EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
08.08.15 SK2 võistlusTAKOAnu OksMT Avtograf Ot Yastreba Natalia Arhipenko193.5III järkSK23
08.08.15 SK2 võistlusTAKOAnu OksMIX Gladiator Gornelius Eskimoski Domek Janeli Tikk163.5
08.08.15 SK2 võistlusTAKOAnu OksISS Bimbik's Carrie Aet Leemet138
18.07.15 SK2 võistlusKAGUAnu OksMT Avtoritet Piterskiy Ekaterina Lukasheva204III järkSK21
18.07.15 SK2 võistlusKAGUAnu OksMT Avtograf Ot Yastreba Natalia Arhipenko199III järkSK22
18.07.15 SK2 võistlusKAGUAnu OksWSS Speckled Easeful Mitch Lona Sarapuu122
18.07.15 SK2 võistlusKAGUAnu OksISS Bimbik's Carrie Aet Leemet103.5
04.07.15 SK2 võistlusAKTIIVAnu OksALK Momento Mistika Sailing To Peak River Annika Maripuu261I järkSK21
04.07.15 SK2 võistlusAKTIIVAnu OksHOV Nicky vom Hause Luka Greta Rüütel182
04.07.15 SK2 võistlusAKTIIVAnu OksVLK Born To Win White Keykeeper Kersti Pink172
11.01.14 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe268.5I järkSK21
11.01.14 SK2 võistlusTAKOAnu OksMIX Mona Janne Koots253.5II järkSK22
11.01.14 SK2 võistlusTAKOAnu OksEKK Korolevstvo Gornik Psov Karamel Tatiana Gette-Kishinevskaya201III järkSK23
11.01.14 SK2 võistlusTAKOAnu OksWSS Speckled Easeful Mitch Lona Sarapuu169
16.03.19 SK1 võistlusTAKOAnu OksBC Happy Alfa Fortuna Aet Leemet280.5I järkSK11
16.03.19 SK1 võistlusTAKOAnu OksWCC Yuvilee Anna Molly Margarita Vandane261.5I järkSK12
16.03.19 SK1 võistlusTAKOAnu OksTER U Are So Unique Z Kovarny Janeli Tikk235.5II järkSK13
07.07.18 SK1 võistlusAKTIIVAnu OksBC Follow The Leader Queen Of Hearts Natalja Garastsenko276I järkSK11
07.07.18 SK1 võistlusAKTIIVAnu OksBC Aisknekht Vista Indigo For Leader Natalja Garastsenko271I järkSK12
07.07.18 SK1 võistlusAKTIIVAnu OksBC Follow The Leader Bugi-Vugi Flame Natalja Sazonova259I järkSK13
07.07.18 SK1 võistlusAKTIIVAnu OksHOV Custos Liminis Aurelia Greta Rüütel255.5II järkSK14
07.07.18 SK1 võistlusAKTIIVAnu OksALK Peak River Fab Fancy Annika Maripuu249.5II järkSK15
07.07.18 SK1 võistlusAKTIIVAnu OksALK Peak River Fly Graceful Pitta Brit Moonika Trumm212III järkSK16
07.07.18 SK1 võistlusAKTIIVAnu OksALK Peak River Fab Cratt Jaanus Rand211.5III järkSK17
07.07.18 SK1 võistlusAKTIIVAnu OksMIX Laura Marju Mikkel192.5III järkSK18
19.05.18 SK1 võistlusIPSONAnu OksBC Aisknekht Vista Indigo For Leader Natalja Garastsenko198III järkSK11
12.05.18 SK1 võistlusKAGUAnu OksBC Clara Dynamic Quest Elin Sild201.5III järkSK11
12.05.18 SK1 võistlusKAGUAnu OksBC Fire Rock Grima Elin Sild184
12.05.18 SK1 võistlusKAGUAnu OksBGL Bently Birgit Piho182
21.04.18 SK1 võistlusTAKOAnu OksBC Aisknekht Vista Indigo For Leader Natalja Garastsenko249.5II järkSK11
21.04.18 SK1 võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Bugi-Vugi Flame Natalja Sazonova239.5II järkSK12
21.04.18 SK1 võistlusTAKOAnu OksMIX Laura Marju Mikkel230II järkSK13
21.04.18 SK1 võistlusTAKOAnu OksCC Coccinella Cane D'oro Italiano Livia Kask220III järkSK14
21.04.18 SK1 võistlusTAKOAnu OksSN Udolas Vaivorykšte Elena Kravchenko211III järkSK15
15.07.17 SK1 võistlusKAGUAnu OksRVK Wildfinn Carezzevole Bionda Karoliina Kansi185
15.07.17 SK1 võistlusKAGUAnu OksJRT Avatar Alsu Abzalova64
07.01.17 SK1 võistlusTAKOAnu OksSIL Bersifjor Vicenza Regina Suup309.5I järkSK11
07.01.17 SK1 võistlusTAKOAnu OksBC Icepeak Ray's Fellow Dreamer Janne Koots287.5I järkSK12
07.01.17 SK1 võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Bugi-Vugi Flame Natalja Sazonova236.5II järkSK13
07.01.17 SK1 võistlusTAKOAnu OksWCP Ingermanlandija Premium Alina Fedorova187
29.05.16 SK1 võistlusSAAREAGAnu OksAM Snowtear Ly Saar197.5III järkSK11
29.05.16 SK1 võistlusSAAREAGAnu OksALK Peak River Fly Graceful Pitta Brit Moonika Trumm158.5
29.05.16 SK1 võistlusSAAREAGAnu OksJRT Scarlett Bevy Jr Secret Hope Jaanus Randkatkestas
05.03.16 SK1 võistlusTAKOAnu OksMIX Rambo Regina Tomson222.5II järkSK11
05.03.16 SK1 võistlusTAKOAnu OksBC Unique Alfa Fortuna Inga Liis219.5II järkSK12
08.08.15 SK1 võistlusTAKOAnu OksSLK Hera Loo Endora Merike Rahnik231I järkSK11
08.08.15 SK1 võistlusTAKOAnu OksCC Timoniere Giorgina Regina Tomson222.5II järkSK12
08.08.15 SK1 võistlusTAKOAnu OksSSN Glance's Destiny Run To Win Olga Dmitrieva218II järkSK13
08.08.15 SK1 võistlusTAKOAnu OksBGR Sign of Constancy Apple Aet Leemet216II järkSK14
18.07.15 SK1 võistlusKAGUAnu OksBC Kind To Me Twister Svetlana Zolotnikova236.5I järkSK11
© 2010-2020 Mari Oblikas