EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
05.03.16 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko262I järkSK33
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko279.5I järkSK32
10.01.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko276I järkSK32
11.01.14 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Aisknekht Crown For The Leader Natalja Garastsenko138III järkSK-ALG1
11.01.14 SK1 võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Adrenaline Rush Natalja Garastsenko261I järkSK11
11.01.14 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko282I järkSK32
15.09.13 SK-EVÕI võistlusEKL-KKKAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko281I järkSK-EVÕI2
15.06.13 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko287I järkSK-EVÕI2
23.02.13 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko237II järkSK-EVÕI1
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko305I järkSK-EVÕI1
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko283I järkSK-EVÕI1
10.06.12 SK-EVÕI võistlusKAGUAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko206III järkSK-EVÕI3
09.06.12 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko219.5III järkSK-EVÕI1
08.01.11 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko184.5I järkSK-AVA1
19.06.10 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBE Alfa Sagittarius Arej Natalja Garastsenko209.5III järkSK-EVÕI3
04.10.09 SK-EVÕI võistlusPÄRNUAnu OksBE Alfa Sagittarius Arej Natalja Garastsenko243.5II järkSK-EVÕI2
05.09.09 SK-EVÕI võistlusEKL-KKKAnu Oks, Marja Ala-NikkolaBE Alfa Sagittarius Arej Natalja Garastsenko224II järkSK-EVÕI2
06.09.08 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBE Alfa Sagittarius Arej Natalja Garastsenko249.5II järkSK-EVÕI3
12.01.08 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBE Alfa Sagittarius Arej Natalja Garastsenko251.5II järkSK-EVÕI3
15.09.07 SK-VÕI võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorBE Alfa Sagittarius Arej Natalja Garastsenko294.5I järkSK-VÕI1
14.01.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksBE Alfa Sagittarius Arej Natalja Garastsenko179.5I järkSK-AVA1
20.05.06 SK-AVA võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksBE Alfa Sagittarius Arej Natalja Garastsenko125III järkSK-AVA3
23.02.13 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSAM Lumeingel Väike Merineitsi Natalja Beljajeva115III järkSK-AVA4
15.07.17 SK2 võistlusKAGUAnu OksMT Avtograf Ot Yastreba Natalia Arhipenko167.5
08.08.15 SK2 võistlusTAKOAnu OksMT Avtograf Ot Yastreba Natalia Arhipenko193.5III järkSK23
18.07.15 SK2 võistlusKAGUAnu OksMT Avtograf Ot Yastreba Natalia Arhipenko199III järkSK22
15.07.17 SK2 võistlusKAGUAnu OksBC Xera Alchera Natalia Archipenko306I järkSK21
16.03.19 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Rodion Naima Margus177.5
28.07.17 KK-1 eksamERÜAnu OksMIX Donna Naima Margus82heaKK-1
07.07.18 SK1 võistlusAKTIIVAnu OksALK Peak River Fly Graceful Pitta Brit Moonika Trumm212III järkSK16
29.05.16 SK1 võistlusSAAREAGAnu OksALK Peak River Fly Graceful Pitta Brit Moonika Trumm158.5
04.11.12 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Margman Jamboree Krakatau Monika Rusing78rahuldavKK-1
19.11.11 KK-1 võistlusARTICUSAnu OksSLK Margman Wildfire Wanda Monika Rusing87heaKK-11
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksSLK Margman Brigitta Brighty Monika Rusing72rahuldavKK-38-9
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Margman Brigitta Brighty Monika Rusing169.5I järkSK-ALG4
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksSLK Margman Brigitta Brighty Monika Rusing168I järkSK-ALG5
29.05.16 SK-ALG võistlusSAAREAGAnu OksBC Rafferty vom Grünen Kuckuck Monika Põld179.5I järkSK-ALG2
04.07.15 SK3 võistlusAKTIIVAnu OksBC Mainspring Tjika Monika Põld177
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Mainspring Tjika Monika Põld167I järkSK-ALG2
04.10.09 SK-AVA võistlusPÄRNUAnu OksMIX Mortimer Monika Põld137.5III järkSK-AVA4
03.05.08 SK-AVA võistlusSAAREAnu OksMIX Mortimer Monika Põld108III järkSK-AVA2
25.07.09 KK-1 eksamIPSONAnu OksMAL Arina Mirjam Kustov90väga heaKK-1
03.07.01 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Steinhain Connie Mirjam Kangur122väga heaKK-1
15.09.13 SK-ALG võistlusURANAnu OksSAM Hard Beik Iz Moskovskoy Metely Mikhail Suzi151II järkSK-ALG8
15.09.13 SK-VÕI võistlusURANAnu OksVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas205III järkSK-VÕI5
15.06.13 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas282I järkSK-VÕI1
30.06.12 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas228.5II järkSK-VÕI1
02.06.12 SK-VÕI võistlusAKTIIVAnu OksVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas215III järkSK-VÕI1
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas66mitterahuldav
08.01.11 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas237.5II järkSK-VÕI4
© 2010-2020 Mari Oblikas