EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 23 järgmine
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
16.03.19 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu296I järkSK31
16.03.19 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Piggyland's Up To Speed Dollie Ege Taliaru269.5I järkSK32
16.03.19 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe264.5I järkSK33
16.03.19 SK3 võistlusTAKOAnu OksSIL Bersifjor Vicenza Regina Suup255II järkSK34
16.03.19 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Icepeak Ray's Fellow Dreamer Janne Koots242II järkSK35
16.03.19 SK3 võistlusTAKOAnu OksALK Momento Mistika Sailing To Peak River Annika Maripuu224II järkSK36
16.03.19 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Unique Alfa Fortuna Inga Liis199III järkSK37
16.03.19 SK3 võistlusTAKOAnu OksLAN Havanna Vom Wulsberg Lauma Zutere183.5
07.07.18 SK3 võistlusAKTIIVAnu OksBC Piggyland's Up To Speed Dollie Ege Taliaru253.5II järkSK31
07.07.18 SK3 võistlusAKTIIVAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko217III järkSK32
07.07.18 SK3 võistlusAKTIIVAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe189
07.07.18 SK3 võistlusAKTIIVAnu OksALK Momento Mistika Sailing To Peak River Annika Maripuu181
19.05.18 SK3 võistlusIPSONAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe277I järkSK31
19.05.18 SK3 võistlusIPSONAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu271.5I järkSK32
19.05.18 SK3 võistlusIPSONAnu OksBC Piggyland's Up To Speed Dollie Ege Taliaru267I järkSK33
19.05.18 SK3 võistlusIPSONAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko264I järkSK34
19.05.18 SK3 võistlusIPSONAnu OksSIL Bersifjor Vicenza Regina Suup223.5III järkSK35
19.05.18 SK3 võistlusIPSONAnu OksBC Unique Alfa Fortuna Inga Liis213III järkSK36
12.05.18 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu291.5I järkSK31
12.05.18 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC Piggyland's Up To Speed Dollie Ege Taliaru281I järkSK32
12.05.18 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe237II järkSK33
12.05.18 SK3 võistlusKAGUAnu OksSSN Angelstone Teeny Weeny Valentina Paškevica202.5III järkSK34
21.04.18 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu291.5I järkSK31
21.04.18 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe272.5I järkSK32
21.04.18 SK3 võistlusTAKOAnu OksSIL Bersifjor Vicenza Regina Suup264.5I järkSK33
21.04.18 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko259I järkSK34
21.04.18 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Unique Alfa Fortuna Inga Liis250II järkSK35
15.07.17 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu292I järkSK31
15.07.17 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC Piggyland's Up To Speed Dollie Ege Taliaru275.5I järkSK32
15.07.17 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova265.5I järkSK33
15.07.17 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu244.5II järkSK34
15.07.17 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe242.5II järkSK35
15.07.17 SK3 võistlusKAGUAnu OksMT Avtoritet Piterskiy Ekaterina Lukasheva185
07.01.17 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu293I järkSK31
07.01.17 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe289I järkSK32
07.01.17 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Piggyland's Up To Speed Dollie Ege Taliaru288.5I järkSK33
07.01.17 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu276.5I järkSK34
07.01.17 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova257I järkSK35
07.01.17 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko230II järkSK36
29.05.16 SK3 võistlusSAAREAGAnu OksBC Piggyland's Up To Speed Dollie Ege Taliaru283.5I järkSK31
29.05.16 SK3 võistlusSAAREAGAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu231II järkSK32
29.05.16 SK3 võistlusSAAREAGAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe202.5III järkSK33
29.05.16 SK3 võistlusSAAREAGAnu OksBC Amazing Grace of Shamrock Field Helena Trus201.5III järkSK34
05.03.16 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova271I järkSK31
05.03.16 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu264I järkSK32
05.03.16 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko262I järkSK33
05.03.16 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe248.5II järkSK34
05.03.16 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Piggyland's Up To Speed Dollie Ege Taliaru245II järkSK35
05.03.16 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu233.5II järkSK36
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu293I järkSK31
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 23 järgmine
© 2010-2019 Mari Oblikas