EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
19.08.11 SK-ALG eksamIPSONAnu OksCC Eaglemount Maya Bernadetta Livia Kask186I järkSK-ALG
19.08.11 SK-ALG eksamIPSONAnu OksKUL I'm Terra Antyda Amazing Susanna Metsla179I järkSK-ALG
23.07.11 SK-AVA võistlusKAGUAnu OksTER Montmorenja's Elleville Gerberos Sigrid Hütsi166.5I järkSK-AVA1
08.01.11 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksIDA Europa Prima iz Ksaro Chestnaya Igra Elena Butromeyeva174.5I järkSK-ALG1
08.01.11 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko184.5I järkSK-AVA1
08.01.11 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu299.5I järkSK-EVÕI1
08.01.11 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksBC Amazing Grace of Shamrock Field Helena Trus285I järkSK-VÕI1
08.01.11 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksKUL Amazing Amber Viktoria Lumbe270.5I järkSK-VÕI2
08.01.11 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova265.5I järkSK-VÕI3
24.07.10 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksRVK Lapinlumon Josias Karoliina Kansi182.5I järkSK-ALG1
24.07.10 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksDOB Halettah Dream Destiny Marit Undusk165I järkSK-ALG2
24.07.10 SK-AVA võistlusKAGUAnu OksBC Amazing Grace of Shamrock Field Helena Trus164I järkSK-AVA1
19.06.10 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Amazing Grace of Shamrock Field Helena Trus187I järkSK-ALG1
19.06.10 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksRVK Lapinlumon Josias Karoliina Kansi181.5I järkSK-ALG2
19.06.10 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSHE Snow Life Chance To Win Ekaterina Akimova163I järkSK-ALG3
19.06.10 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksGRO Champion Camus Formule Viktoria Jazõkova165.5I järkSK-AVA1
19.06.10 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksVLK Estrellest La Rocco Urve Kallavus163.5I järkSK-AVA2
19.06.10 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu278.5I järkSK-EVÕI1
19.06.10 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksLAB Rechel Tropic Chans Irina Popjonoka274.5I järkSK-VÕI1
04.10.09 SK-AVA võistlusPÄRNUAnu OksTER Melin Lee Daw Thin Tarass Eliko Melb181I järkSK-AVA1
04.10.09 SK-EVÕI võistlusPÄRNUAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu262I järkSK-EVÕI1
05.09.09 SK-EVÕI võistlusEKL-KKKAnu Oks, Marja Ala-NikkolaBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu267I järkSK-EVÕI1
05.09.09 SK-ALG võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaMAL Amely Galina Filina176I järkSK-ALG1
05.09.09 SK-ALG võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaACD Cossaks Zelda Power Karin Lassmann175.5I järkSK-ALG2
05.09.09 SK-ALG võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas171.5I järkSK-ALG3
05.09.09 SK-ALG võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaSLK Heleros Mikado Agle Oissar167I järkSK-ALG4
05.09.09 SK-AVA võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova169I järkSK-AVA1
08.08.09 SK-AVA võistlusURANAnu OksDAL Exlibris Canes Deja Vu Heleri Turjakas162.5I järkSK-AVA1
06.09.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksAMB CHR Dog's Chrystal Eve Hõbemets172I järkSK-ALG1
06.09.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksVLK White Gold Dream Alfix Margot Luukas163.5I järkSK-ALG2
06.09.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksIS Sign of Constancy Summerbliss Ulna Kull162I järkSK-ALG3
06.09.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksAMB Dion's AB Electra Reelika Reilson168I järkSK-AVA1
06.09.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksIS Sign Of Constancy Over The Rainbow Dagmar Tappo163I järkSK-AVA2
06.09.08 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu299I järkSK-EVÕI1
06.09.08 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksWLK Classic Dream's Tic Tac Toe Killu Ahi286.5I järkSK-EVÕI2
03.05.08 SK-ALG võistlusSAAREAnu OksSLK Piirikoer Indy Maire Saar173.5I järkSK-ALG1
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu190.5I järkSK-ALG1
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBKK Private-Stefal Donner Signe Peeker181I järkSK-ALG2
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksIS Sign of Constancy Summerbliss Ulna Kull164.5I järkSK-ALG3
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksAMB Strangest Tribe Bono Pille Saar164I järkSK-ALG4
12.01.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Margman Diffany Maire Õunmaa171I järkSK-AVA1
12.01.08 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksWLK Classic Dream's Tic Tac Toe Killu Ahi270.5I järkSK-EVÕI1
12.01.08 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu266.5I järkSK-EVÕI2
15.09.07 SK-ALG võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorCDB Mango Rico Roar Aron Lexus Aljo Pärn174.75I järkSK-ALG1
15.09.07 SK-ALG võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorHOV Asko Greta Rüütel168.75I järkSK-ALG2
15.09.07 SK-ALG võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorVLK Estrellest La Rocco Urve Kallavus166I järkSK-ALG3
15.09.07 SK-ALG võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorVLK Estrellest Lucky Hele Järv165.5I järkSK-ALG4
15.09.07 SK-AVA võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorSLK Heleros Cindy Aarne Altmets180.25I järkSK-AVA1
15.09.07 SK-AVA võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorLAB My Brand Doubletrouble Kristina Mägi172.25I järkSK-AVA2
15.09.07 SK-AVA võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorSLK Margman Diffany Maire Õunmaa161.5I järkSK-AVA3
© 2010-2021 Mari Oblikas