EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
18.07.15 SK1 võistlusKAGUAnu OksCC Timoniere Giorgina Regina Tomson224I järkSK12
10.01.15 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksMIX Rambo Regina Tomson171I järkSK-ALG2
16.03.19 SK3 võistlusTAKOAnu OksSIL Bersifjor Vicenza Regina Suup255II järkSK34
19.05.18 SK3 võistlusIPSONAnu OksSIL Bersifjor Vicenza Regina Suup223.5III järkSK35
21.04.18 SK3 võistlusTAKOAnu OksSIL Bersifjor Vicenza Regina Suup264.5I järkSK33
07.01.17 SK1 võistlusTAKOAnu OksSIL Bersifjor Vicenza Regina Suup309.5I järkSK11
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksSIL Malet Park Paprika Regina Suup214III järkSK38
10.01.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksSIL Malet Park Paprika Regina Suup152.5
15.09.13 SK-VÕI võistlusURANAnu OksSIL Malet Park Paprika Regina Suup211III järkSK-VÕI3
23.02.13 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSIL Malet Park Paprika Regina Suup135III järkSK-AVA3
27.01.13 SK-AVA võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)SIL Malet Park Paprika Regina Suup170I järkSK-AVA4
11.01.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksTER Conchita Regina Koemets156.5II järkSK-ALG5
25.04.04 SK-AVA võistlusPÄRNUAnu OksTER Bellemere Reet Soekõrv123.5III järkSK-AVA3
16.11.08 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Fest Kiefer Barcelona Reet Reimann89heaKK-1
29.08.10 KK-2 võistlusAKTIIVAnu OksSLK Briatore Rits Reena Tasa66mitterahuldav
08.08.09 SK-VÕI võistlusURANAnu OksAMB Dion's AB Electra Reelika Reilson142.5
01.05.09 SK-VÕI võistlusURANAnu OksAMB Dion's AB Electra Reelika Reilson193III järkSK-VÕI1
06.09.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksAMB Dion's AB Electra Reelika Reilson168I järkSK-AVA1
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksAMB Dion's AB Electra Reelika Reilson139III järkSK-ALG8
12.06.05 SK-AVA võistlusSAAREAnu OksIS Sign of Constancy Fairy-Tale Reedik Kivisoo151II järkSK-AVA1
08.09.05 KK-1 võistlusESTÜAnu OksSLK Steinhain Iwett Raul Õismaa44.5nõrk
29.11.15 KK-3 eksamVIKOAnu OksMAL Mecberger Onni Raul Bamberg85heaKK-3
27.10.13 KK-1 eksamTSKKAnu OksSLK Inxest Simba Rando Rämmeld88heaKK-1
15.06.13 SK-AVA võistlusEVLÜAnu OksKUL Meiepere Golden Lights Rando Komi131.5III järkSK-AVA3
30.06.12 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksKUL Meiepere Golden Lights Rando Komi159II järkSK-ALG6
02.06.12 SK-AVA võistlusAKTIIVAnu OksVLK Kauruna Eke-Eirenne Rainer Rohi153.5II järkSK-AVA1
25.04.04 KK-3 võistlusPÄRNUAnu OksSLK Unerschrocken Indro Raine Kuningas114heaKK-32
21.04.18 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAB Forest Fan Ursus Minor Raimo Maasik167.5I järkSK-ALG2
07.01.17 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAB Forest Fan Ursus Minor Raimo Maasik140.5II järkSK-ALG3
10.10.15 KK-3 võistlusEVLÜAnu OksSLK Unerschrocken Zarita Raimo Lander80heaKK-31-2
27.10.13 KK-2 eksamTSKKAnu OksSLK Inxest Roswell Raimo Lander82heaKK-2
04.11.12 KK-1 eksamIPSONAnu OksBKK Ridon Hennet Elisee Raili Suits79rahuldavKK-1
27.10.13 SK-ALG eksamTSKKAnu OksGS Finfair Loch Carron Raili Laani155II järkSK-ALG
04.10.09 SK-AVA võistlusPÄRNUAnu OksSSN Gloris Heidy Ragne Oja102III järkSK-AVA6
01.05.09 SK-AVA võistlusURANAnu OksSSN Gloris Heidy Ragne Oja146II järkSK-AVA1
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksSLK Estrellest Öömust Blacky Priit Tammesoo92väga heaKK-31
12.05.07 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Öömust Blacky Priit Tammesoo 105heaKK-38
18.07.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksWT Ak Mil Vista Benton Priit Ratturkatkestas
18.07.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksKSN Cessy Priit Rattur68.5
25.01.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKSN Cessy Priit Rattur146II järkSK-ALG3
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKSN Cessy Priit Rattur174.5I järkSK-ALG5
27.10.13 SK-AVA eksamTSKKAnu OksSLK Flutwelle Mirana Priit Pappel112III järkSK-AVA
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksKUL Meiepere Creme Gracia Pirgit Pai80heaKK-35
28.06.06 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksKUL Meiepere Creme Gracia Pirgit Pai165I järkSK-AVA1
11.01.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Meiepere Creme Gracia Pirgit Pai160I järkSK-ALG4
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksVIZ Gyrkovari Lelkes Piret Oja122III järkSK-ALG6
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksSLK Margman Quicken Piret Koor76rahuldavKK-36
31.08.03 KK-1 võistlusURANAnu OksSLK Kronis Lisbeth Piret Kants123väga heaKK-11
31.08.03 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Kronis Dempsy Piret Kants117.5heaKK-22
06.09.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksGS Gagato Asterisk Piret Kannike108III järkSK-AVA4
© 2010-2020 Mari Oblikas