu OksSLK Heleros Debby Liis Saks61mitterahuldav
16.11.08 KK-3 eksamIPSONAnu OksSLK Heleros Debby Liis Saks65mitterahuldav
13.05.06 KK-1 võistlusEBÜAnu OksBOX Mersu Morrison Liina Tomberg109heaKK-11
30.06.12 SK-AVA võistlusEVLÜAnu OksSLK Fest Kiefer Violetta Liina Solotarjeva162I järkSK-AVA1
02.06.12 SK-ALG võistlusAKTIIVAnu OksSLK Fest Kiefer Violetta Liina Solotarjeva184.5I järkSK-ALG1
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Fest Kiefer Violetta Liina Solotarjeva88heaKK-21
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksROT Bjarni Liina Noor121väga heaKK-35
15.06.13 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksIS Wind Chart Alternative Mambo Liina Kümnik146.5II järkSK-ALG3
02.09.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksIS Sign of Constancy Olivia Liina Kümnik109III järkSK-ALG3
24.05.08 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Jaquline Liidia Suurpere78rahuldavKK-33
02.09.07 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksMAL Tammikallion Cliffa Kaiffari Liia Pukki-Merivirta198III järkSK-EVÕI2
28.06.06 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksMAL Tammikallion Cliffa Kaiffari Liia Pukki-Merivirta214.5III järkSK-VÕI2
30.09.06 KK-1 võistlusURANAnu OksBLK Breezy Blizzard Wanda Liia Leer117.5heaKK-12
18.09.04 KK-2 võistlusURANAnu OksBLK Atlanda Liia Leer118heaKK-22
08.01.11 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksVLK Estrellest Delya Liia Juhani102III järkSK-AVA3
08.09.06 KK-1 võistlusIPSONAnu OksVLK Estrellest Delya Liia Juhani116.5heaKK-13
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BKK Nike Von Roda Bgskreta First Ligija Frišfelde116.5III järkSK-ALG6
29.08.10 KK-2 võistlusAKTIIVAnu OksSLK Estrellest Karu-Mati Lembit Toomsalu66mitterahuldav
12.01.08 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Faro Lehti Kasak236.5II järkSK-VÕI1
02.09.07 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Faro Lehti Kasak177
© 2010-2020 Mari Oblikas