EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
15.09.07 SK-ALG võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorVLK Estrellest La Rocco Urve Kallavus166I järkSK-ALG3
04.10.09 SK-ALG võistlusPÄRNUAnu OksSLK Estrellest Aiko Lee Urve Hiie156II järkSK-ALG1
22.09.02 SK-ALG võistlusEDÜAnu OksISS Estrellest Bel Amy Cash Urve Hiie144II järkSK-ALG5
17.12.05 KK-1 eksamEKSLAnu OksSLK Unerschrocken Amaro Urmas Nuiamäe129.5väga heaKK-1
17.12.05 KK-1 eksamEKSLAnu OksSLK Unerschrocken Amaro Urmas Nuiamäe114heaKK-1
15.09.07 SK-ALG võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorST Hocline's Originally Obdurate Urmas Kuum96
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Neira Urmas Kotkas118.5heaKK-36
22.09.02 KK-2 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Neira Urmas Kotkas135võrratuKK-21
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Neira Urmas Kotkas108heaKK-25
04.10.09 SK-AVA võistlusPÄRNUAnu OksIS Sign of Constancy Summerbliss Ulna Kull148.5II järkSK-AVA3
06.09.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksIS Sign of Constancy Summerbliss Ulna Kull162I järkSK-ALG3
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksIS Sign of Constancy Summerbliss Ulna Kull164.5I järkSK-ALG3
15.09.13 SK-ALG võistlusURANAnu OksJRT Riikolan Poker Face Ülli Saar149II järkSK-ALG9
10.10.15 KK-3 võistlusEVLÜAnu OksSLK Wunderstern Myyth Ülle Vahesaar74rahuldavKK-34
13.05.06 KK-3 võistlusEBÜAnu OksSLK Heleros Miko Ülle Üksik120.5väga heaKK-32
08.09.05 KK-2 võistlusESTÜAnu OksSLK Heleros Miko Ülle Üksik130väga heaKK-21
25.07.09 KK-3 eksamIPSONAnu OksMIX Tommi Ülle Tõnus72rahuldavKK-3
30.09.06 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Naks Ülle Rauk111.5heaKK-23
26.08.06 KK-2 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorSLK Estrellest Naks Ülle Rauk122väga heaKK-21
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksSLK Margman Symon Ülle Rande154.5II järkSK-ALG4
28.07.17 KK-1 eksamERÜAnu OksSLK Margman Symon Ülle Rande75rahuldavKK-1
04.10.09 SK-ALG võistlusPÄRNUAnu OksCPK Pamparix Be Fair Ülle Pae110III järkSK-ALG3
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksALK Capricole Crazy About You Tuuli Vaino76rahuldavKK-310-11
15.07.17 KK-3 võistlusKAGUAnu OksALK Capricole Crazy About You Tuuli Vaino72rahuldavKK-31
10.06.12 KK-2 võistlusKAGUAnu OksIWT Dion's Wheaten Glenn Tuuli Kauer77rahuldavKK-21
04.06.05 KK-1 võistlusURANAnu OksLAB Forest Fan Emma Triinu Laansalu106heaKK-11
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksLAB Forest Fan Emma Triinu Laansalu119.5heaKK-17
15.06.13 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksMIX Sebastian Triinu Hommuk128III järkSK-ALG6
06.09.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksACD Wallaroo Jinn Qui-Gong Triin Tamme75
17.09.05 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Stark Fassen Jnka Triin Saluveer109.5heaKK-25
14.12.03 SK-ALG eksamESTÜAnu OksKUL Rogerwiek Action Boy Triin Kass153II järkSK-ALG
04.11.12 KK-1 eksamIPSONAnu OksCPK Milli Miller Stormy Toomas Truumure69mitterahuldav
08.09.05 SK-ALG võistlusESTÜAnu OksLAB Amanda Toomas Leppik125III järkSK-ALG3
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSLK Unerschrocken Carlo Toomas Kriisa80heaKK-37
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksSLK Wunderstern Joop Toomas Kattel72rahuldavKK-38-9
04.06.05 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Luhaotsa Arleta Tõnu Pendis111heaKK-35
31.08.03 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Luhaotsa Arleta Tõnu Pendis124.5väga heaKK-32
03.07.01 KK-2 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Briatore Barbara Tõnu Ots134.5võrratuKK-2
26.12.09 KK-2 eksamESLÜAnu OksSLK Estrellest Urmuri Kapral Tõnu Mägi65.5mitterahuldav
23.12.09 KK-1 eksamESLÜAnu OksSLK Estrellest Urmuri Kapral Tõnu Mägi70.5rahuldavKK-1
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSLK Estrellest Larko Varg Tõnu Armulik74rahuldavKK-312
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Rogerwiek Action Boy Tiivi Kass159.5II järkSK-ALG9
28.09.03 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Rayntes Boss Tiiu Lepp123väga heaKK-32
16.07.03 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksROT Fredy Tiit Blaat264.5I järkSK-VÕI1
15.09.13 SK-ALG võistlusURANAnu OksHAC Memorylane A Pirates Party Tiina Teng-Tamme171I järkSK-ALG4
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksHAC Memorylane A Pirates Party Tiina Teng-Tamme162I järkSK-ALG4
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksIS Sign of Constancy Satine Rouge Tiina Tammera91
24.02.04 SK-AVA võistlusRAKVEREAnu OksROT Goldenbeck Cimba Tiia Sundla155.5II järkSK-AVA2
30.06.12 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksALK Wabun's Graffiti Inkspot Tea Saarinen169I järkSK-ALG3
15.09.13 SK-ALG võistlusURANAnu OksSIL Valneriz Divine Queen Tatjana Zamorskaja162.5I järkSK-ALG6-7
© 2010-2020 Mari Oblikas