EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
18.07.15 SK1 võistlusKAGUAnu OksCC Timoniere Giorgina Regina Tomson224I järkSK12
18.07.15 SK1 võistlusKAGUAnu OksBGR Sign of Constancy Apple Aet Leemet157.5III järkSK13
04.07.15 SK1 võistlusAKTIIVAnu OksAM Snowtear Ly Saar210II järkSK11
04.07.15 SK1 võistlusAKTIIVAnu OksJRT Scarlett Bevy Jr Secret Hope Jaanus Rand154III järkSK12
04.07.15 SK1 võistlusAKTIIVAnu OksMIX Kuti-Bella Heleriin Lopp138
11.01.14 SK1 võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Adrenaline Rush Natalja Garastsenko261I järkSK11
11.01.14 SK1 võistlusTAKOAnu OksHVV Chriskooi's Minna Tatiana Gette-Kishinevskaya222.5II järkSK12
11.01.14 SK1 võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Endorphin Hit Kevin Kalle Kell218II järkSK13
27.10.13 SK-VÕI eksamTSKKAnu OksIDA Lord Garold Aire Allpere260I järkSK-VÕI
15.09.13 SK-VÕI võistlusURANAnu OksMIX Mona Janne Koots244II järkSK-VÕI1
15.09.13 SK-VÕI võistlusURANAnu OksACD Cossaks Zelda Power Karin Lassmann222III järkSK-VÕI2
15.09.13 SK-VÕI võistlusURANAnu OksSIL Malet Park Paprika Regina Suup211III järkSK-VÕI3
15.09.13 SK-VÕI võistlusURANAnu OksMAL Kiirastulen Aron Kersti Nüüd206III järkSK-VÕI4
15.09.13 SK-VÕI võistlusURANAnu OksVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas205III järkSK-VÕI5
15.09.13 SK-VÕI võistlusURANAnu OksACD Inglisilm Greta Nuuskurnina Leelet Kivioja193.5III järkSK-VÕI6
15.06.13 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas282I järkSK-VÕI1
15.06.13 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksIDA Lord Garold Aire Allpere254.5II järkSK-VÕI2
15.06.13 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksACD Cossaks Zelda Power Karin Lassmann249II järkSK-VÕI3
15.06.13 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksMIX Mona Janne Koots200III järkSK-VÕI4
15.06.13 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksACD Inglisilm Greta Nuuskurnina Leelet Kivioja165
23.02.13 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksMIX Fiona Marika Samlik252II järkSK-VÕI1
23.02.13 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksKUL Amazing Amber Viktoria Lumbe249II järkSK-VÕI2
23.02.13 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksBC Luna Tale Joy Julia Saarestik236.5II järkSK-VÕI3
23.02.13 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksMIX Mona Janne Koots223.5III järkSK-VÕI4
23.02.13 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksIS Sign Of Constancy Over The Rainbow Dagmar Tappo221III järkSK-VÕI5
23.02.13 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksMIX Lola Kei Kvanstrom218.5III järkSK-VÕI6
27.01.13 SK-VÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)ALK Momento Amber Iveta Pukite253.5II järkSK-VÕI1
27.01.13 SK-VÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Luna Tale Joy Julia Saarestik215III järkSK-VÕI2
27.01.13 SK-VÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)KUL Amazing Amber Viktoria Lumbe157
27.01.13 SK-VÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)ISS Bimbik's Carrie Aet Leemet149
27.01.13 SK-VÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)MIX Lola Kei Kvanstrom147
30.06.12 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas228.5II järkSK-VÕI1
30.06.12 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksMIX Mona Janne Koots224II järkSK-VÕI2
30.06.12 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksMAL Amely Galina Filina193.5III järkSK-VÕI3
30.06.12 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksIDA Lord Garold Aire Allpere181
30.06.12 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksRVK Lapinlumon Josias Karoliina Kansi131
10.06.12 SK-VÕI võistlusKAGUAnu OksMIX Mona Janne Koots159.5
09.06.12 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksACD Cossaks Zelda Power Karin Lassmann252.5II järkSK-VÕI1
09.06.12 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksMAL Amely Galina Filina223.5III järkSK-VÕI2
09.06.12 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksACD Inglisilm Greta Nuuskurnina Leelet Kiviojadiskval.
02.06.12 SK-VÕI võistlusAKTIIVAnu OksVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas215III järkSK-VÕI1
02.06.12 SK-VÕI võistlusAKTIIVAnu OksMIX Fiona Marika Samlik214III järkSK-VÕI2
08.01.11 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksBC Amazing Grace of Shamrock Field Helena Trus285I järkSK-VÕI1
08.01.11 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksKUL Amazing Amber Viktoria Lumbe270.5I järkSK-VÕI2
08.01.11 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova265.5I järkSK-VÕI3
08.01.11 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas237.5II järkSK-VÕI4
08.01.11 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksHOV Asko Greta Rüütel169.5
08.01.11 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksACD Cossaks Zelda Power Karin Lassmann157
24.07.10 SK-VÕI võistlusKAGUAnu OksVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas173.5
24.07.10 SK-VÕI võistlusKAGUAnu OksTER Kora Iž Žvaigždes Sigrid Hütsi171
© 2010-2020 Mari Oblikas