EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko279.5I järkSK32
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe265I järkSK33
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova255.5II järkSK34
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Story Goes Material Girl Niina Riihimäki251II järkSK35
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksSSN Glance's Destiny Ratory Olga Dmitrijeva232.5II järkSK36
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Luna Tale Joy Julia Saarestik215III järkSK37
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksSIL Malet Park Paprika Regina Suup214III järkSK38
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksCC Dammifo The Soul Anastasia Mankova207III järkSK39
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksIDA Lord Garold Aire Allpere189.5
18.07.15 SK3 võistlusKAGUAnu OksLAB Silver Sky Reima's Irina Popjonoka284.5I järkSK31
04.07.15 SK3 võistlusAKTIIVAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu294I järkSK31
04.07.15 SK3 võistlusAKTIIVAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova250II järkSK32
04.07.15 SK3 võistlusAKTIIVAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe241II järkSK33
04.07.15 SK3 võistlusAKTIIVAnu OksBC Luna Tale Joy Julia Saarestik233.5II järkSK34
04.07.15 SK3 võistlusAKTIIVAnu OksBC Mainspring Tjika Monika Põld177
04.07.15 SK3 võistlusAKTIIVAnu OksMIX Fiona Marika Samlik154.5
10.01.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu302.5I järkSK31
10.01.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko276I järkSK32
10.01.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Luna Tale Joy Julia Saarestik229II järkSK33
10.01.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksSIL Malet Park Paprika Regina Suup152.5
11.01.14 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu302.5I järkSK31
11.01.14 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko282I järkSK32
11.01.14 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova265I järkSK33
11.01.14 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Luna Tale Joy Julia Saarestik250.5II järkSK34
11.01.14 SK3 võistlusTAKOAnu OksKUL Amazing Amber Viktoria Lumbe195III järkSK35
11.01.14 SK3 võistlusTAKOAnu OksMIX Lola Kei Kvanstrom110.5
16.03.19 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Queen Of Hearts Natalja Garastsenko255II järkSK21
16.03.19 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Bugi-Vugi Flame Natalja Sazonova212III järkSK22
16.03.19 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Icepeak Prider's Rising Star Helena Trus211III järkSK23
16.03.19 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Rodion Naima Margus177.5
16.03.19 SK2 võistlusTAKOAnu OksSN Udolas Vaivorykšte Elena Kravchenko172
16.03.19 SK2 võistlusTAKOAnu OksALK Peak River Fab Fancy Annika Maripuu165.5
16.03.19 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Aisknekht Vista Indigo For Leader Natalja Garastsenko165
07.07.18 SK2 võistlusAKTIIVAnu OksHOV Nicky vom Hause Luka Greta Rüütel236.5II järkSK21
07.07.18 SK2 võistlusAKTIIVAnu OksMIX Pirru Marika Samlik201.5III järkSK22
19.05.18 SK2 võistlusIPSONAnu OksBC Icepeak Ray's Fellow Dreamer Janne Koots258I järkSK21
19.05.18 SK2 võistlusIPSONAnu OksBC Icepeak Prider's Rising Star Helena Trus179.5
15.07.17 SK2 võistlusKAGUAnu OksBC Xera Alchera Natalia Archipenko306I järkSK21
15.07.17 SK2 võistlusKAGUAnu OksSLK Hera Loo Endora Merike Rahnik208III järkSK22
15.07.17 SK2 võistlusKAGUAnu OksMT Avtograf Ot Yastreba Natalia Arhipenko167.5
15.07.17 SK2 võistlusKAGUAnu OksBC Maeglin Ophelia Anastasiia Mankova167
07.01.17 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Unique Alfa Fortuna Inga Liis258I järkSK21
07.01.17 SK2 võistlusTAKOAnu OksHOV Nicky vom Hause Luka Greta Rüütel251.5II järkSK22
07.01.17 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Kind To Me Twister Svetlana Zolotnikova162
29.05.16 SK2 võistlusSAAREAGAnu OksMIX Pirru Marika Samlik185.5
29.05.16 SK2 võistlusSAAREAGAnu OksALK Momento Mistika Sailing To Peak River Annika Maripuu183
05.03.16 SK2 võistlusTAKOAnu OksISS Bimbik's Carrie Aet Leemet172.5
05.03.16 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Kind To Me Twister Svetlana Zolotnikova134
08.08.15 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu292.5I järkSK21
08.08.15 SK2 võistlusTAKOAnu OksMT Avtoritet Piterskiy Ekaterina Lukasheva214III järkSK22
© 2010-2020 Mari Oblikas