EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
09.06.12 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksVIZ Quickstep of Skyrocket Marika Kuusman200III järkSK-EVÕI2
08.01.11 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksVIZ Quickstep of Skyrocket Marika Kuusman224II järkSK-EVÕI3
04.10.09 SK-VÕI võistlusPÄRNUAnu OksVIZ Quickstep of Skyrocket Marika Kuusman100
14.12.03 SK-AVA eksamESTÜAnu OksSLK Field Of Dreams Apple Pie Marika Kuusman162I järkSK-AVA
09.06.12 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBGR Volfrad Ellin's Golden Catlyn Marika Bander181I järkSK-ALG1
16.11.08 KK-2 eksamIPSONAnu OksSSN Gloris Rita Marianne Kreisman59mitterahuldav
14.01.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSSN Gallant Soul Ermintrude Eudura Marianne Kreisman131III järkSK-AVA6
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksSSN Gallant Soul Ermintrude Eudura Marianne Kreisman175.5I järkSK-ALG3
08.09.05 KK-1 võistlusESTÜAnu OksSSN Gallant Soul Ermintrude Eudura Marianne Kreisman113heaKK-12
10.01.15 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksDOB Piterskiy Kurazh Zhemchuzhyna Marianna Voznessenskaja173I järkSK-ALG1
15.09.13 SK-ALG võistlusURANAnu OksDOB Piterskiy Kurazh Zhemchuzhyna Marianna Voznessenskajadiskval.
10.01.15 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksALK Propwash Cinema Verite Mari Valgma152.5II järkSK-ALG3
12.05.07 KK-3 võistlusEDÜAnu OksDOB Haus Riback Adele Mari Ojarand132väga heaKK-31
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksBKK Private-Stefal Rihanna Margus Mägi60mitterahuldav
15.06.13 SK-AVA võistlusEVLÜAnu OksVLK White Gold Dream Alfix Margot Luukas163.5I järkSK-AVA1
05.09.09 SK-AVA võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaVLK White Gold Dream Alfix Margot Luukas147.5II järkSK-AVA4
16.11.08 KK-2 eksamIPSONAnu OksVLK White Gold Dream Alfix Margot Luukas86heaKK-2
06.09.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksVLK White Gold Dream Alfix Margot Luukas163.5I järkSK-ALG2
30.01.05 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksDOB Smart Wood Hills Ilois Margit Pütsepp131III järkSK-AVA4
03.05.08 SK-VÕI võistlusSAAREAnu OksALK Gun Lake Dancing Queen Marge Perri149
15.09.07 SK-AVA võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorALK Gun Lake Dancing Queen Marge Perri149.25II järkSK-AVA5
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksALK Gun Lake Dancing Queen Marge Perri172.5I järkSK-ALG3
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksALK Gun Lake Dancing Queen Marge Perri104III järkSK-ALG10
12.01.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksLAB My Brand Beloved Marge Goldberg-Talts129.5III järkSK-AVA4
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAB My Brand Beloved Marge Goldberg-Talts160.5I järkSK-ALG6
28.06.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAB My Brand Beloved Marge Goldberg-Talts100III järkSK-ALG7
16.03.19 SK1 võistlusTAKOAnu OksWCC Yuvilee Anna Molly Margarita Vandane261.5I järkSK12
17.11.07 KK-3 eksamIPSONAnu OksSLK Fest Kiefer Karmel Maret Tanissaar100rahuldav
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksSLK Fest Kiefer Karmel Maret Tanissaar179I järkSK-ALG2
08.09.05 KK-2 võistlusESTÜAnu OksSLK Fest Kiefer Karmel Maret Tanissaar87rahuldav
12.06.05 SK-ALG võistlusSAAREAnu OksSLK Fest Kiefer Karmel Maret Tanissaar146II järkSK-ALG3
30.01.05 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Fest Kiefer Karmel Maret Tanissaar108III järkSK-ALG7
04.06.05 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Piirikoer Carry Maret Eimre119.5heaKK-33
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksSLK Piirikoer Carry Maret Eimre121väga heaKK-14-5
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Maleficent Black Ruby Marelle Papli81heaKK-1
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksSLK Maleficent Black Ruby Marelle Papli97.5
04.10.09 SK-AVA võistlusPÄRNUAnu OksACD Koerustükk Red Angel Marelii Pirsi73
28.07.17 KK-1 eksamERÜAnu OksSLK Estrellest Von Villery Marek Piirimägi85heaKK-1
29.08.10 KK-3 võistlusAKTIIVAnu OksDOB Yacheero's Princess Piandra Mare Meldre68mitterahuldav
29.08.10 KK-3 võistlusAKTIIVAnu OksDOB Yacheero's Ideal Indigo Mare Meldre54mitterahuldav
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSLK Jabina Quick Mare Adermann85heaKK-35-6
15.07.17 KK-2 võistlusKAGUAnu OksSLK Estrellest Ax Attila Maiu Rõbakov67mitterahuldav
03.05.08 SK-ALG võistlusSAAREAnu OksSLK Piirikoer Indy Maire Saar173.5I järkSK-ALG1
15.09.07 SK-ALG võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorSLK Piirikoer Indy Maire Saar147.25II järkSK-ALG7
12.06.05 KK-1 võistlusSAAREAnu OksSLK Piirikoer Indy Maire Saar89.5rahuldav
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Schwarze Libelle Agatha Maire Õunmaa92väga heaKK-1
15.09.13 SK-AVA võistlusURANAnu OksSLK Margman Yamaica Maire Õunmaa162.5I järkSK-AVA1
04.11.12 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Margman Iceman Maire Õunmaa80heaKK-1
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Margman Yamaica Maire Õunmaa85heaKK-23
05.09.09 SK-VÕI võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaSLK Margman Diffany Maire Õunmaa126.5
© 2010-2020 Mari Oblikas