EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
15.09.07 SK-EVÕI võistlusEKL-KKKAnu Oks, Kaja KoorWLK Classic Dream's Tic Tac Toe Killu Ahi236II järkSK-EVÕI2
15.09.07 SK-ALG võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorVLK Estrellest Desiree Demeter Eve Reheväli156.25II järkSK-ALG5
15.09.07 SK-ALG võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorST Hocline's Jackpot Kerttu Rahe151.5II järkSK-ALG6
15.09.07 SK-ALG võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorSLK Piirikoer Indy Maire Saar147.25II järkSK-ALG7
15.09.07 SK-AVA võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorALK Gun Lake Dancing Queen Marge Perri149.25II järkSK-AVA5
15.09.07 SK-AVA võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorST Hocline's Fiona Fairy Of Loch Kerttu Rahe140II järkSK-AVA6
15.09.07 SK-VÕI võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorSHE White Coastal Little Kenneth Kristina Lukašejeva224.5II järkSK-VÕI2
02.09.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksCDB Mango Rico Roar Aron Lexus Aljo Pärn146II järkSK-ALG1
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Margman Diffany Maire Õunmaa151.5II järkSK-ALG7
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksVLK Estrellest Desiree Demeter Eve Reheväli150II järkSK-ALG8
14.01.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets153.5II järkSK-AVA4
14.01.07 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu245.5II järkSK-EVÕI1
08.09.06 SK-AVA võistlusIPSONAnu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets152.5II järkSK-AVA1
08.09.06 SK-VÕI võistlusIPSONAnu OksWLK Classic Dream's Tic Tac Toe Killu Ahi253.5II järkSK-VÕI1
26.08.06 SK-ALG võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorTER Kora Iž Žvaigždes Sigrid Hütsi152.5II järkSK-ALG1
28.06.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksDAL Curie Aet Leemet150II järkSK-ALG4
28.06.06 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu225II järkSK-EVÕI1
28.06.06 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksWLK Woksebs Queen Birgit Tilk226II järkSK-VÕI1
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets155.5II järkSK-ALG6
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksVIZ Folt-Point-Pollach Bako Helena Trus 150.5II järkSK-ALG7
20.05.06 SK-AVA võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksSLK Stark Fassen Evelyn Evgeni Kozlov153.5II järkSK-AVA1
20.05.06 SK-VÕI võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist246II järkSK-VÕI1
11.01.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksTER Conchita Regina Koemets156.5II järkSK-ALG5
11.01.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksACD Karjapeni Aussie Karin Lassmann146II järkSK-ALG6
11.01.06 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Brikke Kätlin Heinlaid140.5II järkSK-AVA3
11.01.06 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksKUL Eucalyptus Herkus Inge Vollmer228.5II järkSK-VÕI1
08.09.05 SK-AVA võistlusESTÜAnu OksLAN Pessintassun Deichgraf Heleri Leibenau159.5II järkSK-AVA1
08.09.05 SK-AVA võistlusESTÜAnu OksISS Estrellest Brown Boss Bom-Bom Aljo Pärn158II järkSK-AVA2
12.06.05 SK-ALG võistlusSAAREAnu OksSLK Fest Kiefer Karmel Maret Tanissaar146II järkSK-ALG3
12.06.05 SK-AVA võistlusSAAREAnu OksIS Sign of Constancy Fairy-Tale Reedik Kivisoo151II järkSK-AVA1
30.01.05 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist155.5II järkSK-ALG4
30.01.05 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Brikke Kätlin Heinlaid152.5II järkSK-ALG5
18.07.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksDOB Hainide Lanno-Lannes Maris Siilmann154.5II järkSK-ALG2
18.07.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksIS Windharmony Dreamer Aivi Räisänen140II järkSK-ALG3
25.04.04 SK-ALG võistlusPÄRNUAnu OksKUL Orchid Morning Sunshine Helen Jõeäär145.5II järkSK-ALG1
25.04.04 SK-AVA võistlusPÄRNUAnu OksLAB Klarissa Helen Sang140.5II järkSK-AVA2
24.02.04 SK-ALG võistlusRAKVEREAnu OksROT Krissmade Cid Tsallenger Eero Kadarik148II järkSK-ALG1
24.02.04 SK-AVA võistlusRAKVEREAnu OksROT Goldenbeck Cimba Tiia Sundla155.5II järkSK-AVA2
24.02.04 SK-AVA võistlusRAKVEREAnu OksROT Reeweil Ca-Tšamba Kristina Varik-Kilm149II järkSK-AVA3
25.01.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKSN Cessy Priit Rattur146II järkSK-ALG3
25.01.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksAKS Winz Sprate Little Twister Jana Adamson151II järkSK-AVA3
25.01.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Est-Cerbo Metaxa Anne Peet150II järkSK-AVA4
25.01.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksIKS Volfrad Avi'Krispi Inga Järv149.5II järkSK-AVA5
25.01.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksDAL Alphadirato Diana Bianca Svetlana Zolotnikova148II järkSK-AVA6
14.12.03 SK-ALG eksamESTÜAnu OksKUL Rogerwiek Action Boy Triin Kass153II järkSK-ALG
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Rogerwiek Action Boy Tiivi Kass159.5II järkSK-ALG9
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Chess Sopretty We Salute You Kristi Jurtom150.5II järkSK-ALG10
16.07.03 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Est-Cerbo Metaxa Anne Peet148II järkSK-AVA1
16.07.03 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Est-Cerbo Nebrett Kristi Vaidla144II järkSK-AVA2
16.07.03 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksIKS Volfrad Avi'Krispi Inga Järv140II järkSK-AVA3
© 2010-2021 Mari Oblikas