EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
30.09.06 KK-2 võistlusURANAnu OksST Hocline's Fiona Fairy Of Loch Kerttu Rahe105heaKK-24
30.09.06 KK-3 võistlusURANAnu OksLAN Pessintassun Deichgraf Heleri Leibenau117heaKK-32
08.09.06 KK-1 võistlusIPSONAnu OksVLK Estrellest Delya Liia Juhani116.5heaKK-13
08.09.06 KK-1 võistlusIPSONAnu OksSBT Mooncraft's Vainglorius Brindle Girl Reili Rooden107.5heaKK-14
08.09.06 KK-2 võistlusIPSONAnu OksSLK Margman Orpheus Kai Raud110.5heaKK-22
08.09.06 KK-2 võistlusIPSONAnu OksSLK Margman Diffany Maire Õunmaa107heaKK-23
08.09.06 KK-3 võistlusIPSONAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist106.5heaKK-32
26.08.06 KK-1 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorSLK Estrellest Ülly Taimi Plaado113.5heaKK-13
26.08.06 KK-1 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorBOX Raftsman Ruby Of Golden Amulette Eve Makke112heaKK-14
26.08.06 KK-3 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorDOG Sorbus Intermedia Austrin Katrin Reiko105heaKK-31-2
26.08.06 KK-3 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorSLK Estrellest Argos Sirje Kaldamäe105heaKK-31-2
13.05.06 KK-1 võistlusEBÜAnu OksBOX Mersu Morrison Liina Tomberg109heaKK-11
13.05.06 KK-2 võistlusEBÜAnu OksBOX Felicitas Ceres Scarlet Bee Kristi Nöps117.5heaKK-21
13.05.06 KK-3 võistlusEBÜAnu OksLAN Pessintassun Deichgraf Heleri Leibenau105heaKK-33
17.12.05 KK-1 eksamEKSLAnu OksSLK Unerschrocken Amaro Urmas Nuiamäe114heaKK-1
17.12.05 KK-1 eksamEKSLAnu OksSLK Jackotsy-Bonax Roxanne Medris Piir110heaKK-1
17.12.05 KK-2 eksamEKSLAnu OksSLK Fest Kiefer Idell Katrin Hadzi114heaKK-2
17.09.05 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Xocus Kalev Kornet108heaKK-12
17.09.05 KK-1 võistlusESLÜAnu OksDOB Tiador's Dez-Daniel Lauriina Kananen107heaKK-13
17.09.05 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist119heaKK-22
17.09.05 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Drakon Meeli Puusepp115heaKK-23
17.09.05 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Xilary Kalev Kornet111heaKK-24
17.09.05 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Stark Fassen Jnka Triin Saluveer109.5heaKK-25
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Neira Urmas Kotkas118.5heaKK-36
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Kronis Mirta Ingrid Mahoni113heaKK-37
08.09.05 KK-1 võistlusESTÜAnu OksSSN Gallant Soul Ermintrude Eudura Marianne Kreisman113heaKK-12
08.09.05 KK-1 võistlusESTÜAnu OksSLK Estrellest Xocus Kalev Kornet110heaKK-13
08.09.05 KK-2 võistlusESTÜAnu OksSLK Estrellest Xilary Kalev Kornet117heaKK-24
04.06.05 KK-1 võistlusURANAnu OksLAB Forest Fan Emma Triinu Laansalu106heaKK-11
04.06.05 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Eger Anneli Pajur117heaKK-21
04.06.05 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Merkly Imre Reinthal115heaKK-22
04.06.05 KK-2 võistlusURANAnu OksBOX Boxerworld Betty Kadri Tomasson111heaKK-23
04.06.05 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Piirikoer Carry Maret Eimre119.5heaKK-33
04.06.05 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Orlando Siiri Hundimägi119heaKK-34
04.06.05 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Luhaotsa Arleta Tõnu Pendis111heaKK-35
04.06.05 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Fest Kiefer Eros Esta Ratnik109.5heaKK-36
04.06.05 KK-3 võistlusURANAnu OksDOG Sorbus Intermedia Austrin Katrin Reiko105heaKK-37
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksLAB Forest Fan Emma Triinu Laansalu119.5heaKK-17
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksDOB Yacheero's Elite Emanuele Kaiu Nappu117heaKK-18
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksST Inchmurrin Ivi Luht110.5heaKK-19
18.09.04 KK-2 võistlusURANAnu OksBLK Atlanda Liia Leer118heaKK-22
18.09.04 KK-2 võistlusURANAnu OksBOX Golden Amulette Fun-Fun Elen Kivi111heaKK-23
18.09.04 KK-3 võistlusURANAnu OksDOG Sorbus Intermedia Austrin Katrin Reiko119.5heaKK-33
18.09.04 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Margman Lady Queen Vilve Ala-Paal116heaKK-34
25.04.04 KK-2 võistlusPÄRNUAnu OksROT Goldenbeck Diana Anu Grünthal114.5heaKK-21
25.04.04 KK-2 võistlusPÄRNUAnu OksSLK Fest Kiefer Fanta Riina Leet112heaKK-22
25.04.04 KK-2 võistlusPÄRNUAnu OksSLK Estrellest Yackly Anu Noormägi111heaKK-23
25.04.04 KK-3 võistlusPÄRNUAnu OksSLK Unerschrocken Indro Raine Kuningas114heaKK-32
25.04.04 KK-3 võistlusPÄRNUAnu OksDOB Yacheero's Cacao Casanova Anu Vesterinen107.5heaKK-33
14.12.03 KK-1 eksamESTÜAnu OksISS Estrellest Brown Boss Bom-Bom Aljo Pärn112heaKK-1
© 2010-2021 Mari Oblikas