EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
24.02.04 SK-AVA võistlusRAKVEREAnu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu193.5I järkSK-AVA1
25.01.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Blordos Santos Ebe-Kai Kiviorg177.5I järkSK-ALG1
25.01.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Est-Cerbo Ophelia Ene Sikk169I järkSK-ALG2
25.01.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Est-Cerbo Nebrett Kristi Vaidla179I järkSK-AVA1
25.01.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu177.5I järkSK-AVA2
14.12.03 SK-ALG eksamESTÜAnu OksLEO Ramavan's Kaiutar Merit Aumre163I järkSK-ALG
14.12.03 SK-AVA eksamESTÜAnu OksSLK Field Of Dreams Apple Pie Marika Kuusman162I järkSK-AVA
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksTER Workaholic Da-Do-Ron-Ron Kirsti Vesanto187I järkSK-ALG1
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Eucalyptus Herkus Inge Vollmer186I järkSK-ALG2
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSHE White Coastal Little Tip Top Evi Reitel179I järkSK-ALG3
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksDAL Alphadirato Diana Bianca Svetlana Zolotnikova178.5I järkSK-ALG4
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKSN Cessy Priit Rattur174.5I järkSK-ALG5
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Est-Cerbo Natter Kristi Pärn164.5I järkSK-ALG6
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSSN Pamela Sven Pekkenen164I järkSK-ALG7
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Est-Cerbo Nanett Inge Puusepp160.5I järkSK-ALG8
16.07.03 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksROT Fredy Tiit Blaat264.5I järkSK-VÕI1
22.09.02 SK-ALG võistlusEDÜAnu OksSLK Est-Relzo Deft Külli Soo190I järkSK-ALG1
22.09.02 SK-ALG võistlusEDÜAnu OksDOB Yacheero's Rosi Bianca Oliver Alas180I järkSK-ALG2
22.09.02 SK-ALG võistlusEDÜAnu OksSLK Est-Cerbo Nebrett Kristi Vaidla175.5I järkSK-ALG3
22.09.02 SK-ALG võistlusEDÜAnu OksSLK Est-Cerbo Metaxa Anne Peet174I järkSK-ALG4
19.08.02 SK-ALG eksamPÄRNUAnu OksDOB Yacheero's Duquesa Doniela Kaidi Juurik177.5I järkSK-ALG
19.08.02 SK-VÕI eksamPÄRNUAnu OksDOB Marland Cenna Octavia Andry Kikkull266.5I järkSK-VÕI
16.03.19 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksACD Banana Bender Super Trouper Grete Ohak158.5II järkSK-ALG6
16.03.19 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Knave Of Diamonds Jelena Dolski156.5II järkSK-ALG7
16.03.19 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksMPS Vetmar Livi Mishely Meloni Egle Bartnikas151.5II järkSK-ALG8
16.03.19 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksNSR Active Asics Adelheid Ingrid Eha143.5II järkSK-ALG9
16.03.19 SK1 võistlusTAKOAnu OksTER U Are So Unique Z Kovarny Janeli Tikk235.5II järkSK13
16.03.19 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Queen Of Hearts Natalja Garastsenko255II järkSK21
16.03.19 SK3 võistlusTAKOAnu OksSIL Bersifjor Vicenza Regina Suup255II järkSK34
16.03.19 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Icepeak Ray's Fellow Dreamer Janne Koots242II järkSK35
16.03.19 SK3 võistlusTAKOAnu OksALK Momento Mistika Sailing To Peak River Annika Maripuu224II järkSK36
07.07.18 SK1 võistlusAKTIIVAnu OksHOV Custos Liminis Aurelia Greta Rüütel255.5II järkSK14
07.07.18 SK1 võistlusAKTIIVAnu OksALK Peak River Fab Fancy Annika Maripuu249.5II järkSK15
07.07.18 SK2 võistlusAKTIIVAnu OksHOV Nicky vom Hause Luka Greta Rüütel236.5II järkSK21
07.07.18 SK3 võistlusAKTIIVAnu OksBC Piggyland's Up To Speed Dollie Ege Taliaru253.5II järkSK31
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksSLK Margman Symon Ülle Rande154.5II järkSK-ALG4
12.05.18 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe237II järkSK33
21.04.18 SK1 võistlusTAKOAnu OksBC Aisknekht Vista Indigo For Leader Natalja Garastsenko249.5II järkSK11
21.04.18 SK1 võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Bugi-Vugi Flame Natalja Sazonova239.5II järkSK12
21.04.18 SK1 võistlusTAKOAnu OksMIX Laura Marju Mikkel230II järkSK13
21.04.18 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Unique Alfa Fortuna Inga Liis250II järkSK35
15.07.17 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu244.5II järkSK34
15.07.17 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe242.5II järkSK35
07.01.17 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAB Forest Fan Ursus Minor Raimo Maasik140.5II järkSK-ALG3
07.01.17 SK1 võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Bugi-Vugi Flame Natalja Sazonova236.5II järkSK13
07.01.17 SK2 võistlusTAKOAnu OksHOV Nicky vom Hause Luka Greta Rüütel251.5II järkSK22
07.01.17 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko230II järkSK36
29.05.16 SK3 võistlusSAAREAGAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu231II järkSK32
05.03.16 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Star Light Son Hold Up Indrek Truu150.5II järkSK-ALG3
05.03.16 SK1 võistlusTAKOAnu OksMIX Rambo Regina Tomson222.5II järkSK11
© 2010-2021 Mari Oblikas